Strona 66 z 71 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 703

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

  1. #651
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Tak, od dłuższego czasu śledzę wątek na twc. Ten sam gość robi przy kilku modach, a przede wszystkim moda Wrath of the Norsemen i właśnie submoda do The Last Kingdom o tym samym tytule. O ile mod nie jest jeszcze chyba gotowy, o tyle submod do TLK jest gotowy i wygląda ciekawie, nie instalowałem jednak ich.

    P.S. powoli jednak zapał mi opadł i gra już lekko leciwa, czas chyba powoli zmienić klimat. A skoro tak, to czemu nie spróbować nowego produktu z serii TW? Niedługo wychodzi Thrones of Britannia, czyli idealny sposób na zmianę klimatu Mocno liczę, że obsuwa (przełożyli premierę z 19.04 na 3.05) związana jest dopracowaniem bitew, bo póki co to wyglądają gorzej niż te z Medievala 2...
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  2. #652
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Gram na tym submodzie. Dużo nowych jednostek. Kilka nowych nacji sporo zmian w rosterze. Dania ma 7 prowincji w Anglii znaczy zdobyła tyle w około 70 tut. Szkocja padła. Może zapał Ci wróci.

  3. #653
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Pykam Danią na ai Pitera do Bellum. Nieźle jest Wikingowie byli najsilniejsi niedawno. Maja kilka miast w Anglii Wschodniej.

    Jest bug ze świątyniami Danii po zbudowaniu III poziomu cofa je do I i nie da się wyżej budować. Przynajmniej tak jest po chrzcie Normanów ale nie wiem czy to ma związek
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 22-04-2018 o 19:09

  4. #654
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Ja sobie odpaliłem krótką kampanię Albą na wersji Steam. Ta wersja jest jakaś skopana, nie dość, że nie tworzy kilku plików bin w katalogu z tekstem, to nawet jak się je tam wrzuci, to nie wyświetla niektórych tekstów w grze, dramat. Nie ma tych problemów na wersji DVD.

    Bug ze świątyniami Danii? Ech, miałem nadzieję, że to koniec tych problemów.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #655
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Do II poziomu chyba ok jest a III powoduje problem. Bonusy z III trzeba dać do I i II i zwiększyć cenę I i II poziomu świątyń. Zagraj sobie na ai z BC 7.0 tym 4.2 bodajże.

  6. #656
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Nie wiem co to może być, skrypt nie wygląda na błędny, pozostaje EDB, ale nie mam już sił na rozkminkę. Na grę też już ochoty brak. Przymierzam się do Thrones of Britannia. Przed premierą raczej negatywne opinie, że to niby w sumie nie nowa gra, a mod do Attyli, no ale jako że nie grałem w nic nowszego niż Medek 2, to dla mnie i tak nowość
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #657
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Może i EDB. Ja poczekam po premierze może kupię Thrones of Britannia, zależnie od opinii. W Attylę dużo grałem i mody do Attyli. Medek jest fajniejszy wg mnie mimo, że dużo starszy.

  8. #658
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    A ja dalej zagrywam Northumbrią, wreszcie jestem hegemonem w Anglii, choc dalej trzyma się Anglia Wschodnia, ale kwestia czasu jak ją wykończę.Mam ponad 300 tur. Desanty robią się, aż miło. Desantują mi Duńczycy i Normanowie.Generalnie to staram się je rozwalić na morzu, ale czasami jak się gdzieś zagapię, to muszę walczyć z desantem.Super, że te desanty zostały poprawione. W Irlandii Conacht podbił całą wyspę, jak zakończe sprawy w Anglii, to tam wjadę. Aktywni są Węgrzy, jak podejrzałem mapę, to chyba z 5-6 armii węgierskich włóczy się po terenach duńskich, generalnie Dania jest na 1 miejscu, bo ma wszystko podbite w Skandynawii plus obszar Wschodnich Franków. Jakbym się znał, to dorobiłby parę prowincji na mapie i trochę ja poprawił.

    A te ai Pitera do Bellum , to normalnie wrzucam do moda LK v.4.9. Te ai zmniejsza spam armii kompa? Jakis link do tego ai jest gdzieś?

  9. #659
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Do data się to ai wrzuca. Spam to nieco moje pliki ograniczają. Na jakim Ty grasz ai teraz?
    Jutro wstawię to ai.

  10. #660
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Witaj. Gram na oryginalnym z wersji 4.9. Ty grasz na ai Pitera do Bellum+ te Twoje pliki z 66strony tematu? Spam armii od początku jest wg mnie mankamentem moda, bo komp produkuje tyle tych armii, że głowa boli. Nie mówię, że jest to jakiś wielki mankament tego świetnego moda, ale wkurzające jest patrzenie jak niszczysz armię za armią, a komp dalej produkuje. Może jakieś ograniczenia czasowe w tworzeniu nowych jednostek dla kompa? Coś takiego jest,jak gracz gra, że daną jednostkę można zrobic dopiero po kilku turach, nie wiem tylko czy komp ma takie ograniczenia i że ja na przykład tworzę po kilku turach znowu, a on bez problemu od razu może tworzyć.

    Wydaje mi się też, że można byłoby dać więcej kasy za wygrane bitwy lądowe i morskie. Nie wiem , czy istnieje mozliwość zrobienia czegos takiego, że otrzymuję wiekszą kasę za wygraną bitwę z wiekszą ilościa jednostek wroga,a mniejszą za zwycięstwo nad mniejsza ilościa jednostek wroga, bo teraz czy wygram z 500, czy z 2000, to kasę dostaję chyba taka samą.

Strona 66 z 71 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kingdom Come: Deliverance
    By Aztec in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 07:35
  2. Kingdom of England
    By PlanB in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •