Strona 57 z 71 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 703

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

  1. #561
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    No chyba nie tak samo jak człowiek, tylko niszczę mu armie za armią, niszcze jego miasta, a on i tak wystawia kolejne armie. Mercja, ktora gra komp jest owszem najwieksza, ale w rzeczywistosci jakby tracila tylu mężczyzn na wojnie, to bylaby bezludna, a tak to pojawiaja sie kolejne armie i kolejne itd.

  2. #562
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    To może inaczej - AI ma takie same możliwości rekrutacyjne jak człowiek. Po prostu przerzuca wojska z innych regionów lub rekrutuje nowe. No chyba że grasz na wersji oficjalnej, czyli 3.06b, to tam może było inaczej.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #563
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Gram w wersje nieoficjalną. Generalnie nie rozumiem skąd komp bierze tyle armii, mimo że niszczę mu armie za armia. Komp ma Mercję, jest ona najwieksza i rozumiem ze ma duże środki, ale wydaje mi sie ze chyba dostaje jeszcze jakieś sumy ekstra, że może robić armię za armią i do tego jeszcze dość szybko. Pomimo tego , że zniszczyłem Mercji wiele armi, poniszczyłem miasta, to jej potencjal w tworzeniu jednostek nic nie spadł, być może jest tak jak wspomniałem wcześniej , że komp ma jakąś ekstra kasę, gram na vh/medium Wcześniej wspomniałem o rozwiązaniu z Medieval Ultra Balanced, tam wyraźnie widać, że jak komp traci jakieś prowincje, to odbija mu sie to na ekonomii i mozliwości tworzenia armii. Nie chce, żeby ktoś myślał, że nie podoba mi się ta nieoficjalna wersja moda, bo uważam ją za bardzo fajną i ciekawą i nadal w nią gram, jedyny dla mnie mankament to te mozliwości kompa w tworzeniu wielkich armii i to że niektóre państwa po jakimś czasie przestają być aktywne i nic nie robią.

  4. #564
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Dalej pogrywam w tego fajnego i klimatycznego moda, gram tym razem Normanami. Nie przeszedłem na chrześcijaństwo i dalej jestem poganinem. Mam taka sytuację: oblegam jakieś miasto buntowników i jak mija czas oblężenia, to miasto wpada w moje ręce, daję wtedy opcję 2, czyli rabunek. Później patrzę się na inne moje miasta i widzę, że znikaja w nich budynki ,,Sacred Grove'' i ,,Shrine of Njord''(ten mogę wybudować , jak mam ten ,,Sacred Grove''), nie wiem czemu tak się dzieje? Zrobiłem wtedy coś takiego, że nie czekałem na koniec oblężenia, tylko w przedostatniej turze oblężenia zrobiłem szturm na miasto, zdobyłem je, dałem rabunek i ... patrzę w innych moich miastach nie znikają te budynki ,,Sacred Grove'' i ,,Shrine of Njord''. Oczywiscie taką akcję, że robię szturm fajnie i bez dużych strat można zrobic, jak obrońcy mają mało ludzi, jak miasto jest całe napakowane wojskiem, to średnio się to opłaca, ale wtedy jak czekam na koniec oblęzenia , to znikaja mi budynki religijne w innych prowincjach.

  5. #565
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Jakiego patcha masz?

    Podejrzewam, że 4.6, stąd ten błąd. Do wątku z downloadem nie wrzuciłem najnowszej, która usuwa ten błąd i wprowadza kilka fajnych usprawnień. Czytaj te 2 posty:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post448573
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post448641

    obecnie przygotowałem wersję 4.8, w sumie już dawno, ale jakoś nie miałem czasu wrzucić go do wątku z downloadem, postaram się to nadrobić.

    Tak więc jak grasz Normanami na 4.6, to sporo zmian dla nich zawiera wersja 4.7. No i naprawia błąd z burzeniem budynków.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #566
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Ok wielkie dzięki za informację. Bardzo fajnie, że ten ciekawy mod jest nadal przez Ciebie usprawniany.

  7. #567
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Może warto nowe ai z kampanii do Warhammera sprawdzić. Tam robi desanty i walczy nieźle. A jakie zmiany są w 4.8 ?

  8. #568
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Podeślij linka do tego AI.

    Co do zmian w 4.8 to przede wszystkim dodałem info o możliwości zdobycia dodatkowych koron, np. Dania może zdobyć koronę Króla Danelaw, Connacht Koronę Wielkiego Króla Irlandii itp. Wcześniej nie było info o tym, że można te dodatkowe korony zdobyć, teraz już wiemy że jest coś takiego, poza tym jest informacja co trzeba zrobić żeby ją zdobyć (czasem dość ogólnikowa, aby trzeba było się trochę bardziej wysilić). Jest też kilka drobnych poprawek w EDU i w tłumaczeniu.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  9. #569
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To link:
    https://mega.nz/#!AUpyGApY!-ZtYpmq0f...Qe9CCC4Qq9A7W4

    Masz tam też descr_strat ai_label pagan dobrze desanty robi. Z tym trzeba poeksperymentować. To wymaga pogrania ja mama mało czasu obecnie. Może coś potestuję ale wątpliwe bym dał radę dużo.

  10. #570
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ok, wersja 4.8 wgrana. Link oraz lista zmian (tym razem już kompletna) znajduje się w wątku z downloadem. Póki co jest poprzednie AI.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 57 z 71 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kingdom Come: Deliverance
    By Aztec in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 07:35
  2. Kingdom of England
    By PlanB in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •