Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: KOTOR

  1. #11
    Tribunus Plebis Awatar Maximus XI
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    259
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: KOTOR

    Poproszę o owe niedociągnięcia w jedynce. The Sith Lord ma braki, co widać choćby po bardzo niezadowalającej końcówce. Lucas naciskał na przyśpieszenie premiery i niestety jest to zauważalne, chociaż fani odzyskali trochę niewykorzystanych materiałów. Zgadzam się, że dwójka miał więcej "szarości" w sobie niż prostego podziału na dobro i zło.

    Nie wiem, czy wiecie, ale bodajże 15 listopada wychodzi książka "Revan", która opowie ciąg dalszy jego poczynań. Autorem będzie Karpyshyn twórca tej postaci. Kurcze, zamknie się epizod w moim życiu, doczekam się rozwiązania tej zagadki.
    "Dimidium facti, qui coepit, habet - kto zaczął, już zrobił połowę" - Horacy

  2. #12
    Gość

    Re: KOTOR

    KOTOR 1 i 2 mają modyfikacje- mody, warto pograć. Uwzględniają różne gusta grających. KOTOR- y gry które nigdy się nie zestarzeją, mimo że Universum przyszłościowe, te gry można jeszcze spokojnie nazwać cRPG-ami

  3. #13
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Złocieniec
    Postów
    112
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: KOTOR

    KOTOR to jedna z najlepszych gier na świcie! Dwójka była nieco gorsza, ale nie z powodu końcówki, ale początku. Początek w jedynce był fenomenalny, powodował że aż chciało się wracać do tej gry. W dwójce początek był najgroszy z całej gry, długi i nieprzyjemny. Bez ludzi, sami wrogowie. Na szczęście później było już tylko lepiej.
    „Starałem się o skierowanie Polski ku wschodniej Europie. Dążyłem niewzruszenie do tego, by zmniejszyć ciążenie narodowości polskiej ku Zachodowi, eksploatującemu nieustannie jej zdolności i traktującemu ją z pogardą”
    Michał Czajkowski (Sadyk-pasza)

  4. #14
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    Opłaca się zaopatrzyć w KOTOR? Pograłem kiedyś troszkę i mi nie przypadł do gustu, staty same mi się rozdawały, towarzysze padali jeżeli nie pauzowałem gry i nie przełączałem się na nich i mnie zmęczyło te ciągłe przełączanie się na nich w czasie walki. Kiedy się w tej grze dostaje miecz świetlny tak poza tym? Jakie mody polecacie do tej gry? Pewnie ja coś źle robiłem w tej grze więc macie jakieś porady? Bo chciałem sobie pograć w coś w stylu SWTOR bo on mi się podoba ale za słąby net i komp do niego. Czy gra się rozkręca, bo pograłem tylko trochę, do momentu gdy miałem jakąś dziewczynkę albo jej kumpla znaleźć(coś takiego) i wydała się taka sobie.
    Nawet nie pamiętam czy to była jedynka czy dwójka. Zaczynało się na statku jakimś.
    EDIT. Znacie może jakiś fajny Let's play z tej gry? I czy jest gra po polsku?


  5. #15
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: KOTOR

    Najlepszy crpg Gram aktualnie 40 któryś raz. Miecz dostaje się na drugiej planecie, zaraz po Taris. Gra oczywiście się rozkręca, szczególnie w okolicach połowy rozgrywki. Z modami może być teraz ciężko, bo filefront zablokował ściąganie dla naszego kraju. Na całe szczęście posiadam sporo na dysku Polecam głównie mniejsze modyfikacje takie jak zmiana wyglądu szat, rękojeści miecza, wyglądu broni. Lets playe są, ale sam mam zamiar w przyszłości jakiś nagrać.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #16
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    To nagrywaj bo z tego co patrzyłem to brakuje porządnego let's playa tej gry. Popatrzyłem też na poradniki i zdaje się, że przeszedłem tylko prolog i kawałek pierwszej planety. Pewnie dla tego było tak nie ciekawie. Pewnie się zaopatrzę w nią razem z M&B. Opłaca się grać dwuręcznym mieczem świetlnym? Bo w taki bym chciał się wyposażyć. I znacie jakieś fajne buildy? Z tego co patrzyłem to bym sobie zagrał żołnierzem, a potem Obrońcą Jedi.


  7. #17
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: KOTOR

    Każdy styl walki mieczem świetlnym jest opłacalny, ja jednak preferuje walke pojedynczym ostrzem, jest bardziej filmowo Zwykle gram zwiadowcą i następnie negocjatorem jedi, jest to taki build bardziej pod bohatera książki Zwykle przechodze Taris na 4 poziomie doświadczenia i reszte zostawiam na jedi. Kiedyś przechodziłem na 2 poziomie doświadczenia, ale stwierdziłem, że opłaca się poczekać do 4 bo jest darmowy atut wszczepu.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  8. #18
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    Wyczytałem coś takiego:
    Przy normalnej grze na Dantooin będziecie mieli już 8 level u swojej postaci. Jeżeli się postaracie i nie będziecie podnosili poziomów normalnego doświadczenia to powinno bez większych problemów dojść na Dantooine na 4 levelu.
    Co to oznacza bo nie rozumiem? Tu się decyduje czy chce się lvl? Czy chodzi o to by nie zużywać punktów, które się dostaje?
    EDIT. OK. Już wiem o co chodzi. Powinna gra być jednak ciekawa. Zaraz sobie sprawdzę czy kupiona w sklepie jest po polsku.


  9. #19
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: KOTOR

    Powinna być po polsku, kotor 2 jest po angielsku ale jest spolszczenie i świetny mod przywracający wycięte części gry.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #20
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    No jest. Jak będę wracał do domu to w piątek powinienem przejeżdżać koło albo niedaleko mediaexpert to zajadę i zobaczę czy mają KOTOR to sobie kupię jeżeli będzie.


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •