Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Mod w którym fajnie się gra Polską.

  1. #11
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Będzie jest już temat viewtopic.php?f=30&t=6784

  2. #12
    Salvo
    Gość

    Re: Mod w ktorym fajnie sie gra Polska

    Cytat Zamieszczone przez Silesian_Noble
    Cytat Zamieszczone przez Salvo
    HRR najlepszy mod!
    A co takiego jest fajnego w Polsce dHRR? Jakoś nie wspominam tego moda zbyt dobrze, zdaje się że Polska jest tam potraktowana po macoszemu.
    Nie wiem, ale gram tylko w HRR, a walka z rozbitą rzeszą jest dość ciekawa

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Nie chce specjalnie zakladac osobne tematu, wiec zapytam sie tutaj. Czy był może (albo czy byl pomysl realizacji) mod dotyczący Polski okresu rozbicia dzielnicowego? (duza ilosc prowincji, zaczynajacy się w polowie XIIIw. , zawierajacy nie tylko Polske, ale tez tworzace sie państwo Krzyżackie, Litwę, Prusy, Ruś, najazdy Mongołów itp.).

  4. #14
    Salvo
    Gość

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Propozycje są zawsze, tylko robić nie ma komu

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Cytat Zamieszczone przez Pan Toranaga
    Nie chce specjalnie zakladac osobne tematu, wiec zapytam sie tutaj. Czy był może (albo czy byl pomysl realizacji) mod dotyczący Polski okresu rozbicia dzielnicowego? (duza ilosc prowincji, zaczynajacy się w polowie XIIIw. , zawierajacy nie tylko Polske, ale tez tworzace sie państwo Krzyżackie, Litwę, Prusy, Ruś, najazdy Mongołów itp.).
    Ostatnio o tym temacie myślałem, no ale ze względu na to, że nie umiem zbyt dużo to się za to nie brałem. Ciekawie by było, gdyby mapka zawierała tylko państwa takie jak Dania, Niemcy, Prusacy, Czechy, Węgry, Litwa no i może kawałek Rosji. Oczywiście też Polska i np. po kilku turach następuje rozpad Polski (testament) i wybieramy swojego władcę z 4 historycznych, którzy władali dzielnicami. Główny cel kampanii, zjednoczenie Polski. Takie coś by mi się podobało, fajnie też jakby sąsiedzi mieli misje w stylu np. Czechy byłyby protektoratem Niemiec i mieliby napadać na Wielkopolskę.

    Ale głównie Polska w innych modach jest pomijana, śmieszą mnie wciąż ilości prowincji, full dodaje się ich tam gdzie i tak jest przepełnienie.

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Tak, faktycznie by byl to interesujacy mod, inny w porownaniu do reszty.

    Ale tak, zadalem pytanie czy jest taki bardzo dobry mod w ktorym Polska jest dokladnie dopracowana (historycznie... itd)?
    Sam gralem juz w WWmwE (wersje beta) i w OiM (super mod). Proponowaliscie mi Renaissance TW (nie moge pisac po rosyjsku), Wojny Baltyckie i HRR, prawda?

    Zatem Renaissance TW jeszcze nie ma z tego co czytalem, ale nie dlugo bedzie. Nie chce sie juz teraz rzucac na beta i potem sie meczyc bo nie bedzie dzialal mi mod albo cos takiego. Ogniem i Mieczem II, fajne ze powstanie taki mod, ale go jeszcze nie ma. Moze i nawet nie bedzie na Medieval II, bo wlasnie czytalem ze ekipa przerzucila tego moda na Empire TW. W nowej wersji WWmwE (wersja 2.cos tam) nie mozna rozgrywac bitew samemu, a takiego moda to ja nie chce. Czytam tez ze w modzie "Wojny Baltyckie" jest kupe bugow. Wszyscy pisza tam ze nie wywala ich albo ze nie dziala mod. O HRR ktos z Was pisze ze Polska tam nie jest zbyt dobrze przedstawiona, wiec on tez odpada.

    A wiec... Inne propozycje na mod ktory moglbym TERAZ sciagnac i w niego grac?

  7. #17
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    To pisz Renesans: TW, bo Renaissance TW to zupełnie inny mod. Gdzie ty czytałeś ze OiM 2 jest na ETW, kiedyś miało być, ale zrezygnowali.

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Tak, moze juz zrezygnowali, ale czy moglbys opdowiedziec na moje pytanie (moj poprzedni post).

    Dzieki

  9. #19
    Ensis
    Gość

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Niestety ja nie znam.

  10. #20
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach

    Re: Mod w którym fajnie się gra Polską.

    Taki mod dotyczacy Polski w okresie rozbicia dzielnicowego musiałby mieć dobrze zrobioną mapę z odpowiednia ilościa prowincji na ziemiach polskich, a w drugiej kolejności prowincje na obszarze Prus, Zakonu Krzyżackiego, Litwy, części ziem ruskich pod zwierzchnictwem Mongołów, oprocz tego może też Czech i Brandenburgii.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. modw którym liczba jednostek w odziale jest większa od 250 ?
    By Vorenus in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2012, 19:52
  2. Gra Polską
    By Inglorion in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 20:03
  3. Gra Polską
    By bartpark in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 15:54
  4. Savy w Napoleonie (w którym są folderze)?
    By Gibril in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2010, 14:07
  5. Polska siatkowka vs polska pilka nozna
    By Nezahualcoyotl in forum Sport
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 14:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •