Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Zgłoszenia łamania zasad i skargi

  1. #1
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach

    Zgłoszenia łamania zasad i skargi

    Witam, od kilku dni wymieniamy uwagi ja i sedzia Belizariusz. Chodzi mianowicie o to, ze ja nie umiescilem sreenow z mojej bitwy w MP. Pisalem do wyzej wymienionego sedziego, ze nie zrobilem screena bo myslalem ze zrobie go z repa tak jak w medku, tutaj niestety sie tak nie da. W regulaminie MP jest punkt:

    7. Aby wynik bitwy był ważny konieczne jest jego potwierdzenie przez obu graczy lub poprzez screenshoty przedstawiające podsumowanie bitwy (klawisz F12 w Steam)..

    wystarczylo ze wynik bedzie potwierdzony przez przeciwnika. Teraz w nowym zmienionym punkcie 7 do slowa lub jest dodane slowo oraz screenshot. Z mojej przyznaje winy nie doczytalem zmiany, ktora byla kilka postow nizej przedstawiona przez Belizarusz, szkoda ze nie edytowal regulaminu i w nim nie zmienil jego tresci. Napisalem do sedziego ze moge mu udostepnic repy jesli ma jakies watpliwosci co do rozegrania bitwy. Niestety pan sedzia nie chcac podejsc do sytuacji wyrozumiale upiera sie tylko na te screeny jak by to byla najwazniesza rzecz. Grajac w kilkunastu turniejach w ktorych stoczylem setki bitew nigdy sedzia nie negowal wyniku, ktory byl potwierdzony przez przeciwnika. Zawsze sedzia wkraczal kiedy byly spory miedzy graczami. Tutaj nie wiedzac czemu sedzia zamiast rozwiewac spory to je stwarza, moze nie lubi graczy z {{B-S}}. Uwazam ze screeny powinny miec charakter pomocniczy w sytuacji kiedy przeciwnik nie potwierdza wyniku, bo mu sie nie chce, albo nie ma kiedy wejsc na forum i potwierdzic wynik. Sedzia Belizariusz tak sie uparl na tego sreena, ze grozi mi oddaniem walkowera za ta bitwe. Nie wklejenie screenow nie jest jakims drastycznym zlamaniem regulaminu, zeby az tak sie o to jaczyc. Dla mnie waznym jest aby bitwy byly grane zgodnie z regulaminem dotyczacych skladu armi, map i regulaminu bitewnego. Uwazam ze jest to ze strony sedziego jakas ukryta niechec do mnie jak i mojego klanu {{B-S}}.

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    965
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Widzę, że naszą rozmowę z prywatnej przenosisz na forum i robisz z siebie ofiarę pod publiczkę. Tylko do kogo kierujesz tą skargę? Do pozostałych graczy? Bo powinieneś do sędziego głównego czyli Juranda żeby rozwiał Twoje wątpliwości. Napiszę Ci ponownie czytaj regulamin dokładnie, a nie pobieżnie to nie będzie takich sytuacji i będziesz wiedział dlaczego są obowiązkowe screeny. Jakoś wszyscy poza Tobą się do tego stosują. Poza tym masz jasno napisane w temacie każdej grupy, że Obowiązkowo należy zamieścić screenshoty na potwierdzenie wyniku bitwy.. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Oskarżenia, że darzę Ciebie czy Twój klan niechęcią są po prostu śmieszne. Zwracam się do sędziego głównego Juranda żeby wytłumaczył Zibiemu raz jeszcze zawiłości regulaminu w sposób bardziej czytelny niż ja.



  3. #3
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Rozumiem doskonale regulamin, tylko nie rozumiem twojej zawzietosci. Screenshoty powinny byc pomoca w rostrzyganiu sporow. W sytuacji o ktorej mi pisales , ze jezeli 2 graczy bedzie miala ta sama ilosc punktow wlasnie bedzie pomocny screen z bitwy. Tylko akurat jest tez punkt ktory mowi ze rostrzygniecie o tym, ktory gracz bedzie wyzej w tabeli jest bezposredni pojedynek miedzy nimi i tutaj chyba nie ma problemu zeby to stiwrdzic? Chcialem tez zauwazyc ze kazdemu z graczy moze sie zdarzyc, ze zapomni zrobic screena i co wtedy nie beda uznawane bitwy? Nie wystarcza, ze przeciwnik potwierdza wynik? Nawet repa czasami ciezko zapisac bo czas leci. Wiele regulaminow bylo juz zmienianych jak stwarzaly wiecej problemow niz pomagaly w rozgrywce. Czy nie wklejenie screena to take drastyczne zlamanie regulaminu? Chyba wyolbrzymiasz wszystko za bardzo albo przejales sie rola.

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Zibi............cały świat opiera się na zasadach ,przez ich przestrzeganie możemy być lepsi.Zapoznam się dokładnie ze sprawą,przeanalizuje i dam niebawem odpowiedź.
    "nie myli się ten kto nic nie robi"

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    735
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Sorki że się wtrącam ale moim zdaniem w regulaminie powinien być zapis, że screen ma być obowiązkowy ale tylko w przypadku remisu.
    Bo po co go robić w innym przypadku? , przecież w regulaminie jasno jest napisane:

    c) w razie gdyby gracze dysponowali taką samą liczbą punktów, będzie mieć znaczenie wynik bezpośredniego meczu między tymi graczami w grupie;

    Przy zwycięstwie 2-0 oczywiste jest kto przechodzi dalej, chyba że błędnie rozumuję?

  6. #6
    Witia
    Gość

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    No źle, bo wygrana w pojedynczej bitwie nie determinuje wyjścia z grupy. To chyba jasne.

    Wszyscy stosują się do zasad, jakkolwiek by one nie były więc nie rozumiem zarzutów w stronę Belizariusza. Trzeba zacząć od krytyki siebie a nie innych. Mi też nie podobał się pomysł ze screenami, ale zasady to zasady, prawda ?

  7. #7
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Witia nie chce byc niegrzeczny ale mam nadzieje, ze tez ci sie przytrafi nie zapisanie screenu. Bo akurat nikt nie jest robotem zeby tylko pamietal caly czas o zrobieniu screena.

  8. #8
    Witia
    Gość

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    No przykro mi, że życzysz mi źle, bo nie napisałem nic w złej intencji.

    Ja, podobnie jak inni, również nie jestem robotem i dlatego np. mam przyklejoną karteczkę na monitorze: "ZRÓB SCREENA DO CHOLERY" i dzięki temu wiem co mam zrobić

    Nie wypada klanowcom takie obrzucanie się błotem prawda ? Zresztą Jurand rozpatrzy sprawę i może będzie ok.

  9. #9
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    735
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    Wita wyobraź sobie taka sytuację :
    Ty i ja mamy taka sama liczbę pkt w grupie i jesteśmy na 2 miejscu ale Ty wygrałeś ze mną 2-0 i zrobiłeś grzecznie screena w czasie naszych bitew, tylko pytam w jakim celu? przecież oczywiste jest to kto wychodzi z grupy, bo decyduje wynik bezpośredniego starcia w dalszej kolejności. Inna sytuacja byłaby gdyby było między nami 1-1 wtedy oczywiście można brać pod uwagę screenhoty. Dlatego wydaje mi się, że jest sens robienia ich w przypadku remisów. Może się mylę popraw mnie
    Dodam również, że wklejanie ich na forum nie jest najlepszym pomysłem (powinno się wysyłać je sędziom), bo co bystrzejszy szybko odgadnie stosowaną w trakcie bitew taktykę innych graczy po ilości armii.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Skarga na Sędziego Belizariusz

    ale skoro są repki z bitew i przeciwnik potwierdza to w czym problem ze ktos zapomnialem screenów zrobić? niejasnosci nie ma, a jakby były to wystarczy zerknąć do repka by zniknęły.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zgłoszenia na Czarną Listę
    By Joopiter in forum Kolegium
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 18:37
  2. [ETW](1v1)Lądowa - test zasad turniejowych
    By Grenadier in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •