Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Oceny na świadectwie maturalnym

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Matura to bzdura, ale takich znajomych jak w liceum to już nigdy nie będę miał

    Całe szczęście jeszcze nie umierają
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Cytat Zamieszczone przez Generał Scorpius
    Mając maturę w ręce zrozumiesz że przez 12 lat uczono cie rzeczy niepotrzebnych, nieaktualnych, niepotwierdzonych, kontrolowanych przed rząd i kościół oraz skrajnie lewicowych... Dopiero mając ten papierek w ręce, który nie wiadomo czemu jest do wszystkiego w Polsce potrzebny zrozumiesz że masz głowę nabitą rożnymi bzdurami i że wiele lat praktycznie straciłeś i musisz zaczynać kształtować swoją przyszłość prawie że od zera.
    Pełna zgoda, 12 zmarnowanych lat życia państwowej, obowiązkowej (chociaż nie wiem do kiedy jest obowiązek, do końca gimnazjum?) edukacji
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  3. #13
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Cytat Zamieszczone przez Furvus
    Cytat Zamieszczone przez Generał Scorpius
    Mając maturę w ręce zrozumiesz że przez 12 lat uczono cie rzeczy niepotrzebnych, nieaktualnych, niepotwierdzonych, kontrolowanych przed rząd i kościół oraz skrajnie lewicowych... Dopiero mając ten papierek w ręce, który nie wiadomo czemu jest do wszystkiego w Polsce potrzebny zrozumiesz że masz głowę nabitą rożnymi bzdurami i że wiele lat praktycznie straciłeś i musisz zaczynać kształtować swoją przyszłość prawie że od zera.
    Pełna zgoda, 12 zmarnowanych lat życia państwowej, obowiązkowej (chociaż nie wiem do kiedy jest obowiązek, do końca gimnazjum?) edukacji
    Ten obowiązek jest popieprzony, obowiązek nauczania dytyczy tylko do gimnazjum natomiast po nim jesteś wolny, jednak jest luka które państwo wykorzystuje, czyli prób 18 lat, wg. prawa RP każda osoba do 18 roku życia musi się kształcić
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  4. #14
    Lena
    Gość

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Tak naprawdę gonitwa za piątkami na świadectwie to niepotrzebny stres i strata czasu.
    Zawsze chciałam mieć piątki, bo wiadomo, przez całe życie był czerwony pasek. Dopiero w liceum się coś popsuło i na 4/5 potrafiłam wyciągnąć jedynie z języków i przedmiotów humanistycznych. Odpuściłam sobie i męczyłam się, żeby wyciągnąć te ścisłe najwyżej jak się da. Rezultat jest taki, że skończyłam LO, na świadectwie mam kilka dwój, kilka czwórek, piątek i nic z tego nie mam. Równie dobrze mogłam uczyć się tak, aby zdać i też nic by się nie stało, bo byłabym w tym samym miejscu, w którym jestem teraz.
    Tak więc jeśli martwicie się, że dostaniecie 2 z chemii na koniec, to pamiętajcie, że świat się nie zawali, wszystko i tak się poukłada a na studiach i tak nikt nie będzie patrzył na Wasze świadectwo.

  5. #15
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Cytat Zamieszczone przez Lena
    Tak naprawdę gonitwa za piątkami na świadectwie to niepotrzebny stres i strata czasu.
    Zawsze chciałam mieć piątki, bo wiadomo, przez całe życie był czerwony pasek. Dopiero w liceum się coś popsuło i na 4/5 potrafiłam wyciągnąć jedynie z języków i przedmiotów humanistycznych. Odpuściłam sobie i męczyłam się, żeby wyciągnąć te ścisłe najwyżej jak się da. Rezultat jest taki, że skończyłam LO, na świadectwie mam kilka dwój, kilka czwórek, piątek i nic z tego nie mam. Równie dobrze mogłam uczyć się tak, aby zdać i też nic by się nie stało, bo byłabym w tym samym miejscu, w którym jestem teraz.
    Tak więc jeśli martwicie się, że dostaniecie 2 z chemii na koniec, to pamiętajcie, że świat się nie zawali, wszystko i tak się poukłada a na studiach i tak nikt nie będzie patrzył na Wasze świadectwo.
    Gorzej jeśli rodzice mają dokładnie przeciwną opinię :x
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  6. #16
    Gość

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Gorzej jeśli rodzice mają dokładnie przeciwną opinię :x
    So?

  7. #17
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Szlaban na kompa i po zawodach ja tam w 2 klasie lo, jako, że jestem na humanie, skończyłem masę niepotrzebnych mi przedmiotów, w stylu biologia, chemia, czy fizyka, i jakoś nie czułem potrzeby ich wyciągać na siłę - nie sądzę, by ta 2 z biologii zablokowała mi karierę

  8. #18
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Co do tematu powiem Nieee XD bo jak facet czyli ja dostał się ze średnią z ocen 2,97 na polibude .Zawsze wiedziałem że jednak ziomki z podwórka mówili prawdę "po h ty się będziesz uczył do w 3 klasie do matury się pouczysz choć lepiej na vódke i dupy " XD hehehe
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    powie mi ktoś czemu mi na humanie dokladnie wos/historia nie odchodzą te wszystkie fizyki biologie i chemie? ( po kiego grzyba mi to?)

    @ i mały offtop, jeżeli jest ktoś z Krakowa i jest na jakimś kierunku humanistycznym bardziej w kierunku socjologi ew historii to mogłby mi powiedzieć bo brano pod uwage i na jakiej uczelni?

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Oceny na świadectwie maturalnym

    Jam z Tarnowa, na historię sztuki na UJ brali polski, angielski i.. niespodzianka, historię sztuki! Nic więcej, dostałem się, ale i tak lecę na studia do stolycy.Na innych kierunkach nie do końca wiem.

    Niemniej na takie kierunki i uczelnie warto mieć tytuł choćby finalisty olimpiady literatury i języka polskiego - wbrew pozorom nie jest to trudne osiągnięcie, wystarczy tylko napisać ciekawą pracę i myśleć, a finalistę przyznają za samo pojawienie się w Warszawie na etapie centralnym. 100% z rozszerzonego polskiego naprawdę ułatwia sprawę
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Dziwne oceny bitwy
    By XsErO in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2014, 22:09
  2. Fall of the Samurai - Oceny Użytkowników
    By Salvo in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-07-2013, 17:04
  3. Recenzje i oceny gry Shogun 2
    By Ensis in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-04-2011, 10:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •