Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Eurobasket 2009

  1. #21
    lofdi
    Gość

    Re: Eurobasket 2009

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    I to by było na tyle w tym kunta-kinte show. Żal dupę ściskał jak się na nich patrzyło. Banda amatorów którzy nie potrafią rzucić kosza nawet z osobistych to o czym my w ogóle tu marzyliśmy śmiech na sali, to ludzie na blokowiskach lepiej grają niż nasze gwiazdy. Gortat udowodnił co jest wart tak jak Lampe. Jedynie Koszarkowi chciało się grać ale on sam meczu nie wygra. Zakopać polski Basket bo on już skonał.
    Nie no proszę ciebie, . Czego ty się spodziewałeś? Gortat to jest center, który mógłby wychodzić co najwyżej w pierwszej piątce w słabym zespole w NBA, a Gasol to jest zawodnik przynajmniej 2 klasy lepszy...on jest podstawowa 4ka / 5tka i przede wszystkim 2gim (po Kobe) liderem mistrzów NBA Los Angeles Lakers. Prawda jest taka, że Pau jest niedocenianym graczem w NBA, co pokazały finały kiedy bezlitośnie ogrywał Dwighta Howarda, który kreowany jest na najlepszego centra ligii. Ten mecz to powtórka z tegorocznych finałów, Gortat jeszcze dużo musi się nauczyć, żeby stanowić problem dla zawodników pokroju Gasola. Na pewno szkoda porażek z Serbią i Słowenią, ale jeżeli ktoś liczył na zwycięstwo z Hiszpanią, to chyba w ogóle nie jest zainteresowany koszykówką... gdybyśmy wygrali z nimi to byłby drugi cud nad Wisłą, a jak wiadomo cuda zdarzają się rzadko.

    Pzdr.

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Nie no proszę ciebie, . Czego ty się spodziewałaś?
    No jeszcze płci nie zmieniłem i nie zamierzam A co do reszty to wiem że wygrać z Hiszpanami było niemożliwe ale chociaż pokazać walkę tak jak na sparingach to by mogli zrobić nasze gwiazdeczki z Bożej łaski. A po za tym to to była przysłowiowa kropla która przechyliła kielich goryczy. Trzeba było wygrać z Serbią i gralibyśmy dalej ale widać nasz zespół był przygotowany na to ,że mecze się same wygrają i po pokonaniu Litwinów (dodajmy że widać że są bez formy Serbowie im też dowalili a trener Litewski podał się do dymisji) obrosło całe towarzystwo wzajemnej adoracji w piórka. Nienawidzę jednej rzeczy mianowicie braku zaangarzowania dzisiaj jak pokazywali Lampego to aż mnie coś strzykało w kościach ta skwaszona morda za przeproszeniem i wyraz twarzy jak po ondulacji mózgu. Pewnie się zastanawiał w ogóle co on robi na parkiecie i gdzie jest mamusia.
    Tak jak już mówiłem można wygrać albo przegrać to nie grzech ale na miłość Boską nie można wychodzić na parkiet i już mieć dość gry przed pierwszym gwizdkiem.

    Pozdro.

  3. #23
    Gość

    Re: Eurobasket 2009

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Ja to są wszyscy nasi najlepsi koszykarze w Polsce to ja wysiadam.
    Tak jak samo jak u kopaczy, powiesz, że to najlepszy piłkarze w Polsce?

  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Tak jak samo jak u kopaczy, powiesz, że to najlepszy piłkarze w Polsce?
    No nie interesuje się naszą podwórkową ligą kopaną to nie odpowiem ci na to pytanie.

    Ale patrząc na chłopski rozum To jeżeli to jest nasza kadra koszykarska więc w niej z gruntu powinni być najlepsi polscy koszykarze na danej pozycji.

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    No dobrze z innej beczki kto będzie mistrzem Europy ?

    Ja stawiam na Hiszpanów dziś praktycznie zmietli Greków
    Stawiałbym również na to że w finale zagrają z Serbią gdyby nie to że Słoweńców nie widziałem w akcji więc nie wiem na co stać tych chłopaków.

    Ps. Staram się odświeżyć temat bo jakoś zamarł a jeszcze mistrzostwa się toczą.

  6. #26
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    49
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Eurobasket 2009

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Stawiałbym również na to że w finale zagrają z Serbią gdyby nie to że Słowaków nie widziałem w akcji więc nie wiem na co stać tych chłopaków.
    Ja też nie widziałem Słowaków w akcji na tym turnieju, ale Słoweńcy grali świetnie, aczkolwiek przegrali półfinał z Serbią minimalnie po dogrywce. A kto wygra mistrzostwa ? Tutaj jest chyba sprawa prosta i klarowna. Mistrzowie świata nie powinni mieć większych problemów z Serbią, chociaż w grupie z nimi przegrali.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [N2TW](3v3)29.12.2009
    By Niesmiertelnik in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-12-2009, 14:59
  2. Demo antytotalitarne Łódź 13.12.2009
    By Wiliam Wallace in forum Agora
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 18:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •