Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Ścieżka ruchu

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2011
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ścieżka ruchu

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    My Kotołaki to nie-ludzie, jak sama nazwa wskazuje, a nick też jest wiele mówiący nie jesteśmy pazerni na ludzkie konta, niestety nie będziesz zbanowany Więc istoto ludzko, na drugi raz spróbuj skontaktować się droga emailową z jakimś adminem, masz kontakt na stronie głównej, ale nie widzę problemu, korzystaj z tego, tamte niech będą nie ruszane...
    O.k. Dzięki.
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Ad rem
    Win7 zachowuje pliki na dysku systemowym, musisz poszperać
    I jak znajdziesz pliki, mogą być w tzw. ukrytych na partycji systemowej, możliwe że przypadkiem masz zainstalowaną grę na domyślnym katalogu...
    Po tym wszystkim jak jeszcze raz zainstalujesz grę, spaczuj ją do wersji 1.5
    pozdrawiam
    Dobrze, spróbuję pokombinować. Co do patcha 1.5, to wyczytałem, że jest do Królestw. Te mam już w wersji 1.5.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2011
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ścieżka ruchu

    Nawet przeinstalowałem Windowsa. Nie pomogło, wciąż ten irytujący bug! Co jeszcze mogę zrobić? ;>

  3. #13
    Gość

    Re: Ścieżka ruchu

    Cytat Zamieszczone przez PLrc
    Nawet przeinstalowałem Windowsa. Nie pomogło, wciąż ten irytujący bug! Co jeszcze mogę zrobić? ;>
    Daj screena bo coś mi się nie chce wierzyć.

  4. #14
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Ścieżka ruchu

    a nie masz przypadkiem zaznaczone w menu kampanii pokaż ruchy komputera lub wyłączonej mgły wojny?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. #15
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Ścieżka ruchu

    1) To nie może być błąd systemowy ani problem ze sprzętem. Więc wszelkie skany, sterowniki itp nic nie pomoże.
    2) To z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ jest kwestia związana z samymi ustawieniami gry. Inna sprawa to ustalenie czy da się to jakoś po ludzku przestawić, czy tez trzeba by pogrzebać w kodzie.

    Z tego co piszesz wynika że nie jest to też kwestia przekręcenia ustawień po instalacji czyli

    MASZ "STAŁY" BŁĄD W USTAWIENIACH GRY

    Na początek tak jak zasugerował przedpiszca: spróbuj popatrzeć przez normalny interfejs gry zanim weźmiesz się za ręczne naprawianie kodu.

    Możliwe że będziesz miał spokój po podmianie jakiegoś pliku na plik do usera któremu gra działa normalnie .

    lub opcja ostateczna: edycja kodu gry.

    No ale jakie ustawienia, jaki plik, która linijka w kodu w jakim pliku - to już pytania do kolegów którzy mają tę grę.

    Przedpiszca zdaje się wskazał dobry trop - teraz jeszcze pozostaje kwestia gdzie (w jakim pliku i jakiej składni) te ustawienia są przechowywane.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Ścieżka Rozwoju Postaci - Wiedźmin 2
    By Salvo in forum Wiedźmin
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-05-2013, 13:14
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 15:30
  3. [Poradnik] Jak zmodyfikować ilość punktów ruchu!
    By in forum Poradniki do Rome: Total War
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 10:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •