Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 232

Wątek: MG

  1. #21
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: MG

    Czekam na odpowiedź Sayera, gdzie był ten jego następca tronu w poprzedniej turze, bo przecież nie będę go szukał po całym państwie. Zresztą winny już jest, przyznał się, szkoda czasu tracić, ja wymierzę karę wystarczająco surową, w moim mniemaniu saprawiedliwą
    Kto się przyznał? Ja chyba ślepy jestem, bo nie widzę. Lepiej sobie sprawdź

    Trzech graczy tylko musiało by powtórzyć tury,
    Nie ma cofania tury, jest to zabronione przez regulamin.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. #22
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: MG

    Jest to zabronione, tak samo jak zabijanie członków rodzin, co w tej grze nie powinno w ogóle nastąpić, a że cała tura nawet jeszcze nie przeszła i nie wydarzyło się nic by ktoś w międzyczasie zmieniał swoje ruchy, to jedynym wyjściem i karą dla sprawcy jest powtórzenie przez niego ruchu. Tura od niego idzie już nie właściwym torem, kontynuacja i wypaczenie dalszej rozgrywki nie ma sensu, bo przed nami będzie jeszcze co najmniej drugie tyle tur ile do tej pory wykonaliśmy, a dla mnie bez tego dowódcy kampania jest na tym etapie skończona, bo dzięki 10 gwiazdkowemu generałowi miałem przewagę w bitwach. Nie było by cofania tury, gdyby nie było wypaczenia rozgrywki, dla mojego Egiptu jest to za duża strata, dla moich wrogów, w tym sprawcy to za duża korzyść, a w perspektywie dalszych tur ma to za duże znaczenie, co innego gdyby to byli jacyś zwykli generałowie, wtedy można by to było jakoś zrekompensować.

  3. #23
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: MG

    Ja powiem tak, jeżeli zabójstwa dokonał ktoś przede mną, to ja tury nie mam zamiaru powtarzać.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  4. #24
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: MG

    Cytat Zamieszczone przez Marat
    Czekam na odpowiedź Sayera, gdzie był ten jego następca tronu w poprzedniej turze, bo przecież nie będę go szukał po całym państwie. Zresztą winny już jest, przyznał się, szkoda czasu tracić, ja wymierzę karę wystarczająco surową, w moim mniemaniu sprawiedliwą
    Kto się przyznał? Ja chyba ślepy jestem, bo nie widzę. Lepiej sobie sprawdź
    Wiem, że nikt się nie przyznał, to był żart jedynie

    Obecnie czekam, aż Sayeer podrzuci mi swoją poprzednią turę, posprawdzam po kolei wszystkie państwa i znajdę winowajcę...
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  5. #25
    Stolnik
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    854
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: MG

    Może ściągnij ostatniego save'a i posprawdzaj wszystkich? Przecież zabójcy nie mogli wyparować po dokonaniu tego haniebnego czynu czyli gdzieś tam muszą być.
    Chciałby ktoś w Plemiona zagrać?
    viewtopic.php?f=24&t=10188

  6. #26
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: MG

    Save'a z poprzedniej tury obecnie nie posiadam, ale tak jak napisał Errichto to pewnie wystarczy obecny save, bo ci zabójcy muszą znajdować się gdzieś w pobliżu Edessy, albo może gdzieś nieco dalej na sąsiednich prowincjach, bo ja ich nie zdołałem wytropić.
    @M Nie chcesz powtórzenia tury, bo na złamaniu regulaminu sporo zyskujesz, poszkodowany traci i to zbyt dużo, a w przypadku powtórzenia nikt nie traci i nikt nie zyskuje. Widać zatem, gdzie jest zachowana równowaga, a założenie sobie że nie powtarzam tury, w której wrogi mi kraj w wyniku złamania regulaminu przez zapewne mojego sojusznika traci 10 gwiazdkowego dziedzica frakcji i drugiego zdolnego generała, bo jest to dla mnie korzystne w perspektywie dalszej wojny i zmniejszenia przewagi rywala, jest nie do przyjęcia. Zostaje tylko zachowanie równowagi i dalsza uczciwie wypracowana gra oparta na przyjętych zasadach, a odstąpienie od wypaczenia rozgrywki i czerpania korzyści ze złamania regulaminu :/ nie wyobrażam sobie zaczynania wszystkiego od początku, dla kogoś to powtórzenie tylko jednej tury, dla mnie kontynuowanie gry bez jej powtórzenia to przepadnięcie całej pracy włożonej we wszystkich turach. Sporo czasu zajęło mi wypracowanie takiej pozycji i teraz w tak nieuczciwy sposób wszystko stracić, szukać nowych wariantów, generał dawał mi przewagę w bitwach, jego rozwinięcie do maksymalnego poziomu było dla mnie szczególnie ważne, to kluczowa postać, pod niego rozmieściłem armie, cały przyszły plan działania był oparty na nim i teraz wszystko od zera zaczynać, jak takie rzeczy się dzieją, gdzie w jednej chwili przepada to co się wypracowało przez całą grę, to ochoty do gry już się nie ma :/

  7. #27
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: MG

    Nie zamierzam powtarzać tury z powodu zakazania takich praktyk w regulaminie. Tyle. Akurat mnie gienek spod Edessy nie namiesza za bardzo pod Konst, bo trochę daleko, zresztą posiadając balistę, musi tam dojść do długiej wojny pozycyjnej.

    EDIT: Pop mówi, że też nie zabił gienków, więc możesz śmiało robić turę, bo będzie więcej niż 3 państwa do powtórki pewnie, a ja nie zamierzam zresztą robić jeszcze raz. Domyślam się zresztą kto to zrobił i akurat tura dla tego państwa już wygasła.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  8. #28
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach

    Re: MG

    Dlatego też szedłem nim na Twoje posiadłości w Gruzji, wiem że pod Konstantynopolem za dużo by nie zdziałał, ta wojna pozycyjna może trwać wieczność.
    Turę pewnie ktoś zachował, gdyby sprawca się przyznał to już dawno byśmy powtórzyli ruchy :/ nie po to tyle pracy w to włożyłem, żeby teraz tolerując złamanie regulaminu wszystko w jednym momencie zaprzepaścić.

  9. #29
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: MG

    Ma ktoś może zachowaną turę po Sayeerze? Jeśli tak, to proszę o zuploadowanie jej...
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: MG

    Marat widać, że jest Ci to na rękę.
    Nie będziesz powtarzał tury, bo jest to zakazane w regulaminie?
    A co jeśli mg nakaże powtórzyć turę? Przecież od decyzji mg nie ma odwołania.
    Z resztą co w przypadku, gdy w jednej turze wybiłbym komuś wszystkich członków rodziny tak, że państwo tego kogoś przestałoby istnieć. Po kilku graczach ktoś zorientowałby się, że złamałem regulamin, ale co z tego, skoro ja i tak nie powtórzyłbym tury?
    Wg. mnie powinna być powtórka tury i tyle.

    A co do zapisu, to zaraz poszukam, pewnie mam i z tej i z poprzedniej tury.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •