Strona 8 z 58 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 576

Wątek: Pytania początkujacych graczy

  1. #71
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Ciała znikają z pola bitwy.

  2. #72
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    196
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Nie znikają ciała. Przynajmniej u mnie I nigdy nie znikały...

  3. #73
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Piraci Wako - siedziba

    Witam ,

    Na mapie widać na odległym kontynencie siedzibe piratów WAKO . Jest jakaś możliwość aby ich zaatakować i zająć siedzibę Żaden statek nie może tam dopłynąć , próbowałem czarnym okrętem myśląc że może musi być duża jednostka ale też nie da się . Chciałbym ich rozwalić i zająć siedzibę ) Tylko to mi zostało ) On przypływają a ja nie mogę do nich ? Bez sensu troszkę .

  4. #74
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Jak zaatakować siedzibę Piratów Wako ?

    Da się wogóle ? Widze ją na mapie i nawet jakieś pole ryżowe ale nie moge dopłynąć a oni dopływają

    Ma ktoś pomysł ?

  5. #75
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Nie wiem czy to pytanie czy raczej błąd gry... Mam następujący problem. Przekroczyłem poziom 2 w podbojach awatara. Przed jego przekroczeniem wszystko było ok - awatar w czasie bitwy miał wygląd jaki mu ustawiłem, czyli nowo zdobyte uzbrojenie. Po przekroczeniu tego poziomu w czasie bitwy wygląda tak jak na początku gry - bez zmian w uzbrojeniu, jedynie kolory pozostały takie jak mu ustawiłem. Przed i po bitwie wygląda tak jak powinien. Zna ktoś rozwiązanie? Mam obawy że nie tylko wygląd ale umiejętności także nie działają podczas bitwy...
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #76
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Mam pytanie odnośnie rozwoju technologii. Czy jest opcja, aby pracować jednocześnie nad więcej niż jedną technologią, tak jak to było w Empire/Napoleonie? Teraz po prostu to trwa zbyt długo, nie ma szans żeby przed końcem kampanii wszytko odkryć.

  7. #77
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    138
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Cytat Zamieszczone przez reedeye
    Mam pytanie odnośnie rozwoju technologii. Czy jest opcja, aby pracować jednocześnie nad więcej niż jedną technologią, tak jak to było w Empire/Napoleonie? Teraz po prostu to trwa zbyt długo, nie ma szans żeby przed końcem kampanii wszytko odkryć.
    Niestety nie ma. Możesz jedynie zdobywać bonusy by to szybciej szło. Wiem, że mnisi jak dasz im odpowiednią umiejętność to szybciej opracowuje sztuki chi. Generałowie też taką umiejętność mają.

    Ja mam pytanie. Otóż zająłem Kioto, dodam, że grając Mori. Chciałem zrobić test i dałem zdobyć tę prowincję wrogom. Gdy ją zdobyli to powstał nowy ród, ten który wcześniej był szgounem, czyli Ashikagu(czy jakoś tak). A moje pytanie brzmi, czy może inny ród być szogunem niż mój lub ten co jest na początku. Zauważyłem też, że jak inny ród ma wojne z szogunem to oni w ogule ze sobą nie walczą.

  8. #78
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    nie możesz zając ich siedziby, jednak co pewien czas przy dużej aktywności piratów, dostajesz misje, aby rozprawić się z nimi, masz dwie opcje do wyboru, zapłacić, lub nie - przy 1 opcji to działa automatycznie, nie będą Ci się kocić, aż do kolejnego ich pojawienia

    Cytat Zamieszczone przez King Louise Assurbanipal
    Mam następujący problem. Przekroczyłem poziom 2 w podbojach awatara. Przed jego przekroczeniem wszystko było ok - awatar w czasie bitwy miał wygląd jaki mu ustawiłem, czyli nowo zdobyte uzbrojenie. Po przekroczeniu tego poziomu w czasie bitwy wygląda tak jak na początku gry - bez zmian w uzbrojeniu, jedynie kolory pozostały takie jak mu ustawiłem. Przed i po bitwie wygląda tak jak powinien. Zna ktoś rozwiązanie? Mam obawy że nie tylko wygląd ale umiejętności także nie działają podczas bitwy...

    Znane i znienawidzone, to jest bug - który nie przejawia się wpływem na umiejętności, więc bez obaw - wszystko działa poprawnie - prócz odzwierciedlenia w samej grze, myślę, że to kwestia kolejnego patcha - to działa na zasadzie tchórz bez honoru, który każdy miał swego czasu

    Co do pytania kolegi wyżej, jeżeli wrogi klan zajmie stolice i utrzyma ją przez 4 pory roku, to jest szogunem, te same zasady co dla Ciebie - sam fakt, że nie chcą go atakować wiąże się raczej już z tobą, spróbuj urosnąć za bardzo to szogun wypowie Ci wojne, a tym samym cała japonia nie licząc WIERNYCH sojuszników zrobi tak samo
    ekropla

  9. #79
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    138
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Tak tylko jak ja pobiłem Kioto i zostałem szogunem, dałem zdobyć to miasto wrogom, a oni oddali je staremu właścicielowi. O to mi chodzi, że czemu oddali tą prowincję prawowitemu właścicielowi, a nie sobie. A jeszcze do tego: czy jak inny ród zostanie szogunem to też go nikt nie lubi

  10. #80
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujacych graczy

    Mam takie pytanie, dlaczego w kampanii awatara lista bitew jest pusta, czasem są max 1-2 bitwy? Nie tylko ja ale też wiele osób tak ma. Po tym patchu wszystko miałem w porządku, lista pełna, aż tu nagle dzisiaj znowu się tak zrobiło. Wie ktoś czemu?

Strona 8 z 58 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytania początkujących graczy
    By voitek in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 1783
    Ostatni post / autor: 25-02-2023, 20:59
  2. Pytania początkujących
    By Dunkel in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1328
    Ostatni post / autor: 23-11-2017, 16:15
  3. PYTANIA POCZĄTKUJĄCYCH GRACZY
    By Mavrug in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 708
    Ostatni post / autor: 08-07-2016, 12:42
  4. Pytania początkujacych graczy
    By Kyuzo in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 12-09-2015, 13:20
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •