Strona 40 z 42 PierwszyPierwszy ... 303839404142 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 419

Wątek: Polish Kingdom Mod - temat archiwalny

  1. #391
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Ok, ale ściągnąłeś wersję na podstawkę czy kingdoms? Wejdź też do folderu "logs" znajdującego się w głównym folderze medievala, tam powinien być plik tekstowy "systemlog", wklej tu jego treść.

  2. #392
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Musze zainstalować wszystko na nowo, bo usunąłem gre po wielu nieudanych próbach.
    Jak wszystko zainstaluje wraz z patchami i modem to wrzuce.Sciągnąłem wersje na podstawową gre.
    Do głównego folderu z grą mam wrzucić wszystko począwszy od folderu "mods" i wszystkiego w nim zawartego tak?

    00:23:32.989 [system.rpt] [always] CPU: SSE2
    00:23:32.989 [system.rpt] [always] ==== system log start, build date: Jun 25 2007 version bld-medieval2-update2.1-30 (43169) ===
    00:23:33.052 [system.io] [always] mounted pack packs/data_0.pack
    00:23:33.114 [system.io] [always] mounted pack packs/data_1.pack
    00:23:33.145 [system.io] [always] mounted pack packs/data_2.pack
    00:23:33.208 [system.io] [always] mounted pack packs/data_3.pack
    00:23:33.239 [system.io] [always] mounted pack packs/data_4.pack
    00:23:33.254 [system.io] [always] mounted pack packs/localized.pack
    00:27:39.878 [system.rpt] [error] Medieval 2: Total War napotka

    Tylko tyle było w tym pliku napisane.

  3. #393
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    modzik fajny jednak...no własnie ta utrudniona rekrutacja to dla mnie cacy dla kompa niecacy,bo komp buduje przypadkowo i hm rozbijać armie chłopów i milicji to zadna frajda,po zajeciu jakiegos miasta okazuje sie ze rekrutowac mozna tylko podstawowe jednostki bo komp nie buduje tych dodatkowych budynków,moja sugestia jest taka zeby co kilka-kilkanascie tur wzmocnic kompa jakimis porzadnymi jednostkami.

  4. #394
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Dziś gdy próbowałem zagrać to w logach jest mnóstwo linijek typu :
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(hungary)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(papal_states)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(mongols)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(aztecs)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(timurids)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(normans)
    12:01:27.233 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5473, column 232
    unit(St.James children) does not match up to the ownership for faction(saxons)
    12:07:35.406 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/descr_strat.txt, at line 4321, column 93
    trying to attach a non-spy Sighvat Bolverksson(slave) to settlement Sztokholm(sweden) which is invalid.
    12:07:35.406 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/world/maps/campaign/imperial_campaign/descr_strat.txt, at line 4328, column 88
    trying to attach a non-spy Inge Skovgaard(slave) to settlement Helsinki(sweden) which is invalid.
    12:09:01.781 [system.rpt] [error] Medieval 2: Total War napotka
    Tyczy sie to jeszcez jednostek: unit(Brothers of Dobrzyn) does not match up to the ownership for faction(spain),unit(Arma patrina),unit(Order Half-brothers) ,unit(Teutonic Knights) does not match up to the ownership for faction(timurids),unit(Knights of Santiago) does not match up to the ownership for faction(poland)
    12:01:27.213 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5439, column 229
    unit(Knights of Santiago) does not match up to the ownership for faction(teutonic_order)
    12:01:27.213 [script.err] [error] Script Error in mods/polish_kingdom/data/export_descr_buildings.txt, at line 5439, column 229
    unit(Knights of Santiago) does not match up to the ownership for faction(lithuania) i tak dalej, nie wiem o co chodzi.

  5. #395
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    @dewastator
    Rekrutacja batalionów chłopów przez AI będzie poprawiona w kolejnej wersji, a co do tych dodatkowych budynków, to myślałem żeby np. uzależnić budowę koszar od warsztatu kowalskiego, strzelnicy od warsztatu łuczarza, itd. Co o tym myślicie?

    @dejson
    Dziwne, nie mam pojęcia dlaczego nieodpowiednie frakcje mają te jednostki, do tego jeszcze błędy z descr_strat. Spróbujemy to naprawić. Instrukcję dam Ci w spoilerze, żeby nie walić posta na pół strony

    [spoiler:d52j4qom]Otwórz plik export_descr_buildings, (folder data) znajdź linijkę z jednostką St.James Children, powinni być dostępni na drugim i trzecim poziomie kapitularza rycerzy Santiago. Wpis zaczyna się tak: "recruit_pool "St.James children" 1 0.4 2 0 requires factions..." potem wypisane są frakcje, które mogą jednostkę rekrutować, skasuj wszystkie poza Hiszpanią i Portugalią, tak samo zrób na trzecim poziomie budynku. Analogicznie zrób z resztą jednostek, Dobrzyńcy tylko do Polski, krzyżacy tylko do krzyżaków Co do problemów z descr_strat, to błąd polega na tym, że do osad należących do Szwecji są przypisane oddziały buntowników. Otwórz ten plik, znajduje się w data/world/maps/campaign/imperial campaign. Znajdź tych dwóch kolesi: Sighvat Bolverksson i Inge Skovgaard, są to najpewniej kapitanowie lub generałowie buntowników, skasuj ich wpisy i jednostek do nich przydzielonych, powinno być ok.[/spoiler:d52j4qom]

  6. #396
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Bingo!!!!
    Problem chłopów z głowy.Można wyposażyć kompa w dobre jednostki i to legalnie....wysłałem armie na Prage i....garnizon skrypt!!!!!Czyli wystarczy oblec i odpuścić bo jednostki zostają u adwersarzy...super.Dobry pomysł te warsztaty ciesli i kamieniarzy,tanieją budynki.Zastanawiałem się czy akademia wojskowa nie powinna robić tego samego z armią,i czy nie lepiej żeby była dostepna w zamku.
    Dobra teraz ponarzekam...pancerni,jesli owa jednostka jest u buntowników to nie moge rozegrac bitwy ręcznie mam ctd,a na automacie to trace takie ilosci wojska i to wstarciu z chłopami+pancerni że szok(tak mam odkąd pancerni zastąpili Pol.Noblesów),no i 2 sprawa kupcy lub dobra przedtem stanowili istotny element gospodarki a teraz hm...nawet 500 szt złota nie wygenerują.no i jakoś słabo się expią mimo że trzymam ich w jednym rejonie na poczatku.W jakimś modzie dostarczali nawet do 3000,jeśli byli w 2-3 w rejonie,co przy cenach jednostek wydaje mi się akuratne.
    Co do pomysłu na to aby budynki były zależne to obawiam się że komp całkiem dostanie do bani,chyba że jakieś jednostki będą dostępne z poziomu murów,jakaś jazda i łucznicy w zamku i pichota w mieście.
    poza tym super mod i mam nadzieję że będzie dalej się rozwijał

  7. #397
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Przykro mi, ale Twój sposób z wykorzystaniem skryptu garnizonowego odpadnie w kolejnej wersji Skrypt ten zostanie całkowicie przerobiony (właśnie jestem w trakcie testowania go) a jak, to zobaczysz przy premierze następnej wersji Z akademią wojskową jeszcze nic nie kombinowałem, ale może faktycznie wymyślę do niej jakieś dodatkowe premie. Dzięki za wskazanie tego błędu z Pancernymi u buntowników, zajmę się tym A co do kupców, to tak najwidoczniej musiało być już w podstawce/dodatku teutonic, bo ja absolutnie nic z nimi nie robiłem Pomysł Aramegila z tymi dodatkowymi budynkami wymaganymi do rekrutacji był bardzo ciekawy, ale niestety kłopotliwy dla ai. Nie da się ustawić jakiegoś priorytetu konstruowania tych budynków, dlatego konieczność zbudowania ich przed koszarami to na razie jedyne, co mi przyszło do głowy. Ale coś się wymyśli.

  8. #398
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Proponuję zwiększyć dochód z miast i z handlu kupieckiego bo kupcy są w tej sytuacji nie potrzebni ,nawet gdy handlują złotem.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  9. #399
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    a może te budynki dawałby bonusy dla jednostek do ataku i obrony?uczyły łuczników stawiać palisady itp? o ile da rade cos takiego zrobic.

  10. #400
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Nie da, budynki mogą tylko podwyższać doświadczenie i ulepszać zbroje/broń.

Strona 40 z 42 PierwszyPierwszy ... 303839404142 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Units v2
    By szwajcar in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 493
    Ostatni post / autor: 14-11-2020, 09:41
  2. Polish Kingdom 2.0 preview
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 515
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 20:57
  3. Polish Kingdom - informacje i download
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 09:28
  4. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •