Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Mod w którym fajnie się gra Polską.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Czesc Wam!

    Czy ktorys z Panow zna dobre mody w ktorych Polska jest dobrze wypracowana, historycznie akuratna itd., mody w ktorych gra Polska jest fajna i interesujaca? Gralem juz w Ogniem i Mieczem pod RTW, gralem tez w WWmwE. Sa jeszcze inne? I mam na mysli mody w ktorych mozna grac kampanie, bo z tego co wiem to w European Wars np. sa tylko bitwy historyczne.

    Sugestie?

  2. #2
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Polecam Stainless Steel i Ренессанс: TW (obecnie jedynie zamknięta beta, po 15 listopada ma być otwarta).

  3. #3
    Salvo
    Gość

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    HRR najlepszy mod!

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    78
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Cytat Zamieszczone przez Salvo
    HRR najlepszy mod!
    A co takiego jest fajnego w Polsce dHRR? Jakoś nie wspominam tego moda zbyt dobrze, zdaje się że Polska jest tam potraktowana po macoszemu.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Dziekuje za sugestie. Co myslicie o WWmwE w porownaniu do Stainless Steel? Ktory mod jest lepszy i czemu? Jakie sa roznice?

    A czy Renaissance TW jest lepszy od Ogniem i Mieczem? Mozecie mi je krotko opisac (skoro w te mody graliscie) bo szukalem juz ale w tym wszystkim mozna sie pogubic. Nie wszystkie mody maja w swoim kaciku na forum oddzielnie ladnie opisanie moda. Trudno czytac 30 stron postow.

  6. #6
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Chodzi ci chyba o Ренессанс: TW jak tak to dla mnie jest lepszy, ponieważ OiM grać się nie dało bo ciągle się włączało automatyczne zarządzanie miastem/twierdzą i nie działał multiplayer.
    viewtopic.php?f=30&t=4049

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Co ty? Mialem/mam i gralem w Ogniem i Mieczem. Super jak dla mnie! Wszystko dziala! Gralem juz w dwie kampanie, oby dwa Polska. Zadne automatyczne zarzadzanie sie nie wlaczalo. Moze miales jakas nie dopracowana wersje? Ale co tam, te mody sa wszystkie takie jakies, trzeba posiedziec przy nich, poprobowac... Bo u jednego dzialaja za pierwszym razem, u drugiego wogole. Albo sie caly czas zacinaja. Ja tez na poczatku mialem problemy z instalacja (mam zawsze problemy z instalacja modow, bo nigdy nie dzialaja za pierwszym razem). Ale gralem i super sie gralo! Super mod!

    A w multiplayer nie gram, wiec dla mnie to nie ma znaczenia. A grales w Stainless Steel? Jaki jest ten mod?
    Pozwoliłem sobie przenieść, tamten dział jest o modyfikacjach robionych przez naszych, a tematy tego typu, proszę tutaj poruszać, szybciej dostanie się odpowiedź.
    pozdrawiam
    Eutyches

  8. #8
    Gość

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Odpowiadając, polecam mojego jednego z najbardziej ulubionych modów Bellum Crucis 5.1, oczywiście że można się przyczepić, ale w wersji kampanii full, jak zatrybią eventy
    viewtopic.php?f=30&t=89

    Jest też nowa wersja, 6.0, ale nie jest jak poprzednia zangielszczona, jak znasz trochę język włoski, to zapraszam

  9. #9
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Cytat Zamieszczone przez KamilW
    Co ty? Mialem/mam i gralem w Ogniem i Mieczem. Super jak dla mnie! Wszystko dziala! Gralem juz w dwie kampanie, oby dwa Polska. Zadne automatyczne zarzadzanie sie nie wlaczalo. Moze miales jakas nie dopracowana wersje? Ale co tam, te mody sa wszystkie takie jakies, trzeba posiedziec przy nich, poprobowac...
    Patch 1.4 i chyba też 1.3 tak mają co uniemożliwia przyjemną grę(RON scenariusz 1650). Czekam na OiM 2

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Serio, ja mam jakas tam wersje OiM, nie bede sprawdza jaka, i nie mialem zadnych problemow w grze. Chyba na cale dwie kampanie chyba dwa razy mialem ze gra mnie wywalala na pulpet, ale poprostu wyrzucilem ostatni save (dla mnie nie bylo to problemem bo duzo zapisuje) i gralo sie dalej. A tak to nic!

    A bedzie powaznie OiM II czy to tylko tak powiedziales?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. modw którym liczba jednostek w odziale jest większa od 250 ?
    By Vorenus in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2012, 19:52
  2. Gra Polską
    By Inglorion in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 20:03
  3. Gra Polską
    By bartpark in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 15:54
  4. Savy w Napoleonie (w którym są folderze)?
    By Gibril in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 14:07
  5. Polska siatkowka vs polska pilka nozna
    By Nezahualcoyotl in forum Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •