Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

  1. #1
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Tutaj możecie dyskutować na tematy związane z plebiscytem SG oraz zgłaszać swoje propozycje dotyczące ew. zmian.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Trza uhonorować najpierw roczniki 2003/2004 o ile takowe są. Wiem, wiem. Forum zostało "zresetowane" i teraz u nikogo nie widnieje data rejestracji w 2003/2004 roku. Jeśli jest jednak ktoś kto nie ma SG i nadal jest aktywny na forum to moim zdaniem można takiej osobie z góry przyznać SG. Pamiętam, że była taka sytuacja (bodajże chodziło o Volomira), że nic nie wygrywał a ciągle jest z nami i to jacyś inni z 2007-2008 dostawali nagrodę.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  3. #3
    voitek
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    To akurat sie lapie, musze miec SG bo inaczej nie dostane prezentu pod choinke ops:

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Czy to nadal jest stara gwardia w ogóle? Skoro niemal wszyscy się łapią? No i to raczej nie powinno polegać na wybieraniu. Poza tym na co to komu?

  5. #5
    voitek
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Cytat Zamieszczone przez Dagorad
    Czy to nadal jest stara gwardia w ogóle? Skoro niemal wszyscy się łapią? No i to raczej nie powinno polegać na wybieraniu. Poza tym na co to komu?
    Wille, piekne dziewczyny i szybkie samochody


    i uscisk dloni Pana Prezesa

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    a ja nie jestem z rocznika 2003/2004 ale czuje sie jak swoj na forumku

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii"

    Trochę to trąci amatorką. Po co przepisy z jakąś datą skoro i tak nie ma danych na potwierdzenie tego kto kiedy logował się na forum a to chyba powinna być podstawa do tego aby dostać rangę plus oczywiście aktywność forumowicza.
    Ja sam nie pamiętam kiedy dokładnie się logowałem wiem że latem 2007 roku a o innych użytkownikach to to już w ogóle nie mam takiej wiedzy, bo po prostu nikt nie mógł przewidzieć że stanie się taka katastrofa na serwerze.
    Głosowanie w takich okolicznościach to jak rozmowa ze ślepym o kolorach. Dlatego wstrzymuję się od głosu. PS. Mam tylko nadzieje że rangę dostaną osoby które jeszcze ich nie posiadają bo często w innych głosowaniach tego typu mamy ciągle te same nicki jako laureatów danego konkursu.

  8. #8
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Trza uhonorować najpierw roczniki 2003/2004 o ile takowe są. Wiem, wiem. Forum zostało "zresetowane" i teraz u nikogo nie widnieje data rejestracji w 2003/2004 roku. Jeśli jest jednak ktoś kto nie ma SG i nadal jest aktywny na forum to moim zdaniem można takiej osobie z góry przyznać SG. Pamiętam, że była taka sytuacja (bodajże chodziło o Volomira), że nic nie wygrywał a ciągle jest z nami i to jacyś inni z 2007-2008 dostawali nagrodę.
    Uroki demokracji... Wszystko w waszych rękach.

    Czy to nadal jest stara gwardia w ogóle? Skoro niemal wszyscy się łapią? No i to raczej nie powinno polegać na wybieraniu. Poza tym na co to komu?
    Innej możliwości nie ma, jakieś zasady muszą obowiązywać. Przed crashem i tak wystarczyło mieć 2-letni staż by dostać się do SG, więc wielkich zmian nie ma - za rok powrócimy do tych 2 lat.
    Jeżeli tobie nie jest to potrzebne, to nikt nie zmusza cię do głosowania.

    Wille, piekne dziewczyny i szybkie samochody
    A jednak na coś się to przydaje :!:

    Trochę to trąci amatorką. Po co przepisy z jakąś datą skoro i tak nie ma danych na potwierdzenie tego kto kiedy logował się na forum a to chyba powinna być podstawa do tego aby dostać rangę plus oczywiście aktywność forumowicza.
    Ja sam nie pamiętam kiedy dokładnie się logowałem wiem że latem 2007 roku a o innych użytkownikach to to już w ogóle nie mam takiej wiedzy, bo po prostu nikt nie mógł przewidzieć że stanie się taka katastrofa na serwerze.
    Głosowanie w takich okolicznościach to jak rozmowa ze ślepym o kolorach. Dlatego wstrzymuję się od głosu.
    To samo co do Sama - wszystko w waszych rękach. Rezygnując z oddania głosu, nie pomagasz tym którzy zasłużyli na SG. Jakieś zasady wyboru muszą być ustalone.

    PS. Mam tylko nadzieje że rangę dostaną osoby które jeszcze ich nie posiadają bo często w innych głosowaniach tego typu mamy ciągle te same nicki jako laureatów danego konkursu
    Tłumaczyłem już to kiedyś przy okazji konkursu KO i na najlepszych forumowiczów - jeżeli ktoś ciągle jest najlepszy w danej kategorii, to niby dlaczego ma nie wygrać? Czy jak aktor dostanie jednego oskara, to nie może już dostac drugiego? Jak klub piłkarski wygra lige, to za rok przyznaje sie tytuł drugiej druzynie, jeżeli mistrz obroni tytuł?
    Idąc takim tokiem rozumowania, za kilka lat wystarczy być na piątym miejscu by dostać rangę. Nie o to w tym chodzi.

    PS: Apeluję o branie tego rodzaju konkursów i plebiscytów z lekkim przymrużeniem oka, to jest tylko forum.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. #9
    voitek
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Czy w ogole jest jakas lista osob, ktore maja status Starej Gwardii? Bo byc moze zaglosowalbym na kogos jeszcze, ale tak naprawde nie wiem kto juz tam przynalezy

  10. #10
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje



    Stary nick:kujon333


Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybory do Starej Gwardii - etap II
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 17:04
  2. Wybory do Starej Gwardii - etap I
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 16-01-2014, 00:16
  3. Wybory do Starej Gwardii - Etap I
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 21:28
  4. Wybory do Starej Gwardii
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 14:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •