cześć! nie wiem czy ktoś tu jeszcze zajrzy i czy gra w tą grę, ale ja nigdy nie grałem w żadnego total wara, ten jest pierwszy, gram jakiś czas i pojawia się tylko jeden problem, grałem kilka kampanii na różnych poziomach trudności normal, hard, expert, polską, aragonią, danią i mam ten sam problem przychodzi rok ok. 1150 - 1180 władam już ok. 1/3 europy do tej pory potrafiłem rozgrywać bitwy bez żadnej porażki lub sporadycznie przegrywając, a nagle gra zaczyna jakby boostować oddziały komputera, podaję przykład w bitwie puszczam 3 oddziały mojej kawalerii królewskiej z opancerzeniem +2 na jeden oddział kawalerii królewskiej kompa bez żadnego opancerzenia i moi dostają baty!!! why? powinni wygrać lekko a kończy się tak, że komp ma nadal 3/4 oddziału a z moich 3 zostają niedobitki, teren równy, męstwo podobne, może komp miał o 1-2 poziomy wyższe, inny przykład gram danią i moi landsmeni do pewnego momentu koszą wszystkich, jak już mam pół mapy to przychodzą bitwy gdzie z milicją kompa nie mogą wygrać, panika i ucieczka, a wcześniej nie przegrałem żadnej bitwy, czy ktoś spotkał się z takimi problemami?