Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowości w NTW

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Nowości w NTW

    Witam!
    Może przejdę od razu do sedna- mam ETW, ale ostatnio mi się powoli nudzi i chciałem sobie kupić Napoleona. Pytanie tylko: czy warto?
    Może nie tyle czy warto, a co nowego to wnosi. Nie znalazłem nigdzie dobrego opisu możliwości, bo dla nowej grafiki i 1 czy 2 nowych nacji nie będe kupował
    Więc mógłby ktoś napisać co jest nowego? Chodzi głównie o możliwości, np. czy można podpisywać coś w deseń traktatu rozbiorowego.
    Drga rzecz- czy można zagrać normalnie tak jak w Empire kampanie, tak tu? Czy tak czy siak głównym celem będzie na przykład powstrzymanie marszu napoleona.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Asuryan
    Gość

    Re: Nowości w NTW

    Nowości to dwie, a czasem trzy opcje do wyboru po zdobyciu stolicy regionu (okupacja, plądrowanie i czasem wyzwolenie). Nowością jest wybór generałów z dostępnej listy. Miasteczka są bardziej wyspecjalizowane (w jednym miejscu są tylko dwie możliwości do wyboru - bank lub zaopatrzenie, gildia szpiegów lub centrum naukowe... etc). Nowością jest śmierć części armii z powodu niesprzyjających warunków klimatycznych (mrozu lub upału na pustyni).

    Kampanie są 4 - pierwsze trzy rozgrywa się Napoleonem, ostatnią którąś z sił koalicji anty napoleońskiej (Wielką Brytanią, Prusami, Austrią bądź Rosją). Nowością jest możliwość grania w kampanie online poprzez steam oraz opcja dopuszczająca udział innego gracza tylko w bitwach kampanii single player (tzw drop in battle).

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nowości w NTW

    Dzięki
    Czyli ogółem opłaca się wydać te 70 złotych?
    A to z tymi traktatami rozbiorowymi to bajka? Bo gdzieś o tym czytałem, ale wydaje mi się że gry pomyliłem.
    I z tego co napisałem rozumiem że do wyboru są 4 nacje: Napoleon (francja), GB, Prusy i Rosja?
    Dzięki wielkie, jutro raczej nie ale jeżeli ktoś mi odpowie to może w poniedziałek już będę się cieszył grą
    Jeszcze pare pytań:
    W empire total war można było podbijać tereny Ameryki, Europi, Indii i małej części północnej Afryki. (domyślnie Europa)
    Czy w napoleonie jest tu jakaś nowość?
    A etw tura to było pół roku. Jest tu jakaś zmiana?

    Dziękuje i pozdrawiam

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Nowości w NTW

    Co do nacji grywalnych bez żadnych modów jest jeszcze Austria w sumie 5 nacji.Ale jest jeszcze Napoleon Total Factions jest to mod dodający dużo nowych grywalnych frakcji-w tym min. Polskę

    W empire total war można było podbijać tereny Ameryki, Europi, Indii i małej części północnej Afryki. (domyślnie Europa)
    Czy w napoleonie jest tu jakaś nowość?
    Niestety w Napoleonie jest tylko kontynent europejski nie ma kontynentu Afrykańskiego, Azjatyckiego ani Amerykańskiego.

    A etw tura to było pół roku. Jest tu jakaś zmiana?
    W Napoleonie jest 2x12. Czyli na 1 miesiąc przypadają 2 tury np. Początek Stycznia-1 tura, Koniec Stycznia-2 tura.

    Pozdro.

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nowości w NTW

    Ostatnie 2 pytania, już wszystko wiem poza tym :
    1) Czy ten mod który dodaje te frakcje jest po Polsku? Bo po angielsku też by przeszło, jednak jest to pewien komfort
    2) Dużo wszędzie pisze o zaopatrywaniu armii. O co dokładnie chodzi?

  6. #6
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Kingston Town
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nowości w NTW

    W empire total war można było podbijać tereny Ameryki, Europi, Indii i małej części północnej Afryki. (domyślnie Europa)
    Czy w napoleonie jest tu jakaś nowość?
    W Kampanii Włoskiej mamy Włochy, w Egipskiej Egipt i tereny dzisiejszego Izraela, Syrii, generalnie te rejony, w Kampanii Europejskiej Napoleona i Kampanii Koalicji mamy Europę. Jest jeszcze dodatek z Kampanią Hiszpańską.
    "Jeden waleczny król wymazany został z rzędu panujących"-Tabula regnum Poloniae

  7. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Nowości w NTW

    Cytat Zamieszczone przez Mieszko1290
    Ostatnie 2 pytania, już wszystko wiem poza tym :
    1) Czy ten mod który dodaje te frakcje jest po Polsku? Bo po angielsku też by przeszło, jednak jest to pewien komfort
    Jak ja grałem na nim to miałem pół na pół dyplomacje po angielsku ale resztę po polsku. Nie pamiętam jaka to była wersja.Teraz to ja gram na samym startpos polską i jest gites, wszystko po polsku.

    Cytat Zamieszczone przez Mieszko1290
    Ostatnie 2 pytania, już wszystko wiem poza tym :
    2) Dużo wszędzie pisze o zaopatrywaniu armii. O co dokładnie chodzi?
    Nie wiem za bardzo w jakim kontekście mówisz o zaopatrywaniu armii ale jeżeli ci chodzi o to że armia np. Francuska jest na pustyni lub wysoko na północ w czasie zimy gdzie jest mroźno to w tedy żołnierze giną. Na fladze armii pojawia się taka czaszka A po wyjściu z tego rejonu lub po przeczekaniu zimy żołnierze są automatycznie doszkalani.

    A co do tego to jeszcze w prowincji można wybudować budynek zaopatrzeniowy to w tedy "doszkalanie" przebiega szybciej.

    Takie doszkalanie jest także po bitwie.
    To doszkalanie jest automatyczne nie musimy tak jak w etw sami wciskać przycisk aby doszkolić ludzi w armii.


    PS Zapomniałem oczywiście o tych kampaniach napoleona w Egipcie i we Włoszech. Mój błąd sory

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Nowości w NTW

    Dobra, rozumiem że warto kupić Temat do zamknięcia

Podobne wątki

  1. [AAR] Nowości z mijającego dekadnia
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-02-2014, 10:24
  2. Jakie MOGŁYBY być prawdziwe nowości
    By Cymberkaj in forum Alexander
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 12:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •