Witam Wszystkich!

Mam pewien, jakże niemiły problem z grą, której poświęcone jest to forum- z Medieval II. Dawniej korzystałem z Windowsa XP i grałem w grę bez problemu. Od pewnego czasu na jednym komputerze mam 2 systemy, a Medievala dysk twardy nie widział przynajmniej z rok. Jeśli chodzi o systemy to jest to Windows XP Service Pack 2 i Windows 7 Ultimate Edition- ja korzystam z Siódemki a mój starszy z XP. Zainstalowałem grę na Windows 7 bez problemu, uruchomiłem, wlazłem w kampanię i po ok. 2-5 minutach gra się zawiesza, robi się czarny ekran, miga kursor i pomaga jedynie restart. Spróbowałem więc na XP pograć (po uprzedniej instalacji gry na tymże systemie) i to samo.
Ostatnio zainstalowałem grę u kolegów na Windows 7 Home Basic. Gra chodziła bez problemu. Ponadto zauważyłem, że na moim komputerze w lokalizacji
C\Users\JACEK\AppData\Local\VirtualStore\Program Files
nie tworzy się folder o nazwie SEGA. U kolegów natomiast taki folder był. Nie wiem czy to chodzi o to, że oni mają grę zainstalowaną na tym samym dysku co system, czyli C, a ja mam grę na innym dysku niż system, a mianowicie E.

Czy ktoś wie jak pozbyć się tego problemu?