Strona 56 z 71 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 703

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

  1. #551
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Powinieneś mieć ten herb: ...\Medieval II Total War\mods\Last_Kingdom\data\menu\symbols\fe_buttons _48\symbol48_poland.tga. Zobacz ten plik i daj znać czy tak jest. Oprócz tego Twój król powinien mieć w świcie dwie korony - Króla Hordalandu i Króla Norwegii.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #552
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam ten plik w folderze. Mój władca nie ma w świcie takiego czegoś. Cały czas ma w świcie "Następca tronu". Chociaż został władcą już kilka tur wcześniej.

  3. #553
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Czy ja się pytałem czy masz ten plik na dysku? Pytam czy masz taki herb. To znaczy: uruchom ten plik, zobacz co tam jest za grafika, potem się zastanów czy masz taką samą w grze w miejscu gdzie jest herb Twojej frakcji, a potem uruchom forum i odpowiedz na pytanie.

    To że ma świcie następca to źle coś zainstalowałeś bo nie ma takiego czegoś. Jest ewentualnie Przyszły następca tronu i jak widać nie wiesz jak tego się używa.

    Jak zwykle nie odpowiadasz na wszystkie pytania. Pytałem o korony a Ty jak zwykle piszesz jakieś farmazony zamiast precyzyjnie odpowiadać. To mój ostatni post do Ciebie, bo ja już nie mam cierpliwości dla takich ignorantów.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #554
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Mod jest nawet niezły,można się w wikingów pobawić.Pograłbym w to bo klimatyczne... ale dokumentnie drażni mnie mega wysoka śmiertelność generałów.Ja wiem,że wikingowie mieli ciężkie życie i rzadko dociągali do podeszłego wieku,ale bez przesady...praktycznie niemal co zamknięcie tury to jakiś generał kopie w kalendarz.I to bez widocznej przyczyny,bez śmierci w walce czy od assasina.Po prostu komp mi kadrę dowódczą wykańcza...Uznaję to za bug moda.I zastanawiam się które pliki trzeba by zedytować by to naprawić.Wie ktoś może?

  5. #555
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Dziwna przypadłość, w sumie nie wiem z czego może u Ciebie wynikać ta wysoka smiertelność generałów. Jak grałem w tego moda to nic takiego nie miałem.

  6. #556
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Ja również nie mam takich doświadczeń, a trochę grałem.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #557
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Najprościej zablokować rekrutację zabójców w pliku edb. U mnie czasem zabójcy wroga kogoś ubili ale szkoliłem własnych jako ochronę i było ok.

  8. #558
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Zabójców to ja zawsze szkolę i aktywnie wykorzystuję i do ochrony i do ubijania wrażych agentów...Nie wiem o co chodzi z tym ginięciem generałów.Drażni to bardzo jak mi co rusz doświadczony generał znika...w raportach nie ma,że od assasina giną więc już całkiem nie wiem o co chodzi. A sam mod w sumie sympatyczny choć mapa niewielka,ten klimacik wikingów... Ale się obraziłem za tą eksterminację mojej kadry dowódczej i go już nie tykam.Przydałby się inny mod w tym klimacie.

  9. #559
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Znowu pogrywam w tego moda, jest bardzo klimatyczny, ma dużo prowincji, fajne jednostki... ale trzeba byłoby cos zrobić z ai kompa. Grając jedna w frakcji norweskich pokonałem tę drugą, przez chwile mialem wojnę z Dania., a później walczyłem w Anglii. Po zawarciu ze mna pokoju Dania wogole nic nie robi, z nikim nie walczy, mimo że jest silna, nie robi żadnych akcji na Wyspy Brytyjskie. Podobnie tez państwo wschodnifrankijskie. Iralndie podbiła jedna z franckji irlandzkich i też nic nie robi. Jedyne co sie działo to w Anglii, gdzie walcze z Mercja, inne frankcje tam upadły. Tu wychodzi jedna sprawa, że rozwalam Mercji armię za armia (zwlaszcza przy obleżeniach dużo traca swoich wojsk), a oni mają armie klonów, ktore co chwila znowu sie pojawiaja.Do tego niszcze im miasta , a potencjal i tak im nie spada. Wydaje mi się ze w modzie dobrym rozwiazaniem była by opca wzięta moda Medieval Ultra Balanced, gdzie jak przeciwnik traci miasto, to wplywa to na jego potencjal militarny i nie ma tam chodzenia armii klonów po mapie.

  10. #560
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Nie ma żadnej armii klonów, komp produkuje wojska tak samo jak człowiek.

    Ogólnie jest problem z najazdami zamorskimi, ale nie wiem jak zmusić kompa do większej chęci takich najazdów.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 56 z 71 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kingdom Come: Deliverance
    By Aztec in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 06:35
  2. Kingdom of England
    By PlanB in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 10:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •