Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Caravel Mod

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Caravel Mod

    Świetny mod dla tych co lubią "czystą" wersję medka. Nie dodaje żadnych nowych wodotrysków jak grafika, muzyka, prowincje, nacje, itp. Cały nacisk jest położony na zbalansowanie (parametry jednostek, koszt jednostek, ich dostępność, dochody z prowincji, itp.) i utrudnienie rozgrywki przy zachowaniu klimatu oryginalnego MTW. W temacie AI zarówno strategicznego jak i bitewnego wg mnie nie ma on sobie równych. Grałem w większość dostępnych modów i muszę powiedzieć, że ma on rozwiązania niespotykane do tej pory w żadnym z nich. Większych i mniejszych zmian jest cała masa. Dla zainteresowanych proponuje poczytanie tego tematu http://forums.totalwar.org/vb/showth...he-Caravel-Mod.

    Stąd można go pobrać: http://forums.totalwar.org/vb/local_...id=163&id=6586
    Mod działa z wersją MTW VI 2.01. Mod jest co jakiś czas uaktualniany. Bieżąca wersja to 3.2.

    P.S. Jeśli ktoś ma problemy z angielskim to mogę napisać bardziej obszerny opis. Dajcie znać jakby co.

  2. #2
    Gość

    Re: Caravel Mod

    Daj Ja się bardzo cieszę że w końcu modujący maja swoje 5 minut i ich prace dochodzą do finału...Nie mówiąc o tym, ze jeżeli ktoś znajdzie i umieści nowego moda, to go popieram wszystkimi czterema kończynami jakem Kotołak, przecież forum tworzą tak naprawdę niefunkcyjni, my to powinniśmy najmniej się odzywać
    Jakbyś mógł opisać dokładniej, to dla ludzi nieobeznanych z językiem angielskim byłoby to wielką pomocą....ja dzisiaj tak jestem na forum, bo miałem trochę wolnego i po prostu nie dam rady.
    Więc czekam z niecierpliwością co też nowego mod przyniósł. Zacząłem męczyć Reduxa pod Medka 1, hmmmm ciekawie zrobiony, ale trzeba jeszcze trochę pograć by wyrobić sobie jakąś opinię
    serdecznie pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •