Strona 58 z 71 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 703

Wątek: The Last Kingdom - Dyskusja ogólna

  1. #571
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki. Zagram sobie na nowym ai mimo braku czasu. Trochę to potrwa.

  2. #572
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Pograłem nieco na tym nowym ai z ai_label pagan dla wszystkich. Wesexem gram podobnie jak na poprzednim. Może ciut lepszy balans ogólny. Musze w kolejnej kampanii zróżnicować to ai nie tylko pagan ale dac ze 2 inne i zobaczę jak to pójdzie.

  3. #573
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    To ciekawe, bo wg mojego konta na mediafire, patcha 4.8 nikt jeszcze nie pobrał
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #574
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ja pobrałem. A chodziło mi o to ai co wstawiłem. 417 210 kb rozmiar w nazwie instalki jest 4.8.

  5. #575
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    To dziwne że mi pokazuje 0 pobrań.

    No AI to temat rzeka. Sam plik descr_campaign_ai_db.xml to jedno, ale jeszcze on musi chyba współgrać z innymi plikami. Już sporo tematów ogarniam jeśli chodzi o modowanie, nawet coś tam w skryptach potrafię pogrzebać, ale AI to już nie na moje progi.

    To AI co o nim piszesz to mocno rozbudowane jest i ma powiązania z relacjami (plik DFS), więc pytanie czy dobrze będzie działał z tym modem, gdzie w wersji bodaj 4.2 dałem całkiem nowy DFS.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #576
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wiem że ma sporo powiązań. Nacje dłużej istniały niż normalnie Connacht padł do 70 tury a reszta ponad 200 istniała. Kilka ja wybiłem. Zdradliwe nieco to nowe ai. Ale Frankowie Danię pobili tym razem. Zmieniłem tylko ai label na pagan w descr_strat. Zagram jeszcze za jakiś czas.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 22-02-2018 o 06:36

  7. #577
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jest lepiej i zdecydowanie więcej się dzieje na mapie kampanii! Jedyne co mnie rozczarowało to wikingowie,którzy co prawda podbili parę miast ale szybko pozawierali pokoje z niemal wszystkimi angielskimi państewkami. Do tego od kilkudziesięciu tur stoją prawie pełną flagą pod wioską na wyspie Man,która zbuntowała się i przeszła na stronę Connacht z którym mają wojnę.

    PS: Mam tylko mały problem z dźwiękiem,który raz spowodował crasha. Mianowicie nagle muzyka przestaje grać i mam zamiast niej odgłos przypominający spuszczanie wody w kiblu... Wie ktoś jak można temu zaradzić albo co może być powodem?
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 17-03-2018 o 13:29
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #578
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Na jakim poziomie trudności grasz?

    Co do dźwięku - dziwne, to raczej powinien być problem sprzętowy, a nie moda. Wersja gry pudełkowa czy steam?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  9. #579
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Najpierw zagrałem na trudnym,teraz na bardzo trudnym i wikingowie radzą sobie trochę lepiej bo zniszczyli Northumbrię ale i tak zawarli pokoje ze wszystkimi frakcjami w grze,poza mną i Frankami...Sytuacja z wyspą Man się powtórzyła,tym razem na moją korzyść bo to ja gram Connachtem więc trudno tu mówić o przypadku.

    Gram na wersji steam.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #580
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Polecam grę na najtrudniejszym poziomie (kampania), bo wraz ze wzrostem poziomu trudności zmienia się sposób utrzymywania relacji, co ma wpływ na sojusze i wojny. Na najwyższym poziomie trudności utrzymanie dobrych relacji nawet z sąsiadem jest trudne.

    To zawieranie sojuszy przez Wikingów to chyba wina AI Dzieje się tak pewnie dlatego, że mają na starcie jedną tylko prowincję (małe państwo, czyli teoretycznie słabe) i dlatego zawierają sojusze. Trzeba by chyba im (i Madziarom) zrobić inne AI niż dla pozostałych frakcji. Niestety ja na AI się nie znam.

    W innych modach nie ma tego problemu z dźwiękiem?

    P.S. wersja steam jest do bani, ja wróciłem do pudełkowej
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

Strona 58 z 71 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kingdom Come: Deliverance
    By Aztec in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 07:35
  2. Kingdom of England
    By PlanB in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •