Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Napoleon total war vs Empire total war

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Da się grać Księstwem , wystarczy mod lub zmiana linijki tekstu w grze.
    [-TotalWarRebel-]

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    33
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Nie jestem kultystą modów, szczerze ich nienawidzę. A co do tej zmiany w linijce, gdzie i jak? I w którym scenariuszu to będzie dostępne?

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2010
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    napoleonie kampania jest bardzo fajna i trudna nawet na łatwym poziomie trudności ze względu na ekonomię
    Polemizowałbym. Niewątpliwie na samym początku gry sytuacja ekonomiczna może doskwierać (trudniej o kasę, niż w Empire), ale z czasem sytuacja się znacząco poprawia.

  4. #14
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Nie czytałem postów wyżej, ale szczerze odradzam kupna E:TW nie dość, że po każdej instalacji ściąga się 2 gb patchy ( skandal ) to gra nie zachwyca, ma sporo bugów. Na Twoim miejscu kupiłbym N:TW a potem shoguna. Empire to taka demówka napoleona

  5. #15
    Asuryan
    Gość

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Cytat Zamieszczone przez koszters
    Empire to taka demówka napoleona
    Pod pewnymi względami jednak lepsza od pełnej gry. Konkretnie to pod względem ilości grywalnych frakcji, agentów i kontynentów.

  6. #16
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Ja szukam Empire w sklepach mam Napoleona, Medievala II, Rome total war ,Rome total war Aleksander, Rome Total war barbian invasion. Chce mieć wszystkie tytuły ( no nie mediewal i shogun ale shogun 2 tak). Polecam Empire z recenzji wynika że jest ok ! W kampaniach jest więcej frakcji ( gra obejmuje chyba lata 1700-1799 czyli cały XVIII wiek) więc kampania włoska będzie ale tam są bardziej losy całej europy. No i Ameryka... a Napoleon oferuje lepszą ( z każdym następnym tytułem) grafikę. Wciągające bitwy. Wiele bitew historycznych... no i fajny filmik jedyny w moich ''zbiorach'' z polskim dubbingiem ciekawe czy empire też ma... w dodatku Napoleon ma ''mnóstwo'' dodatków oraz opcji w menu... wiele filmików już nie narratora lecz żołnierza wielkiej armii edycja specjalna jest TYLKO na zamówienie musisz wybrać to zależy jakie czasy wolisz jakie rozgrywki no a poza tym jest jeszcze gra połączenie dwóch gier więc wiesz...


    Przed bitami są świetne komentarze Napoleona połączone z filmem... jednak pełną satysfakcję daje granie polską da się też w Napoleonie ale trzeba coś tam może krótko itp. ''pomajstrować'' no i pewnie daje adrenalinę walka z zaborcami ...

    Polecam jednak kupić grę połączenia dwóch...

  7. #17
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    53
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Empire tylko z modami, niby patche coś tam poprawiły ale nadal AI szokuję głupim postępowaniem. Jedyną zaletą w porównaniu do Napoleona jest większa mapa co pozwala na dłuższą rozgrywkę, tak że pomimo iż NTW został później wydany zdążył mi się znudzić gdy gra w Empie wciąż mnie cieszy
    "Patrzcie, jak umiera marszałek Francji!"
    Le Brave des Braves Michel Ney dowodząc ostatnią szarżą pod Waterloo.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    99
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Napoleon total war vs Empire total war

    Cytat Zamieszczone przez Drattius
    Napoleon nie ma elementu "polskości". A jakby było chociaż Księstwo Warszawskie z jedną prowincją to by chciało się grać. Nie bawi mnie granie pod cudzymi barwami.
    No jakby nie było, Księstwo Warszawskie przez większość swego czasu spędziło na walce w interesie Francji, więc nie widzę problemu.

    Radzę po prostu po zajęciu terytorium Księstwa wyszkolić Legię Nadwiślańską, a inne jednostki jak piechota liniowa czy konnica tam rekrutowane nazywać po prostu jednostkami historycznymi walczącymi w barwach Księstwa. Ja tak zrobiłem i pasuje. Tylko żal że nie narysowano granic prowincji tak by oddawały historyczne granicie Księstwa w zaborach pruskim i austriackim

    A skoro już w temacie - klimatem wolę epokę napoleońską, dlatego wybór staje się oczywisty. Jednak lubię też powalczyć w barwach np. czerwonych kurtek albo poprowadzić armię Karola XII bądź Fryderyka II, no i jest też Rzeczpospolita. Empire ma też swoje plusy, czyli polecam zawsze zakup pakietu zbiorczego
    GRH Germania - grupa rekonstruktorów jednostek SS - Verfügungstruppe i Waffen SS.

    http://thatguywiththeglasses.pl/ - polscy fani twórczości Doug'a Walkera.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Empire & Napoleon Total War GOTY - Niecodzienne pytanie
    By kleku in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 08:03
  2. Napoleon Total War: All In One Mod
    By grimero in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 18:28
  3. AI w NAPOLEON: TOTAL WAR
    By Darth Nihlus in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-08-2010, 12:18
  4. Napoleon Total war w 3D !
    By maciejek59 in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-06-2010, 12:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •