Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 106

Wątek: Pobieranie i instalacja

  1. #31
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: RTR VII

    Niestety, ale jako iż większość ludzi zna angielski w stopniu podstawowym, RTR to nie rpg, a na rynku jest zasyp modyfikacji mody praktycznie spolszcza się samemu. Nawet te wielkie. Aktualnie Filip męczy się ze spolszczeniem EB, Na RTR nie liczyłbym.

  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Prosiłem o link bo ktoś wczesniej pytał o aktualizacje spolszczenia.
    To najlepszy mod jaki wyszedł, moze warto troche pogrzebać w tekście?

  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Spalszczanie modów pod Rome i tak za bardzo się nie opłaca bo mało ludzi w nie gra. A język agielski to nie jidysz i sądze, że każdy potrafi sobie wczytać, zapisać i pozmieniać ustawienia w grze a sam interfejs każdy fan Rome zna i tak na pamięć 8-)
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  4. #34
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: RTR VII

    To najlepszy mod jaki wyszedł, moze warto troche pogrzebać w tekście?
    Jeżeli chcesz pogrzebać w tekście to nikt ci tego nie broni. Ja nawet po rusku daję radę grać, z pamięci...
    Czy mod jest najlepszy... kwestia gustu, zdecydowanie kwestia gustu.

  5. #35
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Cytat Zamieszczone przez Martin von Carstein
    To najlepszy mod jaki wyszedł, moze warto troche pogrzebać w tekście?
    Jeżeli chcesz pogrzebać w tekście to nikt ci tego nie broni. Ja nawet po rusku daję radę grać, z pamięci...
    Czy mod jest najlepszy... kwestia gustu, zdecydowanie kwestia gustu.
    Co do gustu to masz 100% racje. Mod napewno jest rewelacyjny, ale każdy lubi co innego. Jednemu bardziej podoba sie EB, a drugiemu RTR VII zaś kolejnemu RS II. Ja EB i RTR VII nie porównuje. Oba podobają mi się tak samo
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Tarnów
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Witam, moje pierwsze wrażenia całkiem pozytywne Bardzo ładna grafika,ciekawy rozwój miasta. Walki podobne do RSII czyli długie Nie wiem czy to bug ale z każdym kolejnym szpiegiem jak próbuje zlookać obce miasto to ginie za każdym razem... Gram Celtyberia i w okolicy póki co spokój

  7. #37
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Gram już w ten mod od tygodnia i mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami:
    1.To najtrudniejszy mod jaki wyszedł do RTW
    2.Grając Rzymem nigdy nie nakombinowałem się aż tyle żeby zdobyć całą Italię i Kartaginę
    3.W między czasie po sąsiedzku powstała potężna Sparta i Galia
    4.Teraz moim zdaniem najlepszy smaczek tego moda, pokonanie takich potęg to nie typowe zdobywanie miasta po mieście bo wymagałoby to posiadania co najmniej 10 legionów, nie ma tyle kasy ani na produkcje ani na utrzymanie, więc potrzebna jest zupełnie inna strategia.
    5. Jako stary weteran RTW opracowałem odpowiednią taktykę walki i muszę przyznać, że daje fenomenalną zabawę , faktycznie coś na miarę total realizm, jaką nie będę zdradzał bo zmarnowałbym zabawę
    6.Niestety mod ma parę dotkliwych moim zdaniem niedoróbek:
    - dowódcy po wyjściu z miast tracą swoje cechy i umiejętności oprócz doświadczenia wojennego
    -spam armii lądowych i morskich np. przy jednym porcie sparty znalazłem 20 flot skupionych przy sobie niczym wyspa, lub na końcu mapy afryki przy hiszpanii z 7 armii przeciwnika skupionych w jednym miejscu nie wiadomo po co, no i za co zrobionych przez niewielkie państewko
    -wady te częściowo wyeliminowałem poprzez poprawki w plikach tak jak w RS II
    -największa wada dla mnie choć wielu miłośników historyczności na pewno się nie zgodzi ze mną to straszna długość budowy
    budynków i oczekiwanie na reformę, ja oprócz poprawności historycznej stawiam na przyjemność grania i dokonałem zmian zmniejszając budowę budynków o połowę i weryfikując warunki reformy na tyle, że jestem mniej więcej w połowie rozgrywki i mam reformę, w wersji orginalnej po spełnieniu warunków reformy nie byłoby już poważnych przeciwników podobnie jak w EB
    Podsumowując mod ma bardzo orginalną formę rozgrywki, jednostki w porównaniu do RS II słabiutkie ale za to orginalnie od nowa zrobione co oczywiście wpływa na grę bo nie oglądasz tych samych modeli co w większości modów, bardzo powiększona odległość poruszania się armii co wymusza dokładne planowanie ruchów wojsk np. wyruszając na spartę legionami po 8 turach marszu armii w przypadku ataku galów nie masz szans na powrót do italii na tyle szybki by odepszeć atak, poprostu wracasz do podbitego w większości przez barbarzyńców państwa, zauważyłem też dość ciekawą rzecz , choć może to być błąd, że wycofujący się mój legion bez dowódcy (poległ) po przegranej bitwie po 5 turach marszu zmalał o połowę, byłby to super smaczek demoralizacji armii i dezercji ale może to tylko błąd plików, polecam mod graczom którzy grali w EB i RS II
    PS.
    Mod idealny to nie jest ,według mnie byłby taki gdyby połączono: mapa RTR VII ,ale z podziałem prowincji jak w EB szczególnie galów, grafika środowiska i jednostek z RS II, rozwój postaci z EB, a cała reszta z RTR VII

  8. #38
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: RTR VII

    Consul nie traci gwiazdek po wejsci w obce tyretorium a prator na wlasnym tyretorium. Jest submod ze srodowiskiem RSII.

  9. #39
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    ZMARŁ Tony83!!!!

    Wiem że to dział o modyfikacjach pod RTW i najlepiej chcielibyście, aby zamieszczano tu jak najwięcej ukończonych modów. Jednak muszę przekazać smutną wiadomość, bo dotyczy kogoś wyjątkowego w tej dziedzinie. I właśnie jego praca nad modami dobiegła końca na zawsze.

    25 Września 2011 r. Zmarł jeden z najbardziej utalentowanych projektantów, przerabiających RTW(wiem że dla wielu kompletnie nieznany,ale w swoich kręgach człowiek powszechnie szanowany za talent, pracowitość i [Ciach]!, oryginalne modele jednostek). Jeden z głównych twórców, pomysłodawców, grafików RTR(w obecnej formie RTRVII) znany na forum TWC pod nickiem Tony83 (Gordon Bowen) miał 28 lat!

    Jak brzmi info. http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=484368 od jakiegoś czasu chorował na serce. Niestety przegrał walkę z chorobą i wczesnym rankiem odszedł do lepszego świata .
    To Wielka strata dla wszystkich graczy i fanów RTW!!!! Spoczywaj w spokoju Gordon ( Tony83 ) Tyle z mojej strony pozdrawiam !
    Wątek o tym Tonym idzie to stosownego tematu. - Martin "Bronn" von Carstein, Ojconatankowicz.

  10. #40
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 427
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: ZMARŁ Tony83!!!!

    Chciałem to właśnie napisać. Aż trudno uwierzyć, taki spoko facet. Poza RTR zapamiętałem go jako kogoś z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Miał 28 lat
    W ostatnim czasie odeszło paru ludzi ze sceny Total War - Tony83 i Calvin z TWC, TosaInu - administrator z totalwar.org i z naszego forum Krzysztof Kowalski. Młodzi, pełni pasji ludzie.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pobieranie i sposób instalacji.
    By in forum Roma Surrectum 2.5
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-07-2019, 20:04
  2. Pobieranie i instalacja.
    By in forum Expended Greek Mod - Diadochi! XGM - Diadochi!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-07-2019, 17:00
  3. Pobieranie i instalacja IB:SOMNIVM APOSTATAE IVLIANI !!!
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 09-05-2016, 16:47
  4. Pobieranie i sposób instalacji.
    By in forum The Lord of the Rings: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2015, 15:13
  5. Pobieranie i instalacja modyfikacji z rodziny IBFD
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •