Zobacz wyniki ankiety: Czy interesuje Cię Ogniem i Mieczem 2?

Głosujących
207. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    203 98.07%
  • Nie

    4 1.93%
Strona 2 z 90 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 893

Wątek: Dyskusja ogólna

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Macie jakies pomysly do nowego OiM, sugestie? Dobrze by bylo gdyby skupili sie tez na AI bo w starym OiM bylo ono okropne. Lepiej by tez bylo wedlug mnie (nie jestem pewien czy ten Ogniem i Mieczem pokrywa ten samy okres historyczny...) np. husaria skrzydlata (pozna wersja) i dragoni byli odrazu dostepni i zeby bylo ich mozna rekrutowac w tym samym budynku co wczesna husaria, a dragonow w tym samym budynku co muszkieterow. Uwazam ze to troche przesada w Total War, ze masz 5 czy 6 roznych wersji barakow. Przeciez dwa (maks. 3) wystarcza.

    W pierwszym OiM bylo tez za duzo miast. Mysle ze to bylo powodem tego ze prawie wszystkie bitwy w czasie, powiedzmy, inwazji na Moskwe, byly oblezeniami.

    Dyplomacja byla tez do *****. Przeciez Rzeczpospolita wtedy nie toczyla wojen przeciwko Prusakom i Austryjakom. A w OiM te dwa narody zawsze przysparzaly kupe problemow. Zamiast bic Turkow i podbijac Krym i Moskwe, trzeba bylo sie skupic na zachodzie.

    To ze Litwa i Polska nie sa jednym takim krajem tez mi sie nie podoba. A fakt ze Radziwillowie zdradzili Polske nie znaczy ze cala Litwa odwrocila sie wtedy od Polski. Mogli by tak zrobic ze tylko kilka regionow przylacza sie do Szwedow.

  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Pamiętaj że OiM jest pod RomeTW. a tam jest całkiem inny system dyplomacji, AI, po prostu całkiem inna bajka, całkiem inny gatunek literacki.
    W MIITW można stworzyć nie rozerwalne sojusze dzięki czemu naszą uwagę można będzie skupić na wschodnich rubieżach Rzeczpospolitej.
    Co do miast: Ich liczba niech będzie taka sama lecz odległości między nimi znacznie większa przez co mapa i rozgrywka będzie bardziej przejrzysta.
    To że Litwa i Korona są oddzielnymi państwami też mi nie pasuje , jednak biorąc pod uwagę aspekt historyczny ma to swoje uzasadnienie. Oba państwa miały oddzielny skarb, wojsko.
    Zanim mod zagości na naszych dyskach jeszcze długa droga
    "Jam nie z soli ani z roli ale z tego co mnie boli"
    "Jakby cierpienie uczyło, to Polska byłaby jednym z najmędrszych krajów świata"
    Amor Patriae nostra lex! (Miłość Ojczyzny naszym prawem!)

  3. #13
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Wiadomo coś nowego o modzie ?
    Stary nick: Drakensang

  4. #14
    Ensis
    Gość

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    autor: Emperor_Alexander
    Нет, работа над модом прекратилась.Следи за модом Реннесанс TW, в соседней теме.
    Niestety prace wstrzymane.

  5. #15
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Ciekawe czy zdecydują się jakoś połączyć oba projekty w jeden. Są jakieś dyskusje tam na ten temat?



  6. #16
    Ensis
    Gość

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Oba projekty współpracują ze sobą.

  7. #17
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Wiadomo coś o modzie?

  8. #18
    Ensis
    Gość

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Według wypowiedzi komatozz911 i nie tylko, będzie bazować na Ренессанс (Renesans): TW.


    Źródła:
    http://empiretw.ru/board/index.php?show ... &start=310
    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 85&page=12

    autor: komatozz911
    Torak, as far as i know in 1477 Burgundi became property of Austria... fix me if i miss)))

    as for release...... unfortunately now i'm alone in development of mod and all time i spend on models redone i'll spend all summer or later... after this i'll try complete mod if nobody connect me... but i dont have enough knowledge especially in strat part of modding...

    as for OiM2 it was decided to do subcompany of Renaissance on same regional map as in OiM1, these map is done... if guys decided do it this mod might be... actually no forecast before end of summer...


    Tłumaczenie (angielski > polski) http://translate.google.pl/
    Torak, o ile wiem w 1477 Burgundi stał się własnością Austrii ... naprawić mnie, czy tęsknię)))

    jak dla wersji ...... niestety teraz jestem sam w rozwoju mod i cały czas i wydać na modele redone spędzę całe lato czy później ... po tym postaram kompletny mod, jeśli nikt nie łączą mnie ... ale nie mam wystarczającej wiedzy, zwłaszcza w części początku modding ...

    jak dla OiM2 postanowiono zrobić subcompany renesansu na samym mapą jak w OiM1 tych map jest wykonywana ... jeśli chłopaki postanowili zrobić to w ten mod może być ... W rzeczywistości nie ma prognozy przed końcem lata ...

  9. #19
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Jest już mod XVII th total war, wystarczyłoby zrobić mape i już jest coś w stylu kingdoms, tylko w XVII wieku ;]

  10. #20
    Ensis
    Gość

    Re: Ogniem i Mieczem 2

    Jednostki z tego moda są wykorzystywane w Ренессанс TW.

Strona 2 z 90 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •