Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Anatolian Principalities

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A możesz napisać coś więcej o kampanii jak i o bitwach, jak zachowuje się ai?

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Na razie średnio u mnie z czasem ale w przyszłości coś napiszę.

  3. #13
    sadam86
    Gość
    https://drive.google.com/folderview?...Ek&usp=sharing wyszła łatka, niestety nie jako mały plik a nowa wersja 1.01 więc znów trzeba pobrać około 1,75 gb

  4. #14
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ktoś grał? Jak wrażenia? Mod wygląda naprawdę interesująco.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #15
    sadam86
    Gość
    Jednostki naprawdę ładne, mapa szczegółowa. Przed łatką czasem wywaliło w bitwie lub kampanii, nie wiem jak będzie po. Sporo jednostek, jak dla mnie trochę za mało ma Gruzja. Do tej pory nie pograłem długo w żadną kampanię, a raczej po kilkanaście tur większością nacji, balans wydaje się niezły.

    Spoiler: 






    Fakt że chyba ze dwie jednostki nie mają tekstur i paru brak kart, ale i tak jest dobrze
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 26-07-2015 o 19:38

  6. Następujących 3 użytkowników podziękowało sadam86 za ten post:


  7. #16
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ściągnąłem, rozpakowałem i rozpocząłem kampanię i cóż mogę rzec?
    Jednostki są przepiękne, szczegółowe, mapa kampanii ładnie zrobiona, nie ma już przejść pomiędzy cieśninami, nie ma łatwo na początku z kasą - przynajmniej jak grałem Bułgarią przez kilka tur byłem na minusie, nie zaliczyłem na razie żadnego krasza nawet podczas długiego łażenia po menu gry - zdarzało mi się to przy innych modach. Mod nie jest do końca po angielsku, na szczęście pojawia się to przy kilku tylko budynkach, system rekrutacji oparty na wierze, co lubię. Tu mam pewne zastrzeżenie - różnice w poziomie religii przy tej samej jednostce, ale jak się zorientowałem to trzeba patrzeć na wyższy wskaźnik.
    I takie moje dwa pytanie. Generałowie z adopcji mają standardową ochronę, a ci z rodziny ochronę tzara (czy jak sie to zwie . Też tak macie? Drugie - odblokował ktoś inne nacje jak choćby Armenię czy Genue?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #17
    sadam86
    Gość
    Hmm co do generałów nie wiem, z Genuą też dopiero teraz zauważyłem Ja gram Trapezuntem, już 40 tur, kasy sporo (około 80k), choć do tej pory nie prowadzę dużo wojen więc prawie nie mam armii, ale niedługo to się zmieni bo 160 tur a muszę jeszcze 90 regionów podbić Ciekawe jest to że AI sporo podbija, ale też ma bunty więc jakoś specjalnie Nam nie zagraża, no i pojawiające się nacje dodają klimatu.
    P.S. mam jeszcze wersję 1.0, chochliku Ty masz może 1.01? Interesuje mnie czy już wszystkie jednostki mają swe karty.

  9. #18
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Tak mam najnowszą. Jak przeglądałem bitwę gracza to Mamelukom chyba dwóch brakuje, rebelianci są chłopami z Romy , a i brakuje też w opisie ilustracji. Ja na razie ledwo wyszedłem na plus po podbiciu jednego zamku i miasta. Wkurza mnie, że większość moich oddziałów to chłopi, którym mam od samego początku, ale idą na mięso armatnie. Na razie zauważyłem, że frakcje islamskie w Turcji pozawierały ze sobą sojusze.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #19
    sadam86
    Gość
    Ehh to widać nadal paru brakuje, nie obrobili się ze wszystkim ale i tak mod jest świetny, a jak go dopracują znajdzie się pewnie w czołówce.
    Fakt, sojusze nie dość że AI robi ich dużo to są dość płynne Ja szachuję wrogów sojuszami z Gruzją, Bizancjum i Joannitami, ale żeby wygrać muszę dwie pierwsze nacje zniszczyć, więc niedługo będzie pod górkę Trochę słabo, że kupcy mają niski przychód, ale łatwo zawiera się umowy handlowe.
    Co do armii to już wychodzę na porządnych włóczników, ale jeszcze ze 20 tur rozbudowy do naprawdę fajnego wojska mnie czeka

  11. #20
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Dochód kupiecki boli, ale za to jak odwzorowali Konstantynopol na mapie! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •