Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 396

Wątek: Szybka pomoc

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Szybka pomoc

    Temat przeznaczony na pytania dotyczące problemów technicznych związanych z grą lub steam`em gdzie mam nadzieje będzie można liczyć na szybką odpowiedź :idea:

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    frytr, bardzo możliwe, że Twój mod jest po prostu niekompatybilny z najnowszą wersją gry

    A ja mam oddzielny problem, społeczności Total War, mianowicie, kiedy gram sobie w Shoguna 2, po zakończeniu KAŻDEJ bitwy gra się zawiesza. Po prostu nic nie da się zrobić, po jakimś czasie wyświetla się komunikat, że aplikacja przestała działać. Niedawno miałem formata komputera, ale zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizowałem DirectX 11 i Adobe Flash Player, Microsofty Visuale C++, tak więc nie wiem, co się dzieje. Dodam, że mapa kampanii i bitwy działa płynnie na średnich ustawieniach, i nie ma żadnych problemów do czasu skończenia jednej z bitew. Proszę o pomoc!

    Dane o komputerze:
    System: Windows 7 Ultimate 32-bitowy
    Karta graficzna: GeForce GT 430
    Procesor: AMD Phenom II X4 955

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dla obu panow proponuje wlaczenie peceta w trybie czystego bootowania , dokladnie jak http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=3027 , ze szczegolnym Uwzglednienim pkt nr 5.Nie moglem uruchomic Shoguna przez pol roku az zrobilem po raz trzeci bootowanie ale bez uwzgledniania pkt ,i nagle zadzialalo.Chociaz do do moda better maps tez nigdy mi nie dzialal , teraz nie probowalem jak juz mi dziala shogun , ale wczesniej przed niewiadomym przestaniem dzialania mpjego Shoguna tez chcialem przetestowac tego moda ale nie dzialal mi.

  4. #4
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, mam problem z Shogunem 2 a mianowicie chce go zainstalować z płyty. Odpalam instalator, przygotowuje pliki do gry itp. Więc pisze, że wymaga 23 GB wolnego dysku, klikam ok i tu nagle w instalatorze pisze Zainstalowano 0 z 150 MB ( no to puściłem po 20 MB instalacji poprosiło o dysk 2 ) i kiedy instalacja się kończy to nie wyświetla mi w bibliotece Shoguna 2 jak gry zainstalowanej tzn muszę ją pobierać w całości ( 23 GB ) ze Steama. Więc może ktoś ma podobnie i temu zaradził, ponieważ nie uśmiecha mi się pobieranie 23 GB przy szybkości do 500 kb/s.

  5. #5
    marengo
    Gość
    Jakiś czas temu zmienił się system plików gry, co zdezaktualizowało polskie wersje pudełkowe Shoguna 2, na przykład z Gamebook'a. Kupując ją zyskujesz prawo do gry (klucz), ale poza tymi 150 mb danych, resztę musisz ściągnąć ze steam. Ja też przechodziłem przez to.

  6. #6
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jednak steam pod tym względem to największy syf jaki może być ... Najgorsze jest to, że płaciłem 70 zł za pudełko i płytę, której i tak nie mogę wykorzystać ...

  7. #7
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    ktora opcja w ustawieniach pozwala na ustawienie stalych podpisow pod miastami zamiast ze tak powiem zmieniajacych pozycje wzgledem miasta ?

    edit dokladnie chodzi o etykiety pod miastami , skrot ctrl + t je wl/wyl jednak nie moge znalezc ustawienia lub skrotu ktory by trzymal je pod miastami
    Ostatnio edytowane przez GRUHA ; 10-09-2014 o 14:34
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

  8. #8
    Chłop Awatar Mouver
    Dołączył
    Dec 2014
    Lokalizacja
    Tatooine
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Witam, mam problem. Chodzi o to że kupiłem niedawno Shoguna 2 ze wszystkimi DLC. Wszystko zainstalowało mi się wczoraj wieczorem. Dzisiaj po zajęciach próbuje odpalić i... Odpala mi sie po wstępnej konfiguracji, brawo. Ale gdy pojawia się ekran ładowania(Total War Shogun 2, Adobe Flash player itd) to przez chwile widze normalny kursor, który zmienia się po 5 minutach na Shogunowy grot, strzałke, jakby to nazwać i nic. Po prostu się zawiesza w tym momencie. Zmienilem nazwe folderu Redist na bodajże LOD.costam. żeby nie konfigurowalo mi co kazda probe wlaczenia shoguna.

  9. #9
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    A na stronie STEAM masz potwierdzenie że są w bibliotece?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Witam . Mam taki problem. Zainstalowałem Szoguna2 ze złotej edycji, wszystko bez problemu śmiga, ale komputer w tej części (lewy górny róg) gdzie z boku są otwory wentylacyjne, jakoś za mocno się nagrzewa. Posiadam sprzęt HP Pavilion dv7. Pamięć ram 8GB. Procesor (R) Core(TM) i5-2430M CPU@2.40GHz 2,40GHz. Karty graficzne : Intel (R) HD Graphics Family. Radeon (TM) HD6770M. Nie wiem, czy cos mam z chłodzeniem, cos z kartą czy jakies złe ustawienia. Dodam, ze ze sterowników wybrałem directx11.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - GRA
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 345
    Ostatni post / autor: 03-01-2022, 20:48
  2. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 15:49
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 20:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •