Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

  1. #31
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Ja już ponad 4 latka , ale jak widzę ile osób się tutaj odzywa to będe musiał poczekać jeszcze rok , dwa
    [-TotalWarRebel-]

  2. #32
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    2004/2005

  3. #33
    Salvo
    Gość

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Co Wy się tak na to SG tak nakręcacie?
    Z tego co widzę już połowa userów jednogłośnie sobie członkostwo przyznała

    Niech zostanie jak jest, starogwardzistów będzie mało, lecz przynajmniej ranga będzie miała swoją unikatowość i niepowtarzalność. To, że niektórzy, którzy "powinni" ją otrzymać nie otrzymają...cóż trudno, tak już w życiu bywa

  4. #34
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to mówią. Łatwo komuś kto ma już rangi mówić żeby zostało wszystko po staremu. Po to są rangi specjalne żeby otrzymywać je za specjalną aktywność a Stara Gwardia jest dla starych użytkowników więc jak ktoś jest już tu ładnych parę latek to powinien mieć prawo do zgłaszania swojej kandydatury. W końcu i tak rozwiązanie przyjdzie w drodze demokratycznego głosowania.

  5. #35
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Popieram w 100% Ronin. Salvo, potraktuj to jak początek kampanii wyborczej 8-)

  6. #36
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    O Wielki Wodzu Judo, oni się o podpisik nad Avatarem spierają.
    Osobiście bym tej swej nigdy, ale to nigdy bym nie zamienił na to co ma... co drugi użytkownik tego forum. Jak piesów w piesiarni. Już pomijam iż ona może co najwyżej zawyżyć wasze mniemanie o sobie. Moja rada - postarajcie się wygrać jakiś konkurs/ kupcie Lenie 10 kg cukierków i wymyślcie sobie jakąś oryginalną tą rangę. Np. PaskudnyPludrak ma taką na dwie linijki, sprytny tekścik. To Kali rozumie, to jest słoń konkretny.

  7. #37
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    O Wielki Wodzu Judo, oni się o podpisik nad Avatarem spierają.
    Osobiście bym tej swej nigdy, ale to nigdy bym nie zamienił na to co ma... co drugi użytkownik tego forum. Jak piesów w piesiarni. Już pomijam iż ona może co najwyżej zawyżyć wasze mniemanie o sobie. Moja rada - postarajcie się wygrać jakiś konkurs/ kupcie Lenie 10 kg cukierków i wymyślcie sobie jakąś oryginalną tą rangę. Np. PaskudnyPludrak ma taką na dwie linijki, sprytny tekścik. To Kali rozumie, to jest słoń konkretny.


    Herod nie wiem czy dobrze umiesz czytać ale temat wątku jest jednoznaczny:" Wybory do Starej Gwardii" więc nie rozumiem o co ci chodzi. Nikt się tu nie spiera z nikim po prostu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Nie jest prawdą że co drugi użytkownik mógłby mieć status Starej Gwardii bo po pierwsze nie każdy jest tutaj zarejestrowany od przynajmniej 5 lat a po drugie nie każdy jest tu aktywny tyle czasu a na ponad 5 tyś userów ma ten tytuł tylko garstka ludzi najbliżej związana z Administracją starą lub obecną. Dlatego mam nadzieje że Kali wszystko pojąć i nie strzelać już więcej do słonia z procy.

  8. #38
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Herod dobrze potrafi czytać i widzi co i jak w tym temacie i niezdrowe napalanie się na na "tytuły i urzędy" niczym szlachta Polska przed rozbiorami. Na 100-150 aktywnych osób ok. 20-25 będzie miało taką rangę i ja to widzę czyszcząc po was tematy.

    bo po pierwsze nie każdy jest tutaj zarejestrowany od przynajmniej 5 lat a po drugie nie każdy jest tu aktywny
    Dwa lata temu kandydowałem, a miałem na forum 1,5 roku. Zresztą nie tylko ja byłem z takich na liście. "Stara Gwardia" to nagroda przyznawana przez publiczność i to niezależnie od stażu, jeżeli masz poparcie (co zazwyczaj wiąże się jednak ze stażem i aktywnością, gdyż takie sobie trzeba wyrobić i potrafić się sprzedać, tym samym coś sobą prezentuje. Jest znany, lubiany i posiada respekt, szacunek). Możesz siedzieć tutaj 2 lata, 3 lata - jak cię wybiorą (jak cię ktoś wpisze na listę) to nagrodę dostaniesz i jakoś wątpię, aby większość z administracji protestowała, skoro wówczas nikt tego nie zrobił... Jak nie masz poparcia to i za 10 lat tego podpisiku nie dostaniesz. Normy czasowe są mym zdaniem niepotrzebne, a staż powinien być co najwyżej nieśmiałą sugestią. To zasługi i podziw wśród wyborców powinny stać na pierwszym miejscu.

    Niech zostanie jak jest, starogwardzistów będzie mało, lecz przynajmniej ranga będzie miała swoją unikatowość i niepowtarzalność. To, że niektórzy, którzy "powinni" ją otrzymać nie otrzymają...cóż trudno, tak już w życiu bywa
    No dokładnie, a i tak tenże tytuł nie jest tym co dawniej. Powinien być "cenzor", który by to kontrolował i oczyścił szeregi tego szacownego gremium z ludzi nieaktywnych. Nie dość iż od razu podniesie się prestiż, to jeszcze można by dla ocal... reszty pomyśleć nad kolorem wyróżniającym, który jeszcze "wzbudzi większy szacun na dzielni joł". Tym samym też ranga wzbudzi większe pożądanie czyli dojdzie do bardziej zażartego agitowania wyborców = zwiększy się liczba głosujących = będzie trudniej ją zdobyć, ale jednak ci którzy ją dostaną będą na nią w pełni zasługiwać.


    Ps. A Nazgool i tak ma mój głos, bo ćwiczy się w modelowaniu grafiki i zrobi dla mnie stado żydów.

  9. #39
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Dzięki Herod jak to mówią, do 3 razy sztuka
    BTW. W tym temacie znajdują się moje pierwsze kroki w fachu modelarskim viewtopic.php?f=19&t=10665

    A wracając do tematu, to ja myślę, że ten wątek idealnie nadaje się do autopromocji, bo gdzie indziej jak nie tu. I tak na samym końcu będzie demokratyczne losowanie, które rozstrzygnie o tym komu należy się SG.

  10. #40
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Wybory do "Starej Gwardii" - opinie i propozycje

    Dwa lata temu kandydowałem, a miałem na forum 1,5 roku. Zresztą nie tylko ja byłem z takich na liście. "Stara Gwardia" to nagroda przyznawana przez publiczność i to niezależnie od stażu, jeżeli masz poparcie (co zazwyczaj wiąże się jednak ze stażem i aktywnością, gdyż takie sobie trzeba wyrobić i potrafić się sprzedać, tym samym coś sobą prezentuje. Jest znany, lubiany i posiada respekt, szacunek). Możesz siedzieć tutaj 2 lata, 3 lata - jak cię wybiorą (jak cię ktoś wpisze na listę) to nagrodę dostaniesz i jakoś wątpię, aby większość z administracji protestowała, skoro wówczas nikt tego nie zrobił... Jak nie masz poparcia to i za 10 lat tego podpisiku nie dostaniesz. Normy czasowe są mym zdaniem niepotrzebne, a staż powinien być co najwyżej nieśmiałą sugestią. To zasługi i podziw wśród wyborców powinny stać na pierwszym miejscu.
    Jestem podobnego zdania. Taka była tradycja od początków forum i należy ją pielęgnować. Niech użytkownicy decydują o tej randze. Ew. wybory można by robić co pół roku.

    PS: W najbliższych Nazgool ma mój głos!
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wybory do Starej Gwardii - etap II
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 16:04
  2. Wybory do Starej Gwardii - etap I
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 23:16
  3. Wybory do Starej Gwardii - Etap I
    By Marat in forum Nagrody forumowe 2012
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 20:28
  4. Wybory do Starej Gwardii
    By Lena in forum Nagrody forumowe 2011
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2011, 13:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •