Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Bułgarzy

  1. #21
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Bułgarzy

    Ludzie, może ochłodźcie zanim coś napiszecie, jedynym waszym argumentem za tym żeby Bułgaria nie mogła wypowiadać wojny jest ten że obawiacie się że Gruzja będzie wspomagać Bułgarów, wy naprawdę jesteście ślepi ? Gruzja ma wojnę z turkami więc jak niby miałaby wspomóc Bułgarię ? Boicie się ataku dwóch nacji naraz ? To wtedy wnioskuję o wprowadzenie następującej zasady:


    Jeśli nacje B przejmuje jej sojusznik (nacja A) może on tylko wypowiadać przejętą nacją B wojnę nacji C tylko w wypadku gdy jego ojczysta nacja A nie będzie w trakcie wojny z nacją C, ponadto zabrania się przesyłania pieniędzy między tymi nacjami (w tym wypadku nacja A i B)

    Co to daje w praktyce ? Gruzja ma zakaz wysyłania wszelakiej pomocy Bułgarii oraz wszczynania wojny z Kijowem, w tym miejscu powinni być wszyscy zadowoleni gdyż Gruzja i Bułgaria wtedy są osobne politycznie nacjami, nikt nie powinien się bać podwójnego ataku więc wszystko teraz powinno być w porządku.
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  2. #22
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Bułgarzy

    Tu nie chodzi o to, że ktoś się czegoś boi. Tu chodzi o stosowanie się do regulaminu. Geneza tej zasady jest prosta, to miało być ułatwienie. Granie przez jednego gracza dwoma nacjami to patologia, która powinna być po prawdzie zakazana. i przez długi okres tak było. Jednak dochodziło do wyjątków, gdy np. ktoś blisko współpracował, to zamiast MG on robił tury, bo bardziej się przykładał. Ludzie na to przymykali oko. Oczywiście nie zawsze tak było, czasami ludzie domagali się zakazania gry dwoma nacjami ( bo im nie szło, bo kogoś nie lubili, bo dawało to przewagę ) - i właśnie tu postanowiono dodać tą zasadę, żeby sojusznik tymczasowo mógł przejąć nacje alianta. Tylko, że nacja taka jest jakby w zamrożeniu, tak na prawdę tury powinien robić za nią MG, tylko że to nie jest wygodne. Dlatego nie ma się tu co spierać, tylko szukać gracza na tą nacje.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  3. #23
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Bułgarzy

    I tu jest właśnie problem, chętnych jest coraz to mniej do grania w KO, ja nie mówię że przejmuję na zawsze Bułgarię, ja jestem tylko zastępcą aż do momentu znalezienia kogoś chętnego, niech volfgan napisze że wypowiada wojnę Kijowi jako jego ostatnia wola w tej ko
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •