Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 94

Wątek: Gothic: Total War - Chronicles of Myrtana

  1. #81
    Chłop
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gothic Total War

    I jak wiadomo coś o zangielszczeniu?

  2. #82
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Podpinam się pod kolegę A może ma ktoś jakis ciekawy submod do tego? Na razie przegrałem Myrtaną 1 godzinę i mod jest naprawdę ciekawy. Fajne nacje, ładna mapa no i wrażenie zrobiły na mnie rozbudowane miast/obozy

    Teraz oblężenie wrogiej stolicy czy innej wielkiej mieściny to coś dużego

  3. #83
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Może tak troszke odświeże A więc czy coś tam sie dzieje na froncie zangielszczania języka niemiaszkowego?

  4. #84
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Pozwole sobie odświeżyć temat aby wyrazić opinie o modzie. Pograłem w niego trochę (na razie pierwsza kampania, po fabule z G1) i ogólnie to modyfikacja jest tylko trochę dobre zrobiła na mnie wrażenie, a dlaczego?
    1. Mapa polityczna: dosyć kiepsko wykonana moim zdaniem. Tereny niezbyt odworowują te z pierwszych 3 części Gothica.
    2. Mapy bitewne: prawdopodobnie wszystkie miasta nie mają swoich własnych map, tylko te z Medievala 2.
    3. Soundtracki moim zdaniem z Twierdzy niezbyt dobrze się komponują jak i te z Gothica w niektórych momentach. Ogólnie mała ilość soundtracków została dodana do moda.
    4. Brakuje mi tu niektórych jednostek jak smoki w górniczej dolinie itp.
    5. Częste wywalanie do pulpitu po bitwach. Ogólnie mod jest niestabilny.

    No ale... To jest dopiero świeży mod więc nie można oczekiwać za wiele. Czekam na kolejne wersje bo mod ma potencjał tylko wymaga nadal wiele pracy.

    Edit:
    Tutaj zamieszczam dalszą część mojego sprawozdania z moda. Teraz ocenię kampanie rozygrywającą się w czasach G1.
    1. Fatalne odwozorowanie mapy. Ta mapa to tak naprawde jakaś byle jaka mapa zrobiona na odwal. Jedyne co zostało poprawnie zrobione to rozmieszczenie miast w danych częściach mapy (Stary Obóz środek kolonii itd.)
    2. Strasznie łatwo tu zdobyć jednostki. Wystarczy podbić miasto jakieś, zbudować baraki w 1 turę i ma się wszystkie jednostki od razu w danym mieście, a potem sobie możemy robić potopy na wrogów.
    3. Zero wydarzeń (albo ja czegoś nie zobaczyłem).
    4. Nieumarli są o dziwo cholenie mocni. Rozumiem upadłych paladynów (którzy nie występowali w G1 ale ciii bo będą płakać, że marudze) i ich siłe ale zwykłe szkielety to czołgi po prostu. Wielka przesada według mnie.
    5. Brakuje mi tu niektórych jednostek jak np.: goblinów.
    6. Drobne rzeczy jak braki w lokacjach itp.
    7. Za mało budynków do rozbudowy.

    W skrócie to na tej kampani bardzo się zawiodłem. Jest niedopracowana, nieodwzorowana z G1 i to zwykła nawalanka i nic więcej. Jedynie odwzorowanie jednostek plusuje tutaj. Co prawda tekstury ich są brzydkie ale ja na to tak nie patrzę.
    Ostatnio edytowane przez Kot ; 18-10-2014 o 21:33

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Kot za ten post:


  6. #85
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Cześć. Jestem tu nowy, i chciałem zapowiedzieć, że zacząłem prace nad spolszczeniem tego moda. Jestem zarówno fanem serii Gothic jak i Total War, więc nie mogłem znieść, że nie mogę grać w ojczystym języku (>_<).

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało 4ah9n za ten post:


  8. #86
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Witaj. Cześc plików może działać ze spolszczenia uniwersalnego, oszczędzi Ci to nieco pracy, oto link: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ie-uniwersalne
    Zrób kopię oryginalnego text z moda nim zmienisz oczywiście, by mieć do czego wrócić.

  9. #87
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Dzięki, może się przydać.

  10. #88
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Orientuje się ktoś w nowościach tego moda? Jak szkolić generałów i agentów ? O co chodzi z tym abentuerem? Podobno jakieś zadania można nim wykonywać. Jakies patche poprawki? Czasami grę wywala do pulpitu albo coś uniemożliwia dalszą rozgrywkę, gdyż wyłącza grę na którejś turze.

  11. #89
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Mod upadł bo od dobrych hmmm... 2 lat nic się nie dzieje, więc na poprawki nie można liczyć, a wywalanie gry w konkretnej turze to norma. Trzeba w zapasie robić 4-5 save, żeby można było sobie pograć trochę więcej. Generałów szkoli się jedynie przez walkę, a "rekrutacja" odbywa się jak w zwykłym Medievalu, czyli przez adopcję i zasługi podczas walki. Agenci powinni być dostępni po uzyskaniu dostępu do danego budynku, zastrzeżenie co najwyżej może być takie, iż w danej frakcji jest jeden kapłan na całą frakcję czy coś podobnego. Nie ogrywałem dokładnie wszystkich to taką ogólną odpowiedzią rzucę.

  12. #90
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pogrzebałem w między czasie w necie i mod rzeczywiście padł, ale (chyba) ktoś go kontynuował. Dokładnie to Rosjanie. Mod nazywa się chronicles of myrtana.

    Spędziłem trochę czasu na tłumaczeniu tekstów w tej grze i szkolenie odbywa się nieco inaczej niż w zwykłym Medieval. Bardzo dużą rolę odgrywa tutaj Abenteurer, który tworzy przedmioty dla naszych agentów. Co rundę wpadają mu rąk jakieś przedmioty, dzięki którym może wykonać np pancerz łowcy smoków dla generała. W ten sposób podnosi się żywotność naszego dowódcy.

    Raz Abenteurer znalazł pierścien, który miałem natychmiast przekazać któremuś generałowi i dostał więcej PŻ. Nie wiem jak wynajdywać dokładnie te przedmioty, ale komputer jakoś to robi bo czasem wrodzy generałowie posiadają jakieś pierścienie itp.

    Jeszcze jest problem taki, że powinno się móc wyrzuć przedmioty Abentuera, które znajduje co turę(te do tworzenia przedmiotów dla innych agentów).
    Niestety jest błąd i plecak jest pełny

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Seria Gothic
    By marcinus1002 in forum Inne gry komputerowe
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 14:53
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •