Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 94

Wątek: Gothic: Total War - Chronicles of Myrtana

  1. #31
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    Khorinis nie było miasteczkiem tylko dużym miastem. Ponadto na potrzeby GTW można trochę podkręcić pewny fakty z Gothic takie jak łowcy smoków(większa ilość). Co po niektórym to się wydaje chyba, że GTW to będzie w 100% Gothiciem tylko, że w świecie M2TW. I może nowa frakcja Zjednoczone Królestwo Ścierwojadów i Krwiopijców pod przywództem Cieniostorów. Nie graliście to się nie wypowiadajcie.

  2. #32
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  3. #33
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: Gothic Total War

    Cytat Zamieszczone przez Tuffi966
    Khorinis nie było miasteczkiem tylko dużym miastem. Ponadto na potrzeby GTW można trochę podkręcić pewny fakty z Gothic takie jak łowcy smoków(większa ilość). Co po niektórym to się wydaje chyba, że GTW to będzie w 100% Gothiciem tylko, że w świecie M2TW. I może nowa frakcja Zjednoczone Królestwo Ścierwojadów i Krwiopijców pod przywództem Cieniostorów. Nie graliście to się nie wypowiadajcie.
    Rozumiem, że Ty grałeś, skoro się wypowiadasz? Nie, nie wydaje mi się, że mod ten będzie stu procentowym Gothiciem, tylko wrzuconym w realia MTW2. Nie miało by to racji bytu. Owszem, można podkręcić niektóre fakty. Dlatego też Łowcy Smoków powinni być elitarnymi, drogimi w cholerę, ale i zabójczo skutecznymi oddziałami do wynajęcia,liczącymi nie więcej niż 60 czy 80 ludzi, jak np. asasyni w zwykłym medku. Co innego podkręcić realia świata, a co innego całkowicie je wypaczać, tworząc z takiej małej grupy wielkie armie. I oszczędź sobie i innym sarkazmów w rodzaju tego ze ścierwojadami, bo ani to śmieszne, ani inteligentnie zbudowane.


    I co, grał już ktoś w to demko? Jak wrażenia? Na początku bitew nie mogłem nic zrobić, ani do menu wyjść, ani zaznaczać jednostek czy wydawać im rozkazów. Musiałem przy każdej bitwie minimalizować i maksymalizować grę, ale wtedy zostawał mi w rogu ekranu wielki przezroczysty prostokąt. Też tak macie :?: Podobają mi się jednostki Myrtany i Nordmaru, są całkiem nieźle wykonane. Za to tragicznie wygląda broń najemników! :shock: Np. topory. Jakby jaskiniowcy obłupali trochę kamienie i zatknęli na drągach. Miecze to też jakiś przedpotopowy złom. :roll: U innych frakcji broń wygląda przynajmniej przyzwoicie. Miecze dwuręczne elitarnych orków to prawdziwe kosy Autorzy moim zdaniem popełnili błąd również przy doborze muzyki. Kawałki z G2 pasują do biegania po lasach i klepania questów, ale do wielkich bitew rodem z Medievala kompletnie się nie nadają.

  4. #34
    Gość

    Re: Gothic Total War

    Ach chyba sobie zagram Nordmarem wiadomo kiedy wyjdzie?

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    To nawet nie wyszło a wy już mi tu recenzje piszecie 1. Submody 2.Patche 3.Bezi może być eventem losowym

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    89% coś mi to wygląda znajomo.... To samo było bodajże 2-3 miesiące temu , najwidoczniej pracują nad czymś konkretnym albo nic nie robią i zbijają bąki.
    Sprzęt:
    PROCESOR : Intel Core i7 3970X 5.0 GhZ
    RAM : 18GB RAM Triple Channel DDR5
    KARTA GRAFICZNA : ASUS GF GTX690 4096MB 512bit
    DYSK TWARDY : 2000 GB

  7. #37
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Gothic Total War

    Chyba demko pobiorę, odskoczę trochę od modów historycznych do fantastycznych, a tego mi bardzo brakuje. Mam nadzieję że opłaci mi się, spróbować nie zaszkodzi.

    Niech żyje Gwardia!

  8. #38
    Gość

    Re: Gothic Total War

    Cytat Zamieszczone przez Lwie Serce
    Chyba demko pobiorę, odskoczę trochę od modów historycznych do fantastycznych, a tego mi bardzo brakuje. Mam nadzieję że opłaci mi się, spróbować nie zaszkodzi.
    O jest demo? Fajnie jak znajde pobiorę

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    Witam, jako że temat zamarł chciałbym podać link dla leni, którym nie chciało się wejść na stronę moda:http://www.timeanddate.com/counters/...msg=Das%20Ende
    Jest to link do stronki z odliczaniem do zakończenia tworzenia moda. Pozdrawiam i witam się ze wszystkimi użytkownikami tym moim pierwszym postem. (:

  10. #40
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Gothic Total War

    Cytat Zamieszczone przez vaderi11
    Witam, jako że temat zamarł chciałbym podać link dla leni, którym nie chciało się wejść na stronę moda:http://www.timeanddate.com/counters/...msg=Das%20Ende
    Jest to link do stronki z odliczaniem do zakończenia tworzenia moda. Pozdrawiam i witam się ze wszystkimi użytkownikami tym moim pierwszym postem. (:
    Jakoś to podejrzanie wygląda. Dwa dni do końca - i co jest? Demo i żadnych previevów poza początkowymi.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Seria Gothic
    By marcinus1002 in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 14:53
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •