Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 184

Wątek: Poradniki do modowania Medieval II Total War

  1. #171
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    dzięki wielkie za rady
    jeszcze mam pytanie odnośnie muzyki...
    chce mieć własną muzyke w głównym menu, tak więc dodałem plik do folderu music, oraz zmieniłem wpisy w descr_sounds_music i nic :/
    próbowałem też po prostu zmienić nazwe mojej muzyki na te które są już w folderze i również nic to nie daje

  2. #172
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Musisz usunąć 8 plików z katalogu sounds: 4 z rozszerzeniem dat i 4 z rozszerzeniem idx. Do tego chyba map.rwm w katalogach które są w world.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  3. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  4. #173
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Witam, stworzyłem bitwę w edytorze bitew i chciałbym z tego zrobić typowe bitwy historyczne, mógłby mi ktoś pomóc gdzie szukać plików związanych z utworzeniem bitew?
    Myślałem że owe pliki będą w folderze world/maps/custom lub battle lecz ich nie ma :/

  5. #174
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich. Mam krótkie pytanie i mam nadzieje znaleźć tu odpowiedź
    Jak zwiększyć ilość świty dla postaci tzn. generałów, szpiegów, kapłanów itd. obecnie generał danej frakcji może mieć max 8 członków świty. Jest szansa żeby to zwiększyć?
    Z góry dziękuję za pomoc.

  6. #175
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez goro496 Zobacz posta
    Witam, stworzyłem bitwę w edytorze bitew i chciałbym z tego zrobić typowe bitwy historyczne, mógłby mi ktoś pomóc gdzie szukać plików związanych z utworzeniem bitew?
    Myślałem że owe pliki będą w folderze world/maps/custom lub battle lecz ich nie ma :/
    w modach uzupełniających są dwa wątki z bitwami historycznymi, może to Ci coś pomoże. Niestety obaj userzy już nie logują się. Może pobierz ich dzieła to Cię to jakoś nakieruje? O ile coś tam jeszcze da się pobrać.

    Cytat Zamieszczone przez dariocash Zobacz posta
    Witam wszystkich. Mam krótkie pytanie i mam nadzieje znaleźć tu odpowiedź
    Jak zwiększyć ilość świty dla postaci tzn. generałów, szpiegów, kapłanów itd. obecnie generał danej frakcji może mieć max 8 członków świty. Jest szansa żeby to zwiększyć?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    w pliku export_descr_unit.txt, który jest w katalogu data w danym modzie, szukasz odpowiedniej jednostki i zmieniasz pierwszą liczbę w linijce "soldier xxxxxxx, 8, 0, 1". Jaką nazwę w pliku ma jednostka z gry znajdziesz w pliku export_units.txt, który jest w katalogu data\text. Np. {Knights_of_Santiago}Knights of Santiago - to w nawiasach to nazwa jakiej musisz szukać w pliku export_descr_unit.txt, a nazwa wyświetlana w grze to to za nawiasem.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #176
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    w modach uzupełniających są dwa wątki z bitwami historycznymi, może to Ci coś pomoże. Niestety obaj userzy już nie logują się. Może pobierz ich dzieła to Cię to jakoś nakieruje? O ile coś tam jeszcze da się pobrać.


    w pliku export_descr_unit.txt, który jest w katalogu data w danym modzie, szukasz odpowiedniej jednostki i zmieniasz pierwszą liczbę w linijce "soldier xxxxxxx, 8, 0, 1". Jaką nazwę w pliku ma jednostka z gry znajdziesz w pliku export_units.txt, który jest w katalogu data\text. Np. {Knights_of_Santiago}Knights of Santiago - to w nawiasach to nazwa jakiej musisz szukać w pliku export_descr_unit.txt, a nazwa wyświetlana w grze to to za nawiasem.



    Chodziło mi o świtę postaci. To raczej nie to. Generałowie otrzymują członków świty takich jak: kapitan najemników, architekt, doskonała zbroja itd. każdy generał może dostać max 8 takich, ale chciałbym zwiększyć tą liczbę do np. 20 członków

  8. #177
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    To niestety niemożliwe, 8 członków świty to maximum, silnik gry blokuje ustawienie wyższej wartości.

  9. Użytkownicy którzy uznali post HellVard za przydatny:


  10. #178
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Szkoda. Za odpowiedź serdecznie dziękuję.

  11. #179
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam jeszcze jedno pytanie. Ale te dotyczy Rome Total War.
    W M2TW generałowie rebeliantów/buntowników, którzy poruszają się po mapie kampanii mają dwa rodzaje tekstur rycerz europejski lub wojownik arabski.
    W RTW generałowie rebeliantów/buntowników, którzy poruszają się po mapie kampanii mają tylko jeden rodzaj tekstury, taki sam jak rzymscy. Co należy zrobić żeby buntowniczy generałowie mieli przypisywane tekstury generałów egipskich, barbarzyńskich, rzymskich itd. tak jak w M2TW?
    Mam nadzieje że w miarę jasno opisałem problem

  12. #180
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, mam sprawe, a mianowicie potrzebuje poradnika jak dodawać nowe frakcje do gry , wszystkie istotne rzeczy jak dodać frakcji jednostki itd wiem, szukałem w wielu miejscach tej wiedzy lecz bez powodzenia,
    ktoś pomoże ?

Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Medieval - Total War XL 3.0
    By X71 in forum Medieval, Vikings Invasion
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 19:38
  2. medieval 2 total war
    By ZakusPL in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 16:49
  3. Medieval Total War
    By wankawstanka in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 21:12
  4. Popularność modowania M2
    By HellVard in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 19:40
  5. [ROZWIĄZANE] Kilka Pytań dotyczących modowania:
    By Medievalmaster in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 19:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •