Jestem ciekaw jakie składy bierzecie na multi 12,5k CWB. Można tutaj skrytykować moje składy zaproponować innowację, czy podać swój skład armii. Na początek składy dla 2 moich ulubionych nacji: Pontu i Seleucydów.

Skróty ulepszeń a/d=atak/obrona i do tego 0=brak b= brąz s= srebro g=złoto ^=exp i tak np. g/s to jednostka ze złotym atakiem i srebrną obroną.

Wracając do moich składów pierwszy dla Pontu. 4* g/g brązowe tarcze 6* g/g łucznicy 2* s/s rydwany łucznicze 2* 0/0 rydwany z kosami 1* b/b jazda kapadocka 1* s/b lekka jazda pontyjska i chłopi. Tą armią gra mi się bardzo dobrze. Można spróbować rozłożyć inaczej ulepszenia. Mi taka pasuje.

Skład dla Selków: 5* s/s srebrne tarcze 6* s/s łucznicy 3* b/0 katafrakci 2*0/0 kosy i 1*0/b chłopi. Tą armią bardzo dobrze gra się przeciwko większości nacji. Oczywiście składy tych armii mogą ulec zmianie zależnie od nacji przeciwnika lub ilości żołnierzy.

Zachęcam do podzielenia się własnymi składami. Wieczorem podam składy dla Macedonii, Kartaginy i Grecji. Pozdrawiam!