Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Gaz obezwładniający

  1. #11
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Tak oczywiscie a napastnik grzecznie poczeka


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Gaz się przydaje, można się jakoś wycwanić, ewentualnie po prostu odepchnąć napastnika wyjmując go (da się zrobić). Zresztą zawsze można dać w mordę i poprawić z gazu zapewniając sobie chwilę na ewakuację. Poza tym, jak widzimy że jakiś wyjątkowo przyjaźnie nastawiony dżentelmen ma na nas oko, to się już trzyma taki gaz w ręku w kieszeni, żeby ewentualnie szybko użyć.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  3. #13
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Cytat Zamieszczone przez Czik
    Gaz się przydaje, można się jakoś wycwanić, ewentualnie po prostu odepchnąć napastnika wyjmując go (da się zrobić). Zresztą zawsze można dać w mordę i poprawić z gazu zapewniając sobie chwilę na ewakuację
    Wtedy to juz role sie zmieniaja i ewakuacja jest zbyteczna


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Ludzie, bez przesady, co to wyjmowanie gazu zajmuje pół godziny, a ewentualny napastnik teleportuje się pół metra od ofiary? zanim zdąży podejść, zaatakować można spokojnie go wyjąć, bądź odskoczyć czy przebiec kawałek i wtedy po niego sięgnąć, to kwestia 2-3 sekund, można nawet w domu poćwiczyć wyjmowanie go z kieszeni; po za tym, przeciwnik raczej przystopuje jak zobaczy, że sięgasz po coś takiego.

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Ludzie, bez przesady, co to wyjmowanie gazu zajmuje pół godziny, a ewentualny napastnik teleportuje się pół metra od ofiary? zanim zdąży podejść, zaatakować można spokojnie go wyjąć, bądź odskoczyć czy przebiec kawałek i wtedy po niego sięgnąć, to kwestia 2-3 sekund, można nawet w domu poćwiczyć wyjmowanie go z kieszeni; po za tym, przeciwnik raczej przystopuje jak zobaczy, że sięgasz po coś takiego.
    Albo dostanie 2x bonus do speeda i agresji . Jak taki idzie z kosą, to gaz zwiększa szanse na jej użycie, jeśli koleś będzie szybszy. Ale i tak raczej nosić się opłaca.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Gaz obezwładniający

    "ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem " 8-) , a skąd nie którzy będziecie wiedzieli czy ktoś chce was zaatakować? fakt jak kogoś się sprowokuje a ta osoba będzie do ciebie zmierzała aby się z tobą bić to tak ale jak ktoś chce cie napaść to nie będzie wrzeszczał przed tobą tylko przechodząc obok cie trzepnie że nawet nie zdążysz tego gówienka wyciągnąć, zresztą także trzeba umieć to używać hehehe jeden typ kiedyś ostro był na mnie i koleszkę podjudzony wariat chciał tym zaatakować i nie wiem co potem bo to leszcz który prócz gazu nic więcej nawet nie mógł zrobić ale z paniki tak walną że jeszcze zanim przestaliśmy w miarę widzieć to oberwał takie strzały że się odechciało pewnie mu już używania tej zabawki. Gaz do obrony może jedynie czasami się przydać bo nawet jeśli go przeciw komuś użyjemy i się uda to daną osoby możemy spotkać 2 raz a ja za siebie np bym nie ręczył jeżeli ktoś by przeciw mnie tego gówna użył a ja potem 2 raz taką osobę bym spotkał.


    a tak na poważnie serio mieliście przypadki że ktoś was kiedyś zaatkował tak znienacka za nic? albo chciał jakoś napaść? bo kurde łażę tyle lat po nocach to naj***y że ledwo co idę to trzeźwy , to pare metrów to pół miasta z buta i jakoś się nigdy mi w życiu nie zdarzyło żeby ktoś tak za nic chciał mnie walnąć.
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  7. #17
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Cytat Zamieszczone przez Milanos
    "ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem " 8-)
    Człowieku, nikt tu nie mówi o gazie jako o ustawkowym sprzęcie przecież . A jak ktoś szuka zaczepki to pretekst zawsze się znajdzie, sam zawsze zapieprzam po nocach i żyję, ale różnego typu przygody miałem, z różnym efektem końcowym.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  8. #18
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Gaz obezwładniający

    z tym cytatem to był żart jak nie zauważyłeś
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gaz obezwładniający

    Mój kumpel dostał od policji na meczu Podbeskidzia (Bielsko-Biała!!), a był z ojcem i nic złego nie zrobił.
    Oczy go nawalały cały dzień, podobno ból nieprzyjemny bardzo, i co najgorsze długotrwały.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •