Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 848565758
Pokaż wyniki od 571 do 575 z 575

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach
    Gram w wersje nieoficjalną. Generalnie nie rozumiem skąd komp bierze tyle armii, mimo że niszczę mu armie za armia. Komp ma Mercję, jest ona najwieksza i rozumiem ze ma duże środki, ale wydaje mi sie ze chyba dostaje jeszcze jakieś sumy ekstra, że może robić armię za armią i do tego jeszcze dość szybko. Pomimo tego , że zniszczyłem Mercji wiele armi, poniszczyłem miasta, to jej potencjal w tworzeniu jednostek nic nie spadł, być może jest tak jak wspomniałem wcześniej , że komp ma jakąś ekstra kasę, gram na vh/medium Wcześniej wspomniałem o rozwiązaniu z Medieval Ultra Balanced, tam wyraźnie widać, że jak komp traci jakieś prowincje, to odbija mu sie to na ekonomii i mozliwości tworzenia armii. Nie chce, żeby ktoś myślał, że nie podoba mi się ta nieoficjalna wersja moda, bo uważam ją za bardzo fajną i ciekawą i nadal w nią gram, jedyny dla mnie mankament to te mozliwości kompa w tworzeniu wielkich armii i to że niektóre państwa po jakimś czasie przestają być aktywne i nic nie robią.

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Dalej pogrywam w tego fajnego i klimatycznego moda, gram tym razem Normanami. Nie przeszedłem na chrześcijaństwo i dalej jestem poganinem. Mam taka sytuację: oblegam jakieś miasto buntowników i jak mija czas oblężenia, to miasto wpada w moje ręce, daję wtedy opcję 2, czyli rabunek. Później patrzę się na inne moje miasta i widzę, że znikaja w nich budynki ,,Sacred Grove'' i ,,Shrine of Njord''(ten mogę wybudować , jak mam ten ,,Sacred Grove''), nie wiem czemu tak się dzieje? Zrobiłem wtedy coś takiego, że nie czekałem na koniec oblężenia, tylko w przedostatniej turze oblężenia zrobiłem szturm na miasto, zdobyłem je, dałem rabunek i ... patrzę w innych moich miastach nie znikają te budynki ,,Sacred Grove'' i ,,Shrine of Njord''. Oczywiscie taką akcję, że robię szturm fajnie i bez dużych strat można zrobic, jak obrońcy mają mało ludzi, jak miasto jest całe napakowane wojskiem, to średnio się to opłaca, ale wtedy jak czekam na koniec oblęzenia , to znikaja mi budynki religijne w innych prowincjach.

Podkomorzy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 116 podziękowań w 64 postach
    Jakiego patcha masz?

Podejrzewam, że 4.6, stąd ten błąd. Do wątku z downloadem nie wrzuciłem najnowszej, która usuwa ten błąd i wprowadza kilka fajnych usprawnień. Czytaj te 2 posty:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post448573
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post448641

obecnie przygotowałem wersję 4.8, w sumie już dawno, ale jakoś nie miałem czasu wrzucić go do wątku z downloadem, postaram się to nadrobić.

Tak więc jak grasz Normanami na 4.6, to sporo zmian dla nich zawiera wersja 4.7. No i naprawia błąd z burzeniem budynków.
    Człowiek nie jest stworzony do roboty! Od roboty są roboty! - Jan Himilsbach

Cześnik
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Ok wielkie dzięki za informację. Bardzo fajnie, że ten ciekawy mod jest nadal przez Ciebie usprawniany.

Szambelan Awatar Araven
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    347
    Otrzymał 260 podziękowań w 221 postach
    Może warto nowe ai z kampanii do Warhammera sprawdzić. Tam robi desanty i walczy nieźle. A jakie zmiany są w 4.8 ?

Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 848565758