Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Eurobasket 2009

  1. #1
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Eurobasket 2009

    Polacy jak narazie pokazują klase na tych mistrzostwach, czyżby kolejne "złotka" Tylko Gorgat to brzydszy od Skowrońskiej No za wczesnie myslec o takich sprawach ale pokonanie Litwy to juz cos, ciesze się, że po siatkówce "wyrósł" nam dosyc ciekawy zespol koszykarski...

    ps.kiedy piłka nożna wejdzie na poziom siatkówki, koszykówki Porówniania z tym drugim to za wiele? Nie! Klubowo zawsze mamy Mistrza Polwski w Eurolidze, u koszykarek chyba nawet dwa zespoly, nie pamietam też kiedy reprezentacja Polski w pilce noznej na wielkiej imprezie pokonała zespol tej klasy jak Litwa w kosza.... na zywo(tv) czegos takiego nie widzialem

    Visca el Barca!!!

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Zgadza się mamy dość ciekawy zespół oparty głownie na dwóch silnych zawodnikach Gortarcie i Lampe. Na jakieś cuda wielkie nie liczę, ważne żeby nasz zespól prezentował przyzwoity poziom, mam nadzieje że nawiążemy do mistrzostw Europy z 1997 roku gdzie zajeliśmy 7 miejsce, mieliśmy wtedy bardzo ciekawy zespół który był w stanie nawiazać walkę z najlepszymi zespołami, wszystkie mecze tamtej drużyny to były prawdziwe widowiska trzymjące w napieciu do ostanich minut. Do dziś pamiętam te mecze z Chorwacją czy Turcją. Mieliśmy wtedy kilku znakomitych zawoników jak Maciej Zieliński, Dominik Tomczyk, Andrzej Pluta czy grajacy do dzisaj Adam Wójcik

  3. #3
    Gość

    Re: Eurobasket 2009

    Cytat Zamieszczone przez Barsa
    Polacy jak narazie pokazują klase na tych mistrzostwach, czyżby kolejne "złotka" Tylko Gorgat to brzydszy od Skowrońskiej No za wczesnie myslec o takich sprawach ale pokonanie Litwy to juz cos, ciesze się, że po siatkówce "wyrósł" nam dosyc ciekawy zespol koszykarski...

    ps.kiedy piłka nożna wejdzie na poziom siatkówki, koszykówki Porówniania z tym drugim to za wiele? Nie! Klubowo zawsze mamy Mistrza Polwski w Eurolidze, u koszykarek chyba nawet dwa zespoly, nie pamietam też kiedy reprezentacja Polski w pilce noznej na wielkiej imprezie pokonała zespol tej klasy jak Litwa w kosza.... na zywo(tv) czegos takiego nie widzialem
    Kiedy? Na sukcesy np. siatkówki polskiej, czy klubowej, czy reprezentacyjnej składa się wiele elementów, a jednym z nich kasa, środowisko siatkarskie od strony administracyjnej zostało przewietrzone, trochę w tym zasługi Lozano....Najlepsi polscy siatkarze, czy koszykarze, grający w Polsce zaczynają zarabiać większe pieniądze, od naszych skopaczy....

    Co do koszykówki, udało im się, to jest moje zdanie, poziom reprezentacyjnej koszykówki, wcale nie odpowiada poziomowi polskiego kosza klubowego...Nasze ligowe rzucacze, na arenie międzynarodowej, klubowej, co osiągnęli :roll: ....Gortat ostrzega, że robimy wiele błędów, i możemy się przejechać, na tym....

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    185
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Eurobasket 2009

    Nie jestem jakiś wielkim fanem tego sportu, ale już od momentu można powiedzieć tej nowej kadry byłem optymistą. Mamy naprawde ciekawy skład i jak narazie to nie widać za bardzo lepszego zespołu na tych ME lub takiego którego nie damy rady pokonać. Pewnie w ważniejszych meczach może zabraknąć doświadczenia, ale jak dla mnie to możemy dojść nawet do finału. 8-)

  5. #5
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Wiesz co osiagneli? Maja taką pozycje, ze co roku widzimy Polski zespol w najwiekszym pucharze europejskim, czasem ten zespol awansuje dalej... ja pisalem to w zestawieniu z naszą pileczką nożna, no jezeli porównac te dwa sporty to osiągneli calkiem sporo... Dalej, mamy takiego Gortata w zespole vicemistrzów najwiekszej ligi swiata, który gra na rezerwie ok, ale jest "dostrzegalną czescia zespolu", kiedy doczekamy się kogos takiego w pilce w vicemistrzu Hiszpanii/Anglii Tylko nie pisac mi o Dudku, bo żałość mnie zaleje

    Dobra ale to temat o eurobaskecie a nie porównaniu koszykówka-pilka nozna... mozesz miec racje, moze to przypadek, ale zawsze cieszy jesli chodzi o naszych reprezentantów, prócz siatkówki ciezko nam Polakom ujrzec, ze nasz zepol wygrywa z tak dobrze notowanymi rywalami...

    Visca el Barca!!!

  6. #6
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Zgadza się mamy dość ciekawy zespół oparty głownie na dwóch silnych zawodnikach Gortarcie i Lampe.
    Zespół to nie tylko 2 wierze bardzo dobrze gra Ignerski jego żuty za 3 przesądziły o tym że Litwa nas nie dogoniła. No i Logan świetnie gra w ataku.
    A Gortat hmmm dobry w obronie i w zbiórce ale atak to raczej musi poćwiczyć bo słaba skuteczność zwłaszcza z półdystansu. Najbardziej mnie ździwiło że nie potrafi z piłką się przenieszczać po parkiecie praktycznie stoi jak dostanie podanie i jak jest tyłem od kosza to nic nie potrafi zrobić. Dziwna sprawa Litwini byli równie wysocy i potrafili z piłką pod koszem zrobić dużo więcej.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Gortat wcale nie jest taki słaby w ataku. Wielu centrów słabo rzuca z pół dystansu, ale pod koszem potrafi się przebić lub wymanewrować przeciwnika. Lampe dobrze rzuca za 3 i nieźle radzi sobie pod koszem. Według mnie najlepszym zawodnikiem w drużynie jest David Logan, nasz amerykański Polak Potrafi rzucać z każdej pozycji będąc pod presją obrońcy, dobrze asystuje i jest chyba najlepszym obrońcą obwodowym. Na razie dobrze idzie, ale zobaczymy co będzie dalej.

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    454
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Zespół to nie tylko 2 wierze bardzo dobrze gra Ignerski jego żuty za 3 przesądziły o tym że Litwa nas nie dogoniła.
    Tyle tylko ze gdyby nie Gortart który pokazał się w ostatnim sezonie w NBA i Lampe który ma jednak jakieś doświadczenie bo grał za Oceanem, to dalej byśmy mieli wielką bidę, przecież zmieników dobrych dla tych dwóch wysokich zawodników nie mamy, wiec zespół opiera się głównie na nich. Zresztą wystarczy się przyjrzeć co dzieje się z zespołami w NBA gdy w trakcie sezonu tracą podstawowego centra, lub silnego skrzydłowego, grają za nich chude patyki, które w żadnym razie nie są wstanie ich zastąpić.

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Tyle tylko ze gdyby nie Gortart który pokazał się w ostatnim sezonie w NBA i Lampe który ma jednak jakieś doświadczenie bo grał za Oceanem, to dalej byśmy mieli wielką bidę, przecież zmieników dobrych dla tych dwóch wysokich zawodników nie mamy, wiec zespół opiera się głównie na nich. Zresztą wystarczy się przyjrzeć co dzieje się z zespołami w NBA gdy w trakcie sezonu tracą podstawowego centra, lub silnego skrzydłowego, grają za nich chude patyki, które w żadnym razie nie są wstanie ich zastąpić.


    No nie twierdze że ta dwójka Gortat, Lampe nie wnosi do zespołu dużo nawet bardzo ale to krzywdzące stwierdzenie że Polska to 2 wierze i nikt więcej. A Logan a Koszarek który moim zdaniem jest lepszy od Szubargi a Wójcik który też ma dobrą formę (nie gra przez uraz) mimo że jest już wiekowy, poza tym na parkiecie gra cała drużyna a nie 2 zawodników.

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Logan jakoś dziwnie gra w tych mistrzostwach, tak ciągle się ślizga, dużo piłek traci. No, ale często też zdobywa punkty i to z trudnych sytuacji, więc chyba mu można wybaczyć. Najbardziej mnie jednak dziwi, że tak dużo oddajemy zbiórek w ataku przeciwnikom

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [N2TW](3v3)29.12.2009
    By Niesmiertelnik in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-12-2009, 14:59
  2. Demo antytotalitarne Łódź 13.12.2009
    By Wiliam Wallace in forum Agora
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 18:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •