Strona 37 z 40 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 396

Wątek: Szybka pomoc

  1. #361
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun II Total War Gold Edition

    Cześć , ja też właśnię planuję zakup tej edycji i mam do Ciebię kilka pytań . Gdzie kupiłeś? Za ilę? W jakiej wersji językowej? Bardzo proszę o odpowiedź .

  2. #362
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    69
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Shogun II Total War Gold Edition

    Wersja językowa jest uniwersalna, czyli te języki jakie są na steam są obsługiwane (czyli jest full pl jesli na tym Ci zalezy)

    Co do ceny na Twoim miejscu kupiłbym podstawke za 30 zł, a potem dlc kupował jak będzie promocja -75%. Wyjątkiem jest zmierzch samurajów który musisz dokupić osobno. Wyjdzie pewnie taniej bo coś około 60 zł (tak bardzo na oko), a za tylko wersji gold nie widziałem


    Nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

    "Hito wa mikake ni yoranu mono"

  3. #363
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra się nie uruchamia

    Witam, mam następujący problem z grą.
    Po zainstalowaniu wersji shoguna 2 total war z dodatkiem zmierzch samurajów (Instalacja przebiega płynnie i szybko), kiedy próbuję uruchomić grę, to po prostu nic się nie dzieje, nie pojawia się żadne okienko, system nie wczytuję żadnych danych, zwyczajnie nic.
    Dodam, że instaluję grę na nowym komputerze dosłownie sprzed kilku dni, z windowsem 7 ultimate wersja 86x.
    Nie mogę podać więcej szczegółów, bo ich nie posiadam, po prostu klikam ikonkę i nic się nie dzieje
    Proszę o pomoc


    Specyfikacja komputera:
    Intel Core i5-3340, Quad Core, 3.10GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77w, VGA, BOX
    MSI B75MA-E33, B75, DualDDR3-1600, SATA3, 3xSATA2, HDMI, GBLAN, mATX
    Patriot 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL11 DIMM 1.5v
    Dysk Twardy WD Blue, 3.5", 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache
    MSI GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit) OC, HDMI, DVI, DP

  4. #364
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szybka pomoc

    Po włączeniu gry i pojawieniu się na ekranie informacji o wydawcy itd >>>kursor powinien zmienić sie na ten z shoguna , i zmienia sie ale po chwili widze znow kursor z windowsa , i po kombinacji alt+tab dowiaduje sie ze program przestał działać(mogę też nic nie klikać ale wtedy i tak nic sie nie dzieje).Sprawdziłem już spójność plików i wyszło ze wszystko jest ok
    Co robić ?

  5. #365
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Shogun 2 total war fall of the samurai

    Witam wszystkich

    Mam do was taką oto prośbę o pomoc, mianowicie:

    1. włączam grę "shogun 2 total war zmierzch samurajów" ==> "kampania" (mam trzy do wyboru) ==> wybierz ród ==> rozpocznij grę

    i pojawia się ekran wczytywania i wczytuje się pasek kawałek (jakieś 1/4 całego paska) i nic dalej się nie dzieje, minimalizuję grę i widzę okno "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. system powiadomi Cię kiedy znajdzie rozwiązanie" i tak jak włączam jakąkolwiek kampanie.

    2. W menu gry w prawym górnym rogu mam napisane "V1.1.0 build 534.6.324823 (modded)
    3. Aktualizowałem już sterowniki do karty graficznej i płyty głównej ale nic to nie zmieniło.

    Mój syn nie jest wstanie opanować jeszcze tych problemowych kwestii . Natomiast ja nie mam czasu niestety szukać po forach i czytać miliony komentarzy gdyż pochłania mnie praca, tak więc proszę o szybką odpowiedź i z góry jestem wdzięczny za każdą odpowiedź

    Mój sprzęt to:
    Karta graficzna: ATI Radeon HD 4600 Series
    Płyta główna: ASRock N68c-GS FX Dual channel (nie jestem pewny czy to poprawna nazwa płyty, ale program everest ultimate i HE nie był wstanie jej odczytać.

  6. #366
    Sara Temer
    Gość

    Re: Szybka pomoc

    Hejka, mam drobny problem z mapą kampanii Shoguna. Otóż podczas bitwy w kampanii co-op zawiesiła mi się gra i zminimalizowała, jednak jako że gra dalej czytała że jestem w rozgrywce to drugi gracz dokończył bitwę i po załadowaniu się mapy kampanii przywróciło mi grę. Niestety przy okazji zawiesiła mi się możliwość przesuwania i obracania kamery, jej położenie mogę zmienić tylko poprzez klikanie na minimapie. Czy ktoś wie jak naprawić ten problem?

  7. #367
    marengo
    Gość

    Re: Szybka pomoc

    Problem z zawieszeniem się kamery brzmi podobnie do tego jaki pojawia się przy Rome 2. Rozwiązanie podałem tutaj:

    viewtopic.php?f=574&t=13815&start=160

    Musisz tylko użyć EditSF:

    http://sourceforge.net/projects/packfil ... p/download

  8. #368
    Sara Temer
    Gość

    Re: Szybka pomoc

    Dzięki, zrobiłem jak napisałeś w tamtym temacie, później sprawdzę czy podziałało

  9. #369
    Chłop
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam. Mam problem z uruchomieniem modów. Gdy włączam Shoguna 2 nie pojawia mi sie manager modów tylko od razu odpala sie gra. Zasubskrybowałem better maps jednak nie mam jak tego odpalić. Zna ktoś rozwiązanie?

  10. #370
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    frytr, bardzo możliwe, że Twój mod jest po prostu niekompatybilny z najnowszą wersją gry

    A ja mam oddzielny problem, społeczności Total War, mianowicie, kiedy gram sobie w Shoguna 2, po zakończeniu KAŻDEJ bitwy gra się zawiesza. Po prostu nic nie da się zrobić, po jakimś czasie wyświetla się komunikat, że aplikacja przestała działać. Niedawno miałem formata komputera, ale zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizowałem DirectX 11 i Adobe Flash Player, Microsofty Visuale C++, tak więc nie wiem, co się dzieje. Dodam, że mapa kampanii i bitwy działa płynnie na średnich ustawieniach, i nie ma żadnych problemów do czasu skończenia jednej z bitew. Proszę o pomoc!

    Dane o komputerze:
    System: Windows 7 Ultimate 32-bitowy
    Karta graficzna: GeForce GT 430
    Procesor: AMD Phenom II X4 955

Strona 37 z 40 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Szybka pomoc - GRA
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 345
    Ostatni post / autor: 03-01-2022, 19:48
  2. Szybka pomoc - STEAM
    By voitek in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 178
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 14:49
  3. Nie mogę uruchomić proszę o szybką pomoc
    By dom133 in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2013, 19:20
  4. Błąd Data_0.pack proszę o szybką pomoc ;-)
    By gisiu512 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •