Strona 52 z 71 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 703

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

  1. #511
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Przepraszam za post pod postem. Gram obecnie Walią kampanię krótką na ai i zmianach z postu 515. No ciekawie jest, ai szybciej zaczęło szaleć niz w mojej kampanii Wessexem. Normanowie ładnie podbijają. Ai zawiera często zmieniane sojusze. Czasem między dwoma niedawnymi wrogami. Ai od 30 do 50 tur się rozwija zbiera siły. Potem rusza i a rebelię i na sąsiadów. Nie twierdzę, ze jest to cudowne ai, bo takiego chyba nie ma. Ale potrafi zaskoczyć. Dyplomacja bywa interesująca. Jeśli Ktoś zagra jestem ciekawy oceny.

  2. #512
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 495
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 186 podziękowań w 119 postach
    Z chęcią bym zagrał, ale obecnie brak czasu. Jak go gdzieś odnajdę, to dopakuję inwazje Wikingów i Madziarów. Zostanie tylko koszty dopracować, ale to już na kolejną wersję chyba odłożę, bo to ogrom pracy.

    To AI to chyba ręka Pitera? Widzę w nim polskie słowa, podobne były w AI do Belluma Pitera. Dobrze, że więcej się dzieje.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. #513
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Z Medieval Ultra Balanced wziąłem. Connachtem gram teraz. Walia wygrałem ale sąsiedzi się zjednoczyli i ciężko by dalej było. Wikingowie do podpakowania i Madziarzy i ok.

  4. #514
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 495
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 186 podziękowań w 119 postach
    Ok drodzy wojowie. Kolejny patch gotowy. Ze zmian (z tego co pamiętam) doszło nowe AI kampanijne i zgodnie z sugestią Aravena 3 i 4 poziom koszar dodają odpowiednio 1 i 2 poziomy expa jednostkom wojskowym. Poza tym dokonałem kompletnego przeglądu wojsk niczym szef MONu i wszystkie oddziały są teraz solidnie uszeregowane zgodnie z założeniami Real Combat. Było kilka absurdów, np. Thegns i Butseacarls byli bardzo podobni w statystykach, a tych pierwszych można było rekrutować dopiero w 3 poziomie koszar. Ponadto zmieniłem tak, że jednostki AOR są jeden poziom lepsze od ich odpowiedników frakcyjnych (czyli np. Vikingr - oddział piechoty Wikingów był jednostką superior, teraz jest average, a superior jest tylko ich odpowiednik AOR). Chodzi z grubsza o to, że piechota Wikingów rekrutowana w Skandynawii (czyli jednostka AOR) zawsze będzie lepsza niż ten sam oddział zrekrutowany w Anglii, choć wyposażony jest identycznie. I tak właśnie to działa

    Generalnie zostało mi jeszcze dopakować inwazje zarówno Wikingów jak i Madziarów oraz znaleźć błąd, który powoduje, że Normanom po nawróceniu burzone są nowo budowane kościoły. Jest to chyba ostatni błąd jaki znalazłem (właściwie Araven znalazł), którego nie mogę rozkminić. Poza tym chcę dopieścić koszty rekrutacji i utrzymania jednostek, zgodnie z systemem Real Recruitment, ale to już szczegóły.

    Mimo to polecam grać i dzielić się wrażeniami w te piękne jesienne wieczory Niech moc będzie z Odynem!
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało wino za ten post:


  6. #515
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Zmiany sa kompatybilne z savami? Bo grałem kampanię jedną z frakcji Irlandzkich i ją przerwałem z 2 miesiące temu. Tak czy tak zagram.

  7. #516
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 495
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 186 podziękowań w 119 postach
    Nie wiem, ale raczej nie, pozmieniały się EDU i EDB.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #517
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Pograłem około 60 tur Trudny kampanii i Normalny bitwa. No nieźle jest. Ai agresywne. Na razie wszystkie frakcje istnieją. Frankowie i Normanowie zaproponowali mi sojusz, prawa handlowe i informacje o mapie. Mam sojusz z Walią i Wojnę ze Wschodnią Anglią i anglosaskimi sąsiadami z północy tj. z Mercią.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 19-10-2017 o 20:46

  9. #518
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 495
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 186 podziękowań w 119 postach
    Rozumiem, żeś królem, Wessexu? Jak z kasą? Nie ma za dużo? Co byś poprawił w rozgrywce?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #519
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Kasy nie ma za wiele i trzeba cierpliwie się rozwijać. Ai chyba nie ma za wielkich bonusów bo też na razie nie spamuje jakoś masakrycznie. Ma sporo wojska ale głównie lekkie i da się to ogarnąć. Wschodnia Anglia po dużej przegranej bitwie poprosiła o pokój. Miłe zaskoczenie. Ale się nie zgodziłem. Na razie ok. Dania walczy z Frankami jak równy z równym jak na razie a zwykle była pokonywana szybko. Zobaczę jak dalej będzie.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 19-10-2017 o 21:23

  11. #520
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 495
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 186 podziękowań w 119 postach
    No to git

    Właśnie zauważyłem, że 3 pliki z polskim tłumaczeniem się nie skopiowały do instalki i niektóre rzeczy są po angielsku Poprawiłem od razu i wrzuciłem poprawioną wersję patcha, więc jakby co to możesz pobrać ponownie i nałożyć na obecną. Naprawi to spolszczenie, także na savy zadziała, bo tylko text został poprawiony. Były 2 pobrania, więc ktoś jeszcze pobrał z tym drobnym błędem. No ale już jest ok.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 52 z 71 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kingdom Come: Deliverance
    By Aztec in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 06:35
  2. Kingdom of England
    By PlanB in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 10:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •