Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Visby - Kalmaren König Matt ap' Eric sedibt

  1. #11
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Im die Postynowienen des der dänisch - maurisch Vertrag:

    Das Seite maurisch ist obligieren zu:
    -Langskip mit sechs Händleren im Freiden zostawiren. (Mit klauzuren nr.3244,5 das sagt: Wenn das Langskip war fluss unter das rownolyschnyk des Gibraltaren Zatoken auf der westlich seite des Europa - maurisch Seite kann das sinken.)

    Das Seite dänisch ist obligieren zu:
    -4544 Florinen bezahlen. ( Zwei Raten: 1. 800 Florinen fur Frankreich 2. 3744 Florinen fur Mauretanien)
    -mit das Langskip im ein maurisch marine Territorium brużdżenen nicht. (ohne flussen im funfzehn milen vom Bregen des maurisch Provincien)

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Zgadzamy się.

    Przy czym rata dla Francji musi być wypłacona w tej turze, a dla nas w kolejnej.

  3. #13
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    MG potwierdza.
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  4. #14
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    [quote:3aqe3f6e]Przy czym rata dla Francji musi być wypłacona w tej turze, a dla nas w kolejnej.
    MG potwierdza.[/quote:3aqe3f6e]

    Mefisto zapomniał wysłać w poprzedniej turze drugiej raty (3744). Ale propozycję wymiany informacji o mapie o dziwo wysłał.

    Pisał, że przeprasza i że wyśle w tej turze o 5% więcej (czyli 3932 zamiast 3744). Może teraz gracz, który będzie robił turę za Danię, niech zostawi te 3950 - 4000 w skarbcu aż do końca tury (jak nie zostawi to nie będzie można przyjąć oferty) i niech pod koniec robienia tury nie klika klepsydry tylko wyśle sejwa do MG. Oczywiście niech też nie używa dyplomaty. MG wyśle kasę (3932) dyplomatą, kliknie klepsydrę i pośle turę dalej na forum.

    Wtedy będę miał pewność, że nikt nie zapomni i wreszcie dostanę kasę.

    ====================================

    Albo na początku tury może MG wejść i wysłać. A potem przesłać turę dalej do robienia Duńczykowi.

    Tylko nie może Duńczyk wydać tych 3932, musi tyle zostać w skarbcu na koniec tury.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    A w czym jest problem bym to ja wyslal ci tą kase dyplomatą? po co ci ten Mg i dalsze opoznianie tury?
    PS: nie musisz mi tlumaczyc bym zostawil te pieniadze w skarbcu, wiesz dobrze ze to ja bede robil za niego ture i juz zreszta o tym rozmawialismy a teraz szczerze mowiac zasmiecasz temat... pisalem ci zebys mi tylko przypomnial jak dojdzie tura do Danii.

  6. #16
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    pisalem ci zebys mi tylko przypomnial jak dojdzie tura do Danii.
    Mam mało czasu ostatnio, nie codziennie zaglądam na forum - jeszcze zapomnę przypomnieć, przegapię turę Danii - i co wtedy? Niech MG to wyśle na początku tury Danii, już rozmawiałem z Jankerem. Nie opóźni ta "operacja finansowa" tury, przynajmniej nie tak bardzo żeby ktoś odczuł różnicę.

  7. #17
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Po co te ceregiele to nie wiem. Rownie dobrze Marynka moglby Ci nic nie wyslac i zgodnie z umowa moglbys mi zatopic statek. A MG nie ma nic do tego. Nie zacznij mnie przypadkiem rozsmieszac, ze robilbys bunty, zeby Janker Ci ta kase wyplacil... Umowa jest prosta. Kasa za spokoj. Nie ma kasy - nie ma spokoju. Jednak nie zobowiazuje ona w zadnym przypadku do bezwzglednego wyplacenia pieniedzy. (Pisze nieladnie przez niemiecka klawiature)

  8. #18
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Mefisto

    1.Zawsze idzie wgrać polski słownik
    2.Czy będziesz prowadzić Danie czy Maryniasz nadal ma cię zastępować ?
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 547
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Ja go zastepujemozliwe ze nawet nie przez kolejna ture, mozliwe ze Meff wroci do tego czasu bo tura się ślimaczy.

  10. #20
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Aarhus- Dunlande K{y}nig Matt ap' Eric sedibt

    Po co te ceregiele to nie wiem.
    Skoro już tacy strasznie ciekawscy jesteście - to odpowiem, po co.

    Ano po to, że chciałem żeby komu innemu tą kasę przesłać - a nie Maurom. Dlatego prosiłem MG o działanie.

    Gdybym dostał tą kasę w poprzedniej turze, tak jak było umówione, to sam bym w tej turze przesłał ją dalej tej osobie. Bo i tak przesłałem tej frakcji część swojej kasy - ale gdyby do mnie doszła kasa od Danii w poprzedniej turze, to przesłałbym jej o 3744 florenów więcej.

    Ale trudno - nie będę narzekał. A 3744 prawdopodobnie pójdzie do adresata w kolejnej turze.

    Tyle, że kosztuje mnie to 2 ruchy dyplomaty, a tak przesłałbym całość kasy w 1 ruchu - a dyplomata mógłby wykonać teraz jakąś inną akcję.

    Mimo to, dzięki Wam, Mefisto + Maryniasz, za przesłanie tej kasy. Ja teraz ze swojej części umowy też się wywiążę.

    Równie dobrze Marynka moglby Ci nic nie wyslac i zgodnie z umowa moglbys mi zatopic statek.
    Taaa, bo uciekłeś statkiem już poza zasięg - więc bym nie zatopił. :roll:

    Mylisz się - MG zatwierdził umowę, więc obowiązuje tak jak te przewidziane w regulaminie.

    Co innego, gdyby MG nie zatwierdził tej umowy na forum. Wtedy byłaby tylko jak te nieoficjalne uzgodnienia z "prywatnych komnat".

    Oczywiście można protestować - tak jak to się działo w WKO 31, gdzie MG z tego powodu zrezygnował z funkcji.

    Jeśli ktoś mi taki numer wywinie w KO, gdzie ja jestem MG - czyli będzie kwestionował moje decyzje -, to też podam się do dymisji.

    Tylko, że ja nie będę taki dobry jak Sayeer i podając się do dymisji w jakiejś KO przy okazji wykasuję wszystkie PW z hasłami z tej KO.

    Skoro rezygnuję z funkcji MG, to z funkcji trzymacza haseł też. I niech gracze radzą sobie sami.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-12-2015, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •