Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

  1. #51
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    A skąd mam wiedzieć? Jestem zwykłym użytkownikiem.

    Zresztą masz stare zasady. Może będą podobne.

    viewtopic.php?f=105&t=7315
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #52
    Asuryan
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    PS. Asuryian ma mój głos jeżeli jest tu od 8 lat pisze zakłada tematy jest aktywny a nie wchodzi raz na miesiąc na forum aby napisać 1 post w Centrum Humoru to dla mnie taka osoba jest już kandydatem na to żeby móc ubiegać się o to wyróżnienie dla niektórych kwiatkowe dla innych jednak nobilitujące do jeszcze większej aktywności na forum.
    Dzięki, co prawda na razie dawanie głosów jest przedwczesne - i tak trzeba będzie je pewno powtórzyć, gdy ruszy pierwsza faza głosowania, by były brane pod uwagę przez sędziów owego konkursu.

  3. #53
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    I co odebrać im? Tobie należy się bardziej? Jako eksmoderatorzy/admini/redaktorzy/modderzy itp. nie powinni ich mieć?

    Chcesz starą gwardię wygraj wybory, chcesz specjalną pisz newsy na główną, zrób supermoda. Masz proste zasadzy
    A czy ja mówię że mnie się bardziej należy? Jak co roku widać te same kandydatury i tych samych laureatów to dla mnie jest to podejrzana sprawa i tyle. Można rok dwa ale nie co wybory to już nikt inny się nie udziela? Marat twierdzi że SG jest nawet dla ludzi którzy tylko piszą dużo postów więc jak jest w końcu. Mamy jakiś kandydatów z poza Ekipy Modersko Redaktorsko Administracyjno Edytorskiej czy tylko Administracja szeroko pojęta tutaj piszę bo tak sobie można pomyśleć jest 5 tyś userów a rangi ma non-stop ta sama 15 a reszta to co nabija tutaj tylko liczniki ? Bo nie chce mi się wierzyć że ludzie zwykli ludzie nie piszą tutaj nic ciekawego.

    Nie ma co się zagłębiać bo sprawa nie jest warta strzępienia języka po próżnicy ale nie jest to takie jasne i klarowne jakby się mogło wydawać.

  4. #54
    Salvo
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Marat twierdzi że SG jest nawet dla ludzi którzy tylko piszą dużo postów więc jak jest w końcu. Mamy jakiś kandydatów z poza Ekipy Modersko Redaktorsko Administracyjno Edytorskiej czy tylko Administracja szeroko pojęta tutaj piszę bo tak sobie można pomyśleć jest 5 tyś userów a rangi ma non-stop ta sama 15 a reszta to co nabija tutaj tylko liczniki ?
    Mówisz, że jesteś tu tak długo, ale do corocznych wyborów chyba za dużej uwagi nie przykładałeś, skoro tak piszesz

    Po pierwsze...kandydaci wskazywani są przez userów! Głos admina, moderatora itp. jest tu tak samo ważny, jak Twój, mój, czy gościa, który ledwo co się zarejestrował.
    Drugie. Marat miał na myśli, że SG nie wymaga niczego, poza głosami użytkowników. Nie musisz moddować, adminować itp. Wystarczy, że jesteś i ktoś to docenia.
    Trzecie. Kto raz zdobył Sg nie może drugi raz kandydować! Co innego plebiscyt typu "użytkownik najlepiej znający historię:, "użytkownik z najlepszym avatarem" itp.

    Coś jeszcze pozostaje niejasne ? Zresztą nie wiem co ze mnie za rzecznik rządu się zrobił, ale z tego co zauważyłem od roku 90% moich postówpadło tutaj, a do tajnych zakątków forum nie mam dostępu od 1,5 roku

  5. #55
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    I tak dobrze że się orientujesz tutaj teraz, ja szczyt aktywności miałem 2 lata temu wtedy to tu nawet okrzyknięto mnie jednym z najbardziej kontrowersyjnych użytkowników forum hehe ale to oczywiście przesada. Kiedyś to były czasy i pogadać było można i pokłócić się czasem inteligentnie też Szkoda że tak późno przyszedł czas na Obiego bo widać że dzisiejsze Forum czasy świetności ma za sobą za dużo ludzi się wykruszyło a garstka co pozostała to się wypala ja też.
    Wybieramy panowie

  6. #56
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    W sumie Salvo wszystko wytłumaczył, ale nie był bym sobą, jeżeli bym się nie odezwał

    A czy ja mówię że mnie się bardziej należy? Jak co roku widać te same kandydatury i tych samych laureatów to dla mnie jest to podejrzana sprawa i tyle. Można rok dwa ale nie co wybory to już nikt inny się nie udziela? Marat twierdzi że SG jest nawet dla ludzi którzy tylko piszą dużo postów więc jak jest w końcu. Mamy jakiś kandydatów z poza Ekipy Modersko Redaktorsko Administracyjno Edytorskiej czy tylko Administracja szeroko pojęta tutaj piszę bo tak sobie można pomyśleć jest 5 tyś userów a rangi ma non-stop ta sama 15 a reszta to co nabija tutaj tylko liczniki ? Bo nie chce mi się wierzyć że ludzie zwykli ludzie nie piszą tutaj nic ciekawego.
    Po crashu dwa razy mieliśmy wybory do SG. Zwycięzcy: Baal-Melkart, Volomir, Voitek i Pampalinex. To są te same osoby? W dodatku tylko Voitek kumał się z "władzą" i był redaktorem, reszta nie ma tak haniebnych epizodów w życiorysie, co więcej, żaden z nich raczej nie moduje! W czym jest więc problem? Bo na razie w twoich postach nie widzę za grosz konstruktywnej, merytorycznej krytyki, tylko takie pitolenie w stylu "coś mi się zdawało, coś tam widziałem, gdzieś słyszałem", a prawda jest zupełnie odwrotna.

    Nie ma co się zagłębiać bo sprawa nie jest warta strzępienia języka po próżnicy ale nie jest to takie jasne i klarowne jakby się mogło wydawać.
    Ależ jak najbardziej należy się w to zagłębiać, bo skoro już rzuciłeś pewne oskarżenia, to trzeba sprawę wyjaśnić do końca, co zresztą zrobiłem wyżej. Wystarczy przejrzeć cztery do pięciu tematów ( pierwsze i drugie etapy dwóch głosowań do SG oraz regulamin ) i wszystko jest jasne, a zarazem zadaje kłam temu co próbujesz sugerować.

    A co do "Nagród forumowych" to ideą tego konkursu nie jest rozdanie jak największej ilości rang specjalnych, tylko wyróżnienie najlepszych użytkowników w danej kategorii. Dlatego taki KWidziu co roku jest najlepszym znawcą, bo po prostu ma ogromną wiedzę historyczną i często udziela się w działach jej poświęconych. Choć akurat w pierwszym półroczu 2012 r. za dużo nie pisał, możliwa jest więc detronizacja.
    To samo z najlepszym dyskutantem. To, że taki Witia i Elrond często piszą w agorze i to w dyskusjach które zajmują po kilkadziesiąt stron, a ich pojedyncze posty są długości maturalnej rozprawki, daje im akurat dużą szansę by triumfować w ww. kategorii. I dlaczego niby trzeba ich eliminować? Ma za entym razem wygrać przeciętniak, który napisał dwa posty w działach stricte dyskusyjnych ( tak, wiem, że przejaskrawiłem, ale jest to celowy zabieg ), tylko dlatego, bo ciekawsze persony mają zakaz udziału?
    A najsurowszym moderatorem ma zostać najłagodniejszy baranek, bo dziewięciu z dziesięciu modów wygrywało poprzednie edycje, a teraz został jeden bidulek co nawet muchy w życiu nie ubił?
    To tak jakby - Euro, temat na czasie - zabronić Hiszpanii gry w mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie, bo w końcu wygrywali ostatnio dwie wielkie imprezy. A co to, inne reprezentacje nie grają ? Im też się należy, a nie ciągle ta nudna tiki-taka. Wtedy nasze nieloty w końcu miały by szansę na puchar, albo przynajmniej półfinał ( bodajże 6 drużyn=uczestników tegorocznego Euro nie triumfowało w czempionacie kontynentu ).
    Także zastanów się nad tym co piszesz, a najlepiej jeszcze przejrzyj tematy poszczególnych kategorii i policz, ile procent głosów oddała "władza" i jej "kolaboranci z rangami", a ile zwykli, uciskani userzy

    I jeszcze do Asuryana, wybory będą najprawdopodobniej w grudniu, czyli rok po ostatnich, więc możecie panowie wstrzymać się z "kampanią wyborczą", by z impetem uderzyć w listopadzie. Ja osobiście przyznam, że takie pchanie się do rang budzi u mnie niesmak, zapewne u innych userów z dużym stażem również, także radzę zastanowić się nad tą taktyką ( Nazgool i tak ma u mnie głos, nawet jak wyciągnie na kogoś "dziadka w wermachcie" ). Dobrym przykładem jest Volomir, skoro jesteście takie "staruchy" to pewnie dobrze znacie sytuacje z nim związaną.

    A na koniec w kwestii formalnej, już do samej administracji. Zauważyłem, że w ostatnich wyborach do SG, mogli brać udział userzy z rocznym stażem. Z tego co pamiętam, to po crashu ustalaliśmy, że będą to dwa lata, tak jak to było od zawsze na tym forum ( czyli za czasów Fraq-a i Vithala ). Nastąpiła pewnie pomyłka, dlatego tylko uczulam na przyszłość A nawet sugerowałbym walnąć trzy lata, czyli grudzień 2009, ale to już taka luźna propozycja.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  7. #57
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Maracie Niepotrzebnie się produkujesz skoro Salvo już wszytko tu wyjaśnił . I błagam nie przywołuj mi już tutaj Kwidzia bo poległ pezkreśnie podczas dyskusji o Piłsudzkim ze mną 2 lata temu a jego czupurność i nagonka jaka się z tego wszystkiego narodziła na moją osobę skutecznie mnie powstrzymuje od angażowania się w dysputy o tematyce historycznej bo jeżeli jest ktoś na forum kto myśli inaczej niż utarte przekonania kilku osób tu aktywnych to zaraz zaczyna się huzia na Juzia i udowadnianie kto jest najmądrzejszy i posiada jedynie słuszne przekonania czy teorię. Mnie taka zabawa już nie bawi zresztą swego czasu o relacjach na forach historycznych jakie tu panują pogaworzyłem sobie z "Piłsudczykiem" i była to pożyteczna lekcja dla mnie.
    W kwestii formalnej jeszcze Maracie nie liczy się ile tekstu ktoś piszę tylko jaką wartość merytoryczną poprzez dany tekst chce przekazać dlatego tekst typu Elrond czy Witia piszą tutaj posty wielkości rozprawek nie robią na mnie najmniejszego wrażenia. Nie raz już czytałem tu wypociny niektórych użytkowników (nie mówię że akurat Witii czy Elronda) które były tyleż długie co bzdurne.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Wybory do Starej Gwardii - etap II
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 17:04
  2. Wybory do Starej Gwardii - etap I
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 16-01-2014, 00:16
  3. Wybory do Starej Gwardii - Etap I
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 21:28
  4. Wybory do Starej Gwardii
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 14:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •