Zobacz wyniki ankiety: Ulubiona frakcja

Głosujących
501. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Turcja

    33 6.59%
  • Polska

    149 29.74%
  • HRE

    26 5.19%
  • Bizancjum

    42 8.38%
  • Dania

    29 5.79%
  • Anglia

    79 15.77%
  • Hiszpania

    38 7.58%
  • Egipt

    19 3.79%
  • Ruś

    16 3.19%
  • Inne

    70 13.97%
Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 2836373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 382

Wątek: Najlepsza frakcja

  1. #371
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Oczywiście Polska i ... Anglia.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #372
    Podczaszy Awatar Artem.pl
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    620
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 62 podziękowań w 38 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Anglia która ma dobrą pozycję do podbojów, do tego dochodzi dobra ciężka piechota i długie łuki. Oprócz tego Mediolan-głównie ze względu na kuszników.


    Potop Total War-Polska modyfikacja do Medieval 2 Total War Kingdoms,
    przenosząca gracza w czasy XVII i XVIII wieku
    : http://forum.totalwar.org.pl/showthr...otop-Total-War

  3. #373
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Każdą frakcją można zwojować świat dlatego oceniam tylko pod względem klimatu, wybieram Anglię ze względu na piękne rycerstwo i wspaniałych łuczników Jazdy raczej nie używam a jeżeli tak to lekkiej do gonienia uciekających z pola bitwy żołnierzy.
    ''Polski most, Niemiecki post i Cygańskie nabożeństwo - wszystko to błazeństwo.''

  4. #374
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Witajcie drodzy użytkownicy forum poświęconemu serii Total War. Na wstępie chciałbym prosić administrację serwera o nie usuwanie mojego postu choć zapewne będzie on potraktowany jako spam. Przechodząc do sedna sprawy. Widząc powyższą ankietę i Wasze komentarze nie trudno dojść do wniosku, iż w rankingu prowadzi Polska lecz fakt tej jest zapewne spowodowany patriotyzmem, a drugie miejsce zajmuje Anglia. Ma świetne jednostki i doskonałą pozycję wyjściową. I właśnie na tej frakcji chciałbym się skupić. Od kilku dni prowadzę konto na youtubie na którym to chciałbym pokazać "zielonym" graczom jak szybko i łatwo rozwinąć się i podbić europę królestwem anglii. Bardziej doświadczeni gracze zapewne się ode mnie nic nie nauczą co najwyżej mogą zganić ale bardzo serdecznie zapraszam do dyskusji i komentowanie moich posunięć. Na tym forum na pewno znajduje się wielu ludzi interesujących się historią, sam osobiście jestem "fanem" polskiej husarii z tego też względu chciałbym jeszcze wspomnieć, że na moim koncie znajdziecie film z husarską wstawką, a w planach są kolejne bardziej ambitne. Jeżeli ktoś wytrwał do końca w lekturze tego komentarza to bardzo dziękuję i jeszcze raz proszę administrację o wyrozumiałość. Na koniec kilka słów o mnie : Marcin, lat 19, student uniwersytetu śląskiego, zamiast się uczyć do sesji kręcę filmy... takie podejście zrozumieją tylko inni studenci Pozdrawiam wszystkich użytkowników. Pod spodem macie link do mojego kanału.

    http://www.youtube.com/channel/UC1ReTZg8QjizNcBkL9fP2ew

  5. #375
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Łomża
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Jak dla mnie najlepsza frakcja to Polska. Dlaczego?

    Świetna konnica(husaria)
    Piechota w miarę przyzwoita
    Łucznicy Litwińscy
    Szlachta

    Jest tylko mały haczyk na początku brakuje solidnej piechoty w początkowej fazie można polegać na Dismounted Polish Nobles. Atakowanie z flanek i od tyłu jazdą ,polecam jak najszybciej wybudować cytadelę .

  6. #376
    Chłop Awatar Sirruf
    Dołączył
    Mar 2014
    Lokalizacja
    Bristol, UK
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepsza frakcja

    Moja ulubiona nacja to Egipt - za Mamelukow, jedna z najlepszych jednostek kawaleryjskich w grze. Ponadto brak wplywu papieza, swietni konni lucznicy, brak silnych sasiadow (poza Bizancjum, ktore jednak z racji polozenia jest skazane na wyginiecie, czy to z reki Wenecji czy Wegrow z jednej albo Mongolow oraz Egiptu z drugiej strony). Polozenie na bliskim wschodzie - po ekspansji na Turcje i Konstantynopol i rozwinieciu handlu morskiego w basenie Morza Srodziemnego na wschod od Krety ekonomia jest jak rozzarzony piec. Gdyby nie bliskosc Mongolow bylaby to nacja bez konkurencji.

    Co do Polski - fantastyczna kawaleria, zarowno ciezka jak i strzelecka, brak wymagajacych sasiadow: Niemcy musza sie bic z Wlochami, Dunczykami, Francja i na Polske nie maja wystarczajaco sily. Rus ma najsliniesza kawalerie w grze ale polozenie jest do niczego, wszedzie daleko i jeszcze Mongoly na pewno przyjda, latwo ich stuknac bez wiekszego wysilku, ja zazwyczaj zostawiam ich jako panstwo buforowe przeciw Mongolom. Grajac Polska od razu uderzajcie na Sztokholm - olbrzymia kasa po rozwinieciu portu i prawie brak zagrozen.

    Latwo sie gra tez Hiszpania z racji bezpieczenstwa - Maurowie sa do rozdeptania, Portugalia ma zywotnosc do 20 tur, potem bronimy polwyspu i budujemy gospodarke aby w odpowiednim momencie zajac zachodnia Europe a za tym idzie olbrzymia kasa. Moim zdaniem idealna nacja na pierwszy ogien.

  7. #377
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja najbardziej lubię grać HRE. Dobra piechota i jazda, a poza tym jest otoczone wrogami, więc nie jest nudno.
    Szkoda tylko, że nie ma łuczników z palami.

  8. #378
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Duńczycy mają fajną pozycję do podbijania i niełatwą sytuację spowodowaną potężnymi sąsiadami, na południu silne HRE, na zachodzie Anglia, a na wschodzie Polska.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. #379
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mi grało się najlepiej Francją, jedynym jej minusem było to, że w pewnym momencie atakowały mnie trzy graniczące ze mną frakcje.
    A następnie Polską, lecz kiedy odparłem Mongołów i wylądował mi Timmudris, bardzo się zdenerwowałem .

  10. #380
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dla mnie najlepszą frakcją jest Anglia. Wspaniali łucznicy,dobra piechota i świetny klimat.

Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 2836373839 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najlepsza konnica
    By marcinus1002 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 15-01-2016, 19:30
  2. Najlepsza/ulubiona frakcja
    By chkaplan in forum Kingdoms
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 03:13
  3. Najlepsza piechota
    By marcinus1002 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 138
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 20:30
  4. Jaka frakcja jest najlepsza?
    By Lambert812 in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-04-2014, 13:01
  5. Najlepsza flota!
    By kswiecicki in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-2011, 06:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •