Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 232

Wątek: MG

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Weź już przestań prowadzić tą dyskusję i używać przymiotników cechujących ciebie, dziecinadę to ty robisz bo wchodzisz na moje ziemie i to jest łamanie regulaminu. Gdzie jeszcze łamiesz regulamin np. mko 18, gdzie się jeszcze zapierałeś że jest twoja racja ale dopiero jak ci Joopiter wytłumaczył to żeś wyszedł na totalnego głupca, który nie wie ile ma czekać po zerwaniu pon-a, wystarczy ? Robisz z siebie ofiarę jeszcze, że po co ta dyskusją itp. to trza było napisać że się wejdzie, ale nie zachowałeś się jak takie dziecko albo amator tej gry i nie napisałeś nic. W dodatku jeszcze bardziej zachowujesz się jak dziecko twierdząc że się nic nie stało a naruszyłeś regulamin i nadal twierdzisz że nic nie było, wystarczyło napisać że się wejdzie, dziękuje to tyle z mojej strony na ten temat.


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Dobra, Panowie, bo widze, ze to w zlym kierunku zmierza. Mnil zejdzie z terenow Wegier i problem zalatwiony, nie ma potrzeby tu o tym dyskutowac. Jesli macie jeszcze do siebie inne uwagi, macie PW lub komunikatory.

    Prosze o zakonczenie tej dyskusji.
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: MG

    dwoch moich czlonkow rodziny zostało zabitych przez zabójce
    w tym 18 letni dziedzic frakcji z 10 gwiazdkami dowodzenia

  4. #14
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: MG

    Winowajca przyzna się, czy mam sam go znaleźć?
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  5. #15
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: MG

    Nie przyznam się... yyy to znaczy nie przyzna sie 8-)
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  6. #16
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    no i jaka kara ? bo tura musi iść...


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  7. #17
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    janker sprawdz to jak masz taka mozliwosci.
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  8. #18
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: MG

    Czekam na odpowiedź Sayera, gdzie był ten jego następca tronu w poprzedniej turze, bo przecież nie będę go szukał po całym państwie. Zresztą winny już jest, przyznał się, szkoda czasu tracić, ja wymierzę karę wystarczająco surową, w moim mniemaniu saprawiedliwą 8-)
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: MG

    Odpisywałem na gg, ale może gdzieś wiadomość przepadła, ewentualnie sprawdź archiwum. Mój dziedzic znajdował się między Mosulem, a Edessą, a drugi dowódca przed Edessą.
    Skutki dla mnie są za duże, nic mi tego raczej nie zrekompensuje, zresztą nie mogę się odnieść bo kara nie została jeszcze wymierzona. Generał z 10 gwiazdkami dowodzenia to kolosalny bonus dla armii, a kiedy walczy się na trzy fronty, przeciwko silnym krają to takie rzeczy decydują. Trzech graczy tylko musiało by powtórzyć tury, bo kontynuowanie z zabiciem członków rodziny zabójcami, 18 letniego dziedzica z maksymalnie rozwiniętym poziomem dowodzenia, to nie ma dla mnie sensu, nawet odechciewa mi się grać, kiedy tyle pracy się włożyło a tu takie coś, byłby to tylko ukłon w stronę sprawcy, który za dużych perspektyw w tej kampanii i tak już nie miał, więc olewa karę, a interesują go tylko skutki jakie ja odniosę.

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Popieram, kara musi być surowa, nie tylko w tej KO ale swą mocą obejmująca pozostałe...


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •