Strona 123 z 133 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 221 do 1 230 z 1323

Wątek: Kolejka

  1. #1221
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Nie wstyd ci czepiać się brzytwy w tak żałosny sposób, próbować każdego krzywego wykrętu?
    Nazywasz w wko33 atak na bezbronne Turku "frontem"? W ogóle bez porównania. Nie mówimy o ilości frontów w tej KO, tylko odnosimy się do twojego śmiesznego porównywania swojego wko33 do sayer'owskiego wko30. Nie wiem też jaki sens ma mówienie o czasie spędzonym w KO. (lol ) Nie ma on żadnego związku z wykonywaniem tur na czas.
    Absurd "wybicia z rytmu" nawet trudno skomentować.
    mi się zwyczajnie nie chciało
    No właśnie. Może zamiast krzywych wykrętów lepiej było od razu to przyznać i przeprosić? Takiego słowa jak "przepraszam" to ty jednak nie używasz, jakbyś dawał turę z takim "O, macie."
    Może od razu wymień wszystkie tury z przeciągu pół roku? Kijów w wko30 był dawno temu tak poza tym, że to i tak bez znaczenia, ale widocznie dla ciebie WSZYSTKO może być deską ratunkową.
    _______________________________________



    Turkę dam jutro, pod noc. Dzisiaj nie będę specjalnie w domu.

  2. #1222
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Przecież przepraszałem za spóźnienie. Ty chyba nie możesz się powstrzymać od złośliwych uwag :?:

    Takiego słowa jak "przepraszam" to ty jednak nie używasz
    Sprawdź w słowniku polsko-angielskim znaczenie słowa "sorry", które użyłem na poprzedniej stronie.

  3. #1223
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Nie "złośliwe komentarze", tylko odpowiednie kontry w stosunku do dyskusji. Jak widać powyżej - skuteczne.

    Będę musiał po tej turze się jednak rozstać z tą KO. Gra wyraźnie kradnie mi pieniądze. Tym razem znowu odebrała mi 4000 florenów. A Seba jest dość olewczym MG, który mimo próśb o przeklikanie mi całej tury, abym mógł na szybko zobaczyć co się dzieje, zignorował wszelkie przypomnienia.

  4. #1224
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Dobrze, dobrze.

    Wkurzyłem się trochę bo Zacharowi napisałem na GG "nie chce mi się robić tej tury ale muszę" i od razu poleciał na forum narzekać, że opóźniam.

    Wcześniej jakoś przez 7 dni nie zwrócił uwagi.

    Gra wyraźnie kradnie mi pieniądze. Tym razem znowu odebrała mi 4000 florenów.
    Może straciłeś kupców lub miasto / miasta pomiędzy swoimi kolejnymi turami :?:

  5. #1225
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach

    Re: Kolejka

    "od razu" ? a nie mam prawa narzekać? to że w Polsce są 4 pory roku to też moja wina?
    Napisałem uwagę o 8 dniach by przyszpieszyć to trochę, bo naprawdę mnie takie tempo ko nuży.
    I łatwo cię coś wkurzyć Domen...
    Jeżeli Mefisto odejdziesz to ja zaraz po Tobie Nieładnie mnie namawiać bym został a potem samemu rezygnować

  6. #1226
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    a nie mam prawa narzekać?
    Masz prawo w końcu to cecha narodowa Polaków.

  7. #1227
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Może straciłeś kupców lub miasto / miasta pomiędzy swoimi kolejnymi turami :?:
    Domen. Naprawdę nie zawracałbym dupy, gdyby chodziło o tak trywialne rzeczy. No granie w KO i liczenie mamony nie jest dla mnie pierwszyzną. Zżera mi tu dokładnie 3425 florenów z NIEWIADOMEGO POWODU. Miasta wręcz znowu powiększyły swoje dochody, niczego nie straciłem, wojska wszystkie podliczone... Nie wiem. Mam jedną hipotezę, jakoby może kumulacja kupców jednak nie działała. Ogólnie licznik ich uwzględnia, ale może jednak realnie kasa nie przychodzi.

    Mam prawo mieć swoje powody, Zachar - nie tylko te finansowe - i nie odbiera mi to możliwości namawiania ciebie abyś został. Nie widzę tu niczego nieładnego.

  8. #1228
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    Mam jedną hipotezę, jakoby może kumulacja kupców jednak nie działała.
    Na 100% działa, przynajmniej w WKO 30. A w czym ich kumulujesz, w armii, w forcie, w pustym forcie?

    Zżera mi tu dokładnie 3425 florenów z NIEWIADOMEGO POWODU.
    To trzeba by jakoś zbadać, co to za powód - czy aby na pewno bug, czy jednak jakiś powód jest.

    Miasta wręcz znowu powiększyły swoje dochody, niczego nie straciłem, wojska wszystkie podliczone...
    Oprócz wojsk masz koszty utrzymania agentów i generałów. Hmmm, a może jakieś armie rebelii powodują dewastację :?:

  9. #1229
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Kolejka

    Podejrzewałem, że może to przez trzymanie w jednostce, miast fortu - ale na symulacji przy każdym sposobie działało. Gdyby Seba nie olał sprawy, to bym mógł szybko sprawdzić.

    Mówię: wszystkie rzeczy, które można podliczyć - są podliczone. Generałowie wliczeni są w koszty utrzymania wojsk. Koszty agentów liczę tak jak i koszty wojska. Dewastacja rebelii jest wliczona w dochód miasta. Żadnej nowej nie przybyło, a i tak dewastacja zżera od 100 do 500 florenów.

  10. #1230
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

    Re: Kolejka

    W jednostce działa tak samo jak w forcie - przynajmniej w WKO 30. Więc to nie przez to.

    Może ktoś ma hasło do Maurów i sobie podkrada kasę :?: Ale wtedy chyba byłoby to widać w finansach w rubryce "dyplomacja".

    W innych KO też prowadzisz takie szczegółowe "księgi rachunkowe" i tam się wszystko zgadza :?:

Strona 123 z 133 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kolejka
    By Marat in forum WKO XXXIII
    Odpowiedzi: 961
    Ostatni post / autor: 21-07-2014, 19:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •