Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109

Wątek: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

  1. #101
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Najbardziej i tak drażnią mnie CWANIACZKI co ładują po chamsku start, z weteranami nie ma szans wybrać amii w 1 minutę, kiedy dochodzi stres, straty w weteranach i burdel- bo CA nie wpadło na pomysł żeby można było sobie układać jednostki po swojemu.
    Znaleźć gościa ze świty to też trzeba mieć oko, w prawdzie wiem już jakim systemem się układają, ale mimo wszystkiego i tak jest często z tym problem, jakby nie mogło być to sztywne, nowe na koniec kolejki i tyle, a tak to co moment coś się przestawia.
    Wczytywanie armii jest zbugowane, zresztą w każdej bitwie wystawia się zazwyczaj podobne ale mimo wszystko inne armie, ze wzgl na mapy. Wcześniej armii się nie wybierze bo nie wiadomo na kogo się trafi. Trzeba blokować przed bitwą artem, ale nie zawsze się zdąży.

    Można kląć na ciężkich strzelców, ale dzięki nim spamerzy ashigaru troszkę zbastowali.

  2. #102
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Najpierw trzeba ich mieć, a za to trzeba płacić. Lepiej niech coś zrobią z ashi niż dają kolejną op jednostkę.

  3. #103
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    A jaki jest teraz problem z ashigaru? CA założyli quotę na ilość pożyczonych mieczy w armii. Jeden okrzyk mnichów i po ich morale. Z wszystkimi DLC do wyboru od poczatku są mnich z tetsubo, z naginata i maratonczycy.

  4. #104
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Czy po przejściu avatara na kolejny poziom prestiżu tracimy przedmioty zdobyte jako losowe łuby bitewne?

  5. #105
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    niektórzy narzekają, że osoby z np. 2 lvl genka trafią na genka z 10 lvl. Wiadomo, że jest duże prawdopodobieństwo, że przegrasz ale ja ciesze się że tak jest. Grając z gościem z 10 lvl można się dużo nauczyć. Uważam, że gra zawsze z gościem o podobnym lvl co ja mam nie miała by sensu, dlaczego ? Moje postępy w nauce strategii były by zdecydowanie wolniejsze.

    pozdrawiam

  6. #106
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Dobrze, że tak jest, ale ja ja na swoją pierwszą bitwę zagrałem z rywalem który miał 10 lv i tak 5 razy pod rząd dopiero. Mogli to lepiej zbilansować. Mnie zniechęcają do gry DLC, muszę kupić żeby móc wygrać. Chodzi mi głównie o bitwy morskie. Statki samurajskie są do pokonania jeśli koleś nie umie grać, masz szczęście albo nie bierze całej floty złożonej tylko i wyłącznie ze średnich statków samurajskich.

  7. #107
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Najlepiej jest grać z gościem lepszym od ciebie o 3-5 gwiazdek będzie lepszy i będziesz mógł się sporo nauczyć, weteranów nie wiadomo jak mocnych też nie będzie miał a różnica nie będzie taka że podejdzie, sru i cie nie ma i nawet nie zauważyłeś jak ci połowa wojska uciekła
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #108
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Czy tylko mi się wydaje, że oblężenia są przerażająco nie zbalansowane?
    Od jakiegoś czasu przestałem już toczyc oblężenia. Jako atakujący wygrałem wszystkie 5 bitew, a jako obrońca wygrywam, tylko, jeżeli trafię na normalnego gostka, który do tego zrobi błędy. Po prostu to jest kpina, że w zamian za połowę kasy, dostajemy żałosne murki i z reguł 2 wieże, które płoną po jednej salwie ognistych strzał...
    Mając połowę kasy atakujący może wziąc 2 razy więcej piechoty i wyrżnąc nas atakując ze wszystkich stron, lub wziąc za połowę kasy łuki i za połowę piechotę do walki w zwarciu i znów nas zmasakrowac.... Jedyną szansę jako obrońca mamy w tedy, jeżeli atakujący nie umie grac i weźmie głównie łuczników, w tedy można wybiec zamku i ich zabic (1 raz mi się to udało ), lub jeżeli trafimy na dobry wielo poziomowy zamek z dużą ilością wież, a my mamy dobrych łuczników i rusznikarzy, a przeciwnik nie jest p@@@@ i nie bierze spamu łuczników mnichów i daiko i nie strzela do końca kołczanu...
    A jakie są wasze odczucia i taktyki, na obronę tych śmiesznych łatwo palnych, zapewniających mało ochrony chałdach piachu ogrodzonych palisadami?

  9. #109
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a

    Na oblężenia tylko i wyłącznie spam łuczników czy się bronisz czy atakujesz
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 06:58
  2. Ogólne pytania dotyczące Empire:TW
    By Gaius Julius in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 413
    Ostatni post / autor: 27-08-2021, 13:46
  3. Shogun z MI - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 09:48
  4. Multiplayer - pytania / problemy
    By arturius-6 in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 12:36
  5. Shogun 2 Contra - Pytania i uwagi
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 19:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •