Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: League Of Legends

  1. #61
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: League Of Legends

    Ja szybko dałem sobie spokój z rankingowymi meczami, bo nie miało to sensu. Trafiałem na same trolle i afki. Niestety gra miła problemy z doborem graczy na podobnym poziomie umiejętności, i jak się nie miało problemów z własną drużyną, to pojawiał się jakiś "koks" który ustawiał cały mecz.

    Głównie gram na boty dla przyjemności lub w Howling Abyss bo jest szybki i nastawiony na czystą walkę.
    Zawodnikiem jestem raczej przeciętnym. Gram głównie na bocie, ale staram się nauczyć gry na topie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #62
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: League Of Legends

    Prawda, ale z tego co widzę, czytam i słyszę to ilość takich przypadków zmniejsza się w raz z dywizjami, tak by być zerowe w diamencie I i challenger.

    Prawda jest taka: Im wyższej dywizji jesteś tym mniejsze masz szanse na afk'erów, rage trolli i tych zwykłych, ale z drugiej strony, im wyżej jesteś ustawiony tym łatwiej otrzymać report za inne przewinienia (flame, feed, unskilled).

    Po za tym osobom o randze Diament IV i wyżej po prostu nie opłaca się specjalnie na własne życzenie niszczyć sobie rozgrywkę.
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #63
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: League Of Legends

    (flame, feed, unskilled)
    Pamiętając, że bana można dostać tylko za flame i afkowanie.

    Mnie się nie chce grać tych rankedów. Za stary na to jestem Nie chce mi sie sluchać tych dzieci obwiniających wszystkich (najczęściej cudze matki) tylko nie siebie. W ogóle coraz mniej mi się LoL podoba i to z wini RIOTu. Skupili sie na LCSach i w sumie olali problemy normalnych graczy. Chodzi mi tutaj właśnie o sytuacje z trudnymi graczami. Owszem daleki jestem od karania za feedowanie (bo każdy ma gorszy dzien, trafia na lepszego, a czesto jest to kwestia innych osób w drużynie - uwielbiam jak mój jungler daje kille na mojej linii gdy jestem "w miescie na zakupach") czy grania nie według mety. Ale jakiś czas temu widziałem profil gracza, chyba z diamentu, ktory grał tylko cassio, a gdy ktoś mu zarbał/zbanowal cassio to bral rammusa do jungli z revive, robił staty rzędu 0/30 i kupował np same buty. I ten koleś sobie nadal gra. I co gorsza takich ludzi jest mnóstwo. Tak same z tym flamem... Nie dziwię się że gracze śmieją się z reportów za flame. Trzeba chyba w kilkudziesięciu meczach powołyać się na Hitlera żeby dostać ban.
    Z czepialstwa to uważam że Riot spoczął na laurach. Nowe champy wychodzą raz na kilka miesięcy - tak, niby mówili że od 2014 tak to będzie wyglądać ale czemu, to nie mam pojęcia. Miał być rok reworków, jeden pełen rework na miesiąc - mamy trzeci miesiąc i jedn rework Heimera, a sion, morde, taric nadal wyglądają jak z mario. A sorry, WW będzie zreworkowany w 2015 bo wymaga sporo pracy - padłem. Do tego masa dziwnych buffów/nerfów. Sprowadzmy kasse do poziomu gównixa a gruby niezmiennie sciąga adc na q+r. Zniszczmy potnecjał Xeratha i zrobmy z niego spluwaczkę tlumacząc, że chcieliśmy zrobić mu ciekawszy gamestyle (mój main którego musialem zostawić bo teraz nie nadaje się do niczego)... także dużo obiecanek - cacanek a mało się dzieje. Wiem że to trochę czepialstwo ale na prawdę jak gram od jakiegoś czasu to lubię wszelkie smaczki w grze, a oni sobie to po prostu olewają. Kurde, RIot to nie 10 osobowa firma! Zgarniają miliony na graczach a przygotowanie champa zabiera im kilka miesięcy.

  4. #64
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: League Of Legends

    Pamiętając, że bana można dostać tylko za flame i afkowanie.
    Nie każdy flame po pierwsze, ale prawdą jest taką patrząc na statystyki że są cholernie wysokie szanse na bany jeśli tworzy się konta z nickami nawiązujących do ludobójców, wysokie szanse są także w przypadku rasistowskich wypowiedzi

    Mnie się nie chce grać tych rankedów. Za stary na to jestem Nie chce mi sie sluchać tych dzieci obwiniających wszystkich (najczęściej cudze matki) tylko nie siebie.
    Nie wiem jak z tobą, ale będąc już kilka miesięcy w platynie I, ekstremalnie rzadko zdarzyło mi się to zjawisko "cudzych matek", owszem obwinianie jest powszechne ale nie w 100%, od czasu do czasu mam mecze w których pojawiają się ludzie honoru i współczucia i wtedy nawet przegrywając mecz mam wrażenie że i tak to był dobry mecz bo ekipa była dobra z charakteru.

    W ogóle coraz mniej mi się LoL podoba i to z wini RIOTu. Skupili sie na LCSach i w sumie olali problemy normalnych graczy. Chodzi mi tutaj właśnie o sytuacje z trudnymi graczami. Owszem daleki jestem od karania za feedowanie (bo każdy ma gorszy dzien, trafia na lepszego, a czesto jest to kwestia innych osób w drużynie - uwielbiam jak mój jungler daje kille na mojej linii gdy jestem "w miescie na zakupach") czy grania nie według mety. Ale jakiś czas temu widziałem profil gracza, chyba z diamentu, ktory grał tylko cassio, a gdy ktoś mu zarbał/zbanowal cassio to bral rammusa do jungli z revive, robił staty rzędu 0/30 i kupował np same buty. I ten koleś sobie nadal gra. I co gorsza takich ludzi jest mnóstwo. Tak same z tym flamem... Nie dziwię się że gracze śmieją się z reportów za flame. Trzeba chyba w kilkudziesięciu meczach powołyać się na Hitlera żeby dostać ban.
    To prawda, LoL zaczął bardziej uważać na opinie e-sportowców niż na powszechne wnioski społeczności. A co do przykładu z graczem z diamentu i 0/30, no cóż ja jestem za banowaniem takich toksycznych ludzi. W ogóle nie rozumiem zjawiska specjalizacji się w 1 postaci lub 1 linii (lub oba na raz), to jest absolutny bezsens, w wyższych grach rankingowych 3vs3 i 5vs5 gracze robią rozpoznania w czym przeciwnik się specjalizuje i banują (dobry przykład zeszłoroczny IEM [chyba] gdzie banowano nietypowe postacie z tego powodu że drużyna przeciwna ma zajebistego np. corkiego czy maokai), przy grach typu solo queue jest to zbyt ryzykowna rzecz ze względu na niewiadomą jaką są ludzie z własnej ekipy. Oczywiście o możliwości kontrowania już nie powiem.

    Wniosek: Chcesz grać spokojnie rankedy ? Naucz się grać na wszystkich pozycjach i miej zawsze w rezerwie drugą postać w razie banu czy kontry

    Z czepialstwa to uważam że Riot spoczął na laurach. Nowe champy wychodzą raz na kilka miesięcy - tak, niby mówili że od 2014 tak to będzie wyglądać ale czemu, to nie mam pojęcia. Miał być rok reworków, jeden pełen rework na miesiąc - mamy trzeci miesiąc i jedn rework Heimera, a sion, morde, taric nadal wyglądają jak z mario.
    Jestem za reworkami graficznymi, co do technicznych to ograniczałbym jedynie to podniesienia/zmniejszania odpowiednich parametrów

    A sorry, WW będzie zreworkowany w 2015 bo wymaga sporo pracy - padłem.
    Podaj źródło bo WW jest moją docelową postacią dla jungli

    Sprowadzmy kasse do poziomu gównixa a gruby niezmiennie sciąga adc na q+r.
    Nie rozumiem tego hejtu na nowego kassadina, szczerze powiedziawszy że dobry gracz zrobi teraz większą jatkę nowym niż starym kassadinem, szczególnie ze względu na zbuffowane ulti.
    Co do Gragasa → Mercuries, Scimiter, Wit's End, GA, Frozen Mallet | Są sposoby na uchowanie się przed nim ale fakt, jego AOE powinno zostać osłabione.

    Zniszczmy potnecjał Xeratha i zrobmy z niego spluwaczkę tlumacząc, że chcieliśmy zrobić mu ciekawszy gamestyle (mój main którego musialem zostawić bo teraz nie nadaje się do niczego)... także dużo obiecanek - cacanek a mało się dzieje.
    A to poprę z tego powodu że stary Xerath miał swoje zaklęcia prosto skonstruowane i był de facto ani OP ani za słaby, a wybierając Xeratha kierowano się potrzebami drużyny i wrogiej drużyny.
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  5. #65
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: League Of Legends

    Jakie miłe i konkretne odpowiedzi

    Nie każdy flame po pierwsze, ale prawdą jest taką patrząc na statystyki że są cholernie wysokie szanse na bany jeśli tworzy się konta z nickami nawiązujących do ludobójców, wysokie szanse są także w przypadku rasistowskich wypowiedzi
    Wiadomo, że za jeden mecz z flamem nie dostanie się bana, raczej RIOT stawia na ilość i częstość.

    Nie wiem jak z tobą, ale będąc już kilka miesięcy w platynie I, ekstremalnie rzadko zdarzyło mi się to zjawisko "cudzych matek", owszem obwinianie jest powszechne ale nie w 100%, od czasu do czasu mam mecze w których pojawiają się ludzie honoru i współczucia i wtedy nawet przegrywając mecz mam wrażenie że i tak to był dobry mecz bo ekipa była dobra z charakteru.
    Wiesz, zagrałem wczoraj dwa pierwsze rankedy w duo. Niestety oba z rage quitem po naszej stronie - a były to mecze do wygrania! Do tego oczywiście jungler narzekający na wszystkich wokół z zarzutem że nie mógł gankować bo wszystkie linie były pushnięte. Oczywiście wytknęła mu to vayne z przeciwnej druzyny, która sama przyznała że ciągłe pushowała linię, a ja (bo grałem adc) spushowałem tylko raz jak była się cofnąć. Także inaczej bym na to patrzył gdyby były to mecze na luzie, nawet przegrane, ale w tej sytuacji to chyba zostanę przy normalach. A co do flame'u jeszcze to slyszałem wiele opinii, że najgorzej jest właśnie w playtynie, że ludzie się bardzo spinają i albo robią flame albo mega często trollują.

    Wniosek: Chcesz grać spokojnie rankedy ? Naucz się grać na wszystkich pozycjach i miej zawsze w rezerwie drugą postać w razie banu czy kontry
    To jest oczywista oczywistość. Z postaciami nie mam problemu, ogarniam kilka na każdą pozycję, ale do spokojnego grania brakuje mi normalnych ludzi

    Podaj źródło bo WW jest moją docelową postacią dla jungli
    Kurde, nie znajdę tego teraz, wiem że przewinęło się to na którejś ze stron większych o lolu. tak czy inaczej jemu jest na pewno potrzebny wizualny rework (oczywiscie jest parę brzydszych champów) ale i ze skillami trzeba coś zrobić bo w tej chwili bardzo odstaje. Do 6lvl ganki bardzo słabe, ten buff attac speeda średni i ten buff do ms to bardzo malo przy elicie jungli która po prostu się pojawia na linii Jungli też nie czyści jakoś szybko, na plus na pewno life steal. Także trochę się dziwię że akurat nim grasz w jungli. No ale jak Ci nim idzie to luz

    Nie rozumiem tego hejtu na nowego kassadina, szczerze powiedziawszy że dobry gracz zrobi teraz większą jatkę nowym niż starym kassadinem, szczególnie ze względu na zbuffowane ulti.
    No nie wiem, przedtem Kassa był zmorą na midzie a teraz? Trzebo go ogarniać bardzo dobrze, do tego jest melee i bez silence dużo łatwiej spuścić mu łomot.

    Co do Gragasa → Mercuries, Scimiter, Wit's End, GA, Frozen Mallet | Są sposoby na uchowanie się przed nim ale fakt, jego AOE powinno zostać osłabione.
    No tak, wiem że jest sposobów na skontrowanie, ale ile z tych itemów zbudujesz na adc? jeden i tak na prawdę nie da Ci to wiele. Furorę ostatnio robił filmik z lCSów jak chyba XPeke tak sciągnął adc...

    w ogole czasami mam wrażenie, że w RIOT zespół zamjmujący się samą grą to 10 osób, a ludzie od marketingu i wszystkiego innego stanowią 100 osób.

  6. #66
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Widzę, że lata mijają, a nic się nie zmienia. Zacząłem grać w lol w zeszłym roku we wrześniu i trochę się ograłem do tego czasu. Strasznie mnie denerwuje system przyznawania punktów zwycięstw w meczach rankingowych. Za wygraną możemy otrzymać od 13 do 22 chyba, przy czym za wygrane inkasuję średnio te 16 punktów, podczas gdy przegram zawsze jest to +20. Boli to zwłaszcza gdy mam dobre statystki i ocenę za mecz S. Nie mówię, że jestem wybitnym graczem, ale zdecydowanie zbyt często trafiam na team, który muszę ciągnąć za uszy by wygrać mecz. O systemie banowanie nie powiem nic bo to porażka.
    Popraw podpis

  7. #67
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No ja też wróciłem, po roku przerwy. Do rankedów nawet nie wracam, szkoda mi nerwów Doszło sporo nowości, także korzystam ile się da, natomiast nic się nie zmieniło z community... W sumie to mnie nie dziwi, bo nie spodziewałem się żeby Rito cokolwiek z tym zrobił. Nadal mamy wyzywanie matek, nadal mamy afkerów itd. Cóż, są ważniejsze sprawy jak kasa za skiny

  8. #68
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Przez rok to zdążyli przemodelować kilka postaci, zmieniając umiejki, dodać parę nowych postaci i jakieś nowe tryby rozgrywki.



  9. #69
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No widziałem właśnie. Zniszczyli mi Ryze to po pierwsze Tak samo jak zniszczyli mi Xeratha (ale wtedy jeszcze grałem). No widziałem już większość zmian. Teraz dorzucili nowy tryb gry - parę innych mnie ominęło.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne wątki

  1. Era of Legends
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 17:40
  2. Fight Football League
    By Milanos in forum Sport
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-01-2011, 15:36
  3. League of Legends
    By glaca in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 13:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •