Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: KOTOR

  1. #21
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: KOTOR

    Aha, jeśli masz windows 7 mozesz mieć problemy techniczne z tą grą. Jak coś to pisz, może będe umiał pomóc.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #22
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    Mam windows XP. Komp nie jest jakiś super nowy, czy super wydajny ale daje radę. Nawet mi Shogun 2 działa na niskich detalach(płynnie zazwyczaj), co wiele osób dziwi. Kotor owinien mi działać bez problemu chyba nawet na wysokich detalach. Najchętniej bym w SWTORa pograł ale mam kompa i neta za słabego, a gra samemu i to w tak okrojoną wersję jaką jest wersja darmowa to żadna zabawa. Może sobie kiedyś pogram jak kompa lepszego sobię sprawię(a jest potrzebny by kiedyś w RTW2 pograć). Na razie muszę zadowolić się KOTORem i Dungeons and Dragons:Neverwinter, no i oczywiście RTW i może czasami M2TW. W nowym CD Action będzie kod na peta do SWTORa i na towarzysza do Neverwintera więc muszę sobie go kupić. Mam nadzieję, że 29 jeszcze będzie gdzieś CD Action(wszystkiego chyba nie sprzedadzą w 2 dni).


  3. #23
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Re: KOTOR

    W kotorka na pewno pograsz na wysokich, na xp nie powinieneś mieć problemów A co do TORa to w mojej opinii nic nie tracisz. Grałem jeszcze kiedy było ograniczenie do 15 poziomu dla użytkowników nie płacących abonamentu i nie przypomina to tego świetnego rpg jakim jest kotor . Bioware poleciał na kase :?

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  4. #24
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach

    Re: KOTOR

    W SWTORa pewnie gra się fajnie z kumplami, gdy możesz sobie z nimi przy okazji pogadać. Ja będę się zagrywał w KOTORa i Dungeons & Dragons: Neverwinter(by nadrobić stracone 2 miesiące). W D&D muszę zdobyć zaczarowany klucz albo kasę na niego bo potrzebny mi do skrzyni, którą posiadam by jakiś fajny ekwipunek z niej dostać. Bym dostał 100zen(czy jakoś tak) za aktywację konta ale najpierw maila aktywacyjnego nie było, a potem zmienili wygląd gmaila i nie ogarnąłem W KOTORa pewnie będę się zagrywał jak wreszcie jedi zostanę. Przydało by się też Dragon Age przejść ale nie mam na razie ochoty.
    EDIT. Zainstalowałem oryginalnego KOTORa i mi rozwalił system. I weź człowieku gier nie pirać, w oryginalne tylko graj.


  5. #25
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Mówiłeś, że pomożesz jakbym na win 7 chciał grać więc proszę cię o pomoc. Zainstalowałem grę na win 7, ale po uruchomieniu gry nawet w trybie zgodności z XP wywala mi dysk zewnętrzny, na którym jest gra zainstalowana, a nawet mysz. Da się tę grę na win 7 zainstalować czy muszę na PC instalować?


  6. #26
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Znalazłem wspaniałego moda, który podrasowuje niesamowicie grafike w grze. Pobieram i będe testował http://www.playground.ru/files/star_...ion_3_2-77204/

    Edit: Niestety mod jest niestabilny :C
    Ostatnio edytowane przez Shay Ruan ; 10-07-2015 o 16:52

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #27
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Będe tu wrzucał co ciekawsze mody znalezione przeze mnie w necie.
    1. Na początek super wygląd szat. Są podobne do tych z epizodów 1-3:http://deadlystream.com/forum/files/file/412-kotor-prequel-robe-replacement/
    2. Masa przywróconego materiału do gry: https://www.youtube.com/watch?t=96&v=x-9d3N5gPZM

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  8. #28
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Shay, to wszystko jest tylko do Kotora 1, czy też do 2?
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  9. #29
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Do 1, 2 mnie tak nie wciągnęła.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    May 2015
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Może grałeś bez modów i łatek, bo bez nich gra raczej nie ma sensu podobno ? W CD-Action 04/2015 jest gra właśnie z tymi łatkami i modami właśnie, dzięki czemu gra staje się całkiem grywalna a nawet podobno przebija KOTOR 1. Ja osobiście KOTOR 1 przerzedłem i sprawiło mi to wiele przyjemności , gwiezdna kuźnie była fajna ale dwójka ma może lepszy klimat, sam nie wiem, jest trochę za stara żebym miał ochotę ją skończyć . W KOTOR 2 jest mało otwartego świata, co trochę mnie zniechęciło niestety...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •