Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 208

Wątek: Patch`e (aktualizacje)

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    196
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.3 - lista zmian

    Wersja dlaej pozostaje 1.0.0 ale zmianie ulega build, który o ile dobrze pamietam, ma zaczynać się od 3327

    Po za tym MP działa na razie dobrze

  2. #12
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Patch 1.3 - lista zmian

    Dobrze, że dopisałeś link do tematu, bo widzę, że zmianę też podali we wstępie, a mianowicie:

    Now, for match-made battles, the host will receive a win if the client uses ALT+F4 to exit the game.
    If the host disconnects, neither player will receive a win. This is a partial fix for the problem, and we’re still working on it, but for now this will hopefully improve your online multiplayer experience.
    Świetnie! Już kilkanaście razy wychodzili mi w ten sposób z gry, gdy im rush ciut nie wyszedł

    We’re cracking down on an issue the community identified where players could gain an advantage by “rage quitting” the game.
    Ktoś wie na czym to polegało?

    Czy to jest ten wczorajszy patch, który miał około 64MB? Bo napisali, że w przeciągu kilku dni a ukazał się tego samego dnia.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  3. #13
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    95
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 1.3 - lista zmian

    wprowadzili też droższe rakiety o 600 koku bodajże i art chyba też

  4. #14
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Ciekawa informacja dotycząca nadchodzącego patcha:
    The patch has more than 500 fixes and tweaks
    Informacja ta pochodzi z wywiadu z M. Simpsonem Link do wywiadu
    No zapowiada się ciekawie - 500 zmian!, po tym patchu to ta gra może się naprawdę zmienić, oby w dobrym kierunku... No i jeszcze DX11, będzie co zasysać

  5. #15
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Ja czekam na
    -poprawienie balansu podczas losowania bitew w trybie avatara, bo jak na razie jest to chory system, który losuje wrogów na poziomie o dwa, trzy razy większym niż mój. Co przekłada się na automatyczną porażkę,
    -możliwość opuszczenia bitwy w trybie avatara podczas ustalania składu armii,
    -usunięcie buga z milionowym dochodem gdy blokujemy szlak handlowy,
    -wprowadzenie stabilności podczas wspólnej kampanii,a nie wywalanie do pulpitu/zwieszanie się gry po x turach, gdy wejdzie się w opcję dyplomacji.
    Dla mnie to są najważniejsze zmiany a nie jakieś pierdółki graficzne.

  6. #16
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Cytat Zamieszczone przez Iuz
    Ja czekam na
    -poprawienie balansu podczas losowania bitew w trybie avatara, bo jak na razie jest to chory system, który losuje wrogów na poziomie o dwa, trzy razy większym niż mój. Co przekłada się na automatyczną porażkę,
    -możliwość opuszczenia bitwy w trybie avatara podczas ustalania składu armii,
    -usunięcie buga z milionowym dochodem gdy blokujemy szlak handlowy,
    -wprowadzenie stabilności podczas wspólnej kampanii,a nie wywalanie do pulpitu/zwieszanie się gry po x turach, gdy wejdzie się w opcję dyplomacji.
    Dla mnie to są najważniejsze zmiany a nie jakieś pierdółki graficzne.
    1.Dla mnie nie potrzebnie narzekasz jak ja miałem 4 gwiazdki to bardzo się cieszyłem że gram z 10 gwiazdkowym graczem bo wtedy mogłem podpatrzeć jakąś strategię czy ogólny sposób gry co z tego że porażka jak expa dostajesz więcej niż za wygraną z podobnym poziomem (domyślam się że jesteś "przegrana = alt+F4")
    2.Zagrałem już sporo gier dobieranych i nie ma nic bardziej wkurzającego od wychodzenia podczas ustalania armii bo dla mnie to czysta zabawa a nie "muszę wygrać albo nogi z dupy powyrywam" a ty widać wręcz tego pożądasz jak chcesz sobie wyjść to kliknij ctrl alt del i wyłącz szoguna i wtedy możesz być dumny że komuś popsułeś zabawę
    3.Ja tego nie miałem ale przydałoby się to usunąć albo mi dać ten dochód
    4.Stabilność leży w twoim komputerze ja gram 3 kampanie online i jeszcze nigdy podczas niej nie miałem krasza ani nikt z moich partnerów także zainwestuj sobie w lepszy komputer/internet albo nie kupuj gier za dobrych na swój

    Ja osobiście bym chciał żeby podczas zaciętego wyszukiwania można było wyjść bo w momencie gdy znajduje przeciwnika (z Syberii chyba) często się gra zacina i kraszuje bo po prostu z racji tego że mój przeciwnik jest na tyle mądry by kupić sobie szoguna posiadając net 256 kb/s i win98 to na prawdę czasami płakać się chce że są ludzie tak naiwni i nie mogący się pogodzić z tym że nie wszystkie gry są dla nich

    Przydałby się też czasami limit czasowy albo jakaś reguła która by psuła pyszną zabawę kamerom czekania w napięciu "kiedy on w końcu zaatakuję moją górkę" ja to wtedy idę sobie zrobić kanapkę ale czasami nie jestem głodny i wtedy mnie to irytuje więc chciałbym żeby była reguła że co najmniej połowa armii musi opuścić strefę rozstawiania w co najmniej 2 minuty wtedy cały plan kamperów szedłby w rozsypkę i ja wtedy bym się cieszył że widzę takiego płaczącego nobka który ucieka w nieładzie ze strefy rozstawiania

    Ja nie opuszczam gry nawet jak są ultra fundusze a wszyscy moi najlepsi weterani w szpitalu to mówię sobie a co tam zobaczę na co stać tych moich cieniasów i po prostu pysznie się bawię wykonując bezsensowne manewry (czasami zaskakująco skuteczne) równie jak nie bardziej bezsensowną armią

    Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany
    Jak nie będziesz tego traktował jak zabawy nie będziesz uchachany
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #17
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    A mnie mimo wszystko wkurza dobieranie mi przeciwnikow na 10 lvl... Chocby rozwiniecie genka jest ogromne, nie mowiac o jednostkach, ktorych jeden oddzial jest w stanie zmasakrowac 3 moje...

    Rowniez uwazam, ze mozliwosci wycofania sie z bitwy poczas wybierania armii powinno sie znalezc w nowej wersji. Bez przesady, nie zmuszajmy gracza do walki z kazdym. I zeby nie bylo nigdy nie opuscilem gry alt+F4

    A no i limit czasu w bitwach tez bylby dobrym rozwiazaniem Kamperzy sa strasznie irytujacy... Na szczescie bardzo czesto sa tak zajeci czatowaniem, ze nie zauwazaja Wielkiej Gwardii wjezdzajacej im na plecy

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka
    1.Dla mnie nie potrzebnie narzekasz jak ja miałem 4 gwiazdki to bardzo się cieszyłem że gram z 10 gwiazdkowym graczem bo wtedy mogłem podpatrzeć jakąś strategię czy ogólny sposób gry co z tego że porażka jak expa dostajesz więcej niż za wygraną z podobnym poziomem (domyślam się że jesteś "przegrana = alt+F4")
    O czym ty człowieku mówisz, jaka wygrana? Powiedz mi że udał się Tobie wygrać z przeciwnikiem dwa razy z większym poziomem? Jest to niemożliwe. Jaka strategia, jego dwa razy mocniejsze oddziałypo prostu miażdżą wojsko, nie ma tu strategii.
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka
    2.Zagrałem już sporo gier dobieranych i nie ma nic bardziej wkurzającego od wychodzenia podczas ustalania armii bo dla mnie to czysta zabawa a nie "muszę wygrać albo nogi z dupy powyrywam" a ty widać wręcz tego pożądasz jak chcesz sobie wyjść to kliknij ctrl alt del i wyłącz szoguna i wtedy możesz być dumny że komuś popsułeś zabawę
    A dla mnie nie ma nic bardziej wkurzającego, jak losowanie gości, tórzy są dwa, trzy razy mocniejsi od Ciebie, a co za tym idzie nie ma szans na wygraną.
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka
    3.Ja tego nie miałem ale przydałoby się to usunąć albo mi dać ten dochód
    To może wpisz sobie od razu kody...
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka
    4.Stabilność leży w twoim komputerze ja gram 3 kampanie online i jeszcze nigdy podczas niej nie miałem krasza ani nikt z moich partnerów także zainwestuj sobie w lepszy komputer/internet albo nie kupuj gier za dobrych na swój
    Dziecko, jak nie wiesz o czym mówisz to nie pisz głupot, mój komputer jest dwa razy lepszy niż wymagania tej gry, a prędkość mojego neta, niejeden gracz chciałby mieć. Stabilność zależy od kodu gry, który w tym momencie jest do dup...

  9. #19
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Nad stabilnoscia powinni popracowac. O ile singiel chyba raz czy dwa mi sie przez miesiac wykrzaczyl, to multi robi to kilka razy dziennie :roll:

  10. #20
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    @Iuz

    Jak czytam co ty piszesz to mam taki ubaw że cholera.

    To że trafi Ci się przeciwnik na 10 poziomie to nie oznacza przegranej i wcale nie jest tragedią. Co z tego że ma dobrych wetków? Ty też możesz takich mieć! Ja na 5 poziomie miałem już kilka 9 poziomowych oddziałów.
    Poza tym, chyba zapominasz że taki oddział samurajów kosztuje grubo ponad 1k funduszy, więc automatycznie nie można pozwolić sobie na zbyt wielką ilość takowych. Jedynym plusem jest tu generał, chociaż nie do końca ponieważ ten z 10 poziomu kosztuje 1800.

    Więc przestań rozpaczać tylko potrenuj swoje umiejętności.

    Pozdrawiam, i wesołych świąt.


    Ps.
    Bardzo przepraszam za offtop
    Srutututu....

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. AKTUALIZACJE
    By djmaxkg in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 18:31
  2. Patch 1.6
    By Mazi in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-06-2010, 17:46
  3. Patch 1.5 - ostatni duży planowany patch do Empire:Total War
    By Firenski in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-04-2010, 21:38
  4. Patch 1.2
    By Bzyqusek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •