Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 121

Wątek: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1 i 6.2

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1 i 6.2

    Witam!Właśnie ściągam z megauploada ten mod i mam co do niego kilka pytań;

    1.Czy są w nim jednostki z dodatku Królestwa,np. w Bizancjum Miotacze ognia greckiego i archontoupoulai?
    2.Czy jest zmieniona muzyka,bo jak słyszałem oglądając na YT filmik z kampanii Sycylią leciała muzyka ze Stronholda
    3.Czy można nadal szperać w plikach np.w descr_strat,bo chciałbym dać Konstntynopolowi ogromny kamienny mur,bo z tego co widziałem na zdjęciach ma tylko wielki
    4.Czy jest w tym modzie Królestwo Jerozolimy i Księstwo Antiochii,a jeśli są to czy mają jednostki z kampanii Krzyżowców?
    5.Czy submod Bulgarian revolts działa ze spolszczeniem i czy można doinstalowywać inne submody do BC czy tylko jeden?
    6Jak mad cracka do królestw to tem mod będzie mi działał?

    Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi

    Apropo to już gram od lipca zeszłego roku w medka 2 i dodatek i jakieś zróżnicowanie gry w postaci tego moda by się przydało
    "Prawdziwym bohaterem jest ten, kto walczy pomimo strachu. Jedni pozbywają się strachu po minucie pod ostrzałem, inni po godzinie, a jeszcze innym zajmuje to dni. Jednak prawdziwy mężczyzna nigdy nie pozwoli, żeby strach przed śmiercią wziął górę nad jego honorem, poczuciem obowiązku wobec ojczyzny i człowieczeństwem. "-gen.George Patton

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    1.Czy są w nim jednostki z dodatku Królestwa,np. w Bizancjum Miotacze ognia greckiego i archontoupoulai?
    Jeden - są ręczne syfony piechoty. Dwa - jako iż prawdopodobnie takiej formacji nie było (w każdym razie proszę o informacje o niej, ze źródłem) jest konna gwardia nieśmiertelnych.

    4.Czy jest w tym modzie Królestwo Jerozolimy i Księstwo Antiochii,a jeśli są to czy mają jednostki z kampanii Krzyżowców?
    Jest Królestwo Jerozolimy. Jest to co było w 1155.

    Jak masz cracka to masz prawdopodobnie pirata. A wiesz co oznacza posiadanie pirackiej wersji, na tym forum?

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Mam oryginalnego Medievala 2 z Platynowej Kolekcji Złotej Edycji którego kupiłem 5 lipca 2010 w kieleckim empiku i zapłaciłem 69.90 zł.
    Dodatek Królestwa chodził mi oczywiście z płytą,wiec bym ją oszczędzać pobrałem cracka by grac w królestwa bez płyty.
    Tak więc scrackowałem królestwa by płyta za szybko się nie zużyła i by wygodniej mi się grało.
    "Prawdziwym bohaterem jest ten, kto walczy pomimo strachu. Jedni pozbywają się strachu po minucie pod ostrzałem, inni po godzinie, a jeszcze innym zajmuje to dni. Jednak prawdziwy mężczyzna nigdy nie pozwoli, żeby strach przed śmiercią wziął górę nad jego honorem, poczuciem obowiązku wobec ojczyzny i człowieczeństwem. "-gen.George Patton

  4. #4
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Musisz spróbować zainstalowac, zawsze mnie dziwi czemu ludzie mający oryginalne gry jeszcze je crackują, płytę można wymienić u producenta za darmo w razie uszkodzenia... Co do submodów to można mieć kilka ale jakie podalem w temacie o submodach, do 6.1 jest submod Ironmana na 4 tury i jeden na muzyke.

  5. #5
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Wszystkie nacje mają nowe jednostki, jest dużo więcej nacji niż we wszystkich dodatkach królestw razem wziętych. Nie ma Irlandii, Walii, Litwy, ale jest Ruś Suzdalska (czy jak to sie pisze), kipczakowie, Jakieś państwo ponad Jerozolimą, Aragonia, Piza, to chyba tyle z nowych frakcji, a Gruzja jeszcze No i dużo nowych prowincji.

  6. #6
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Ja zapytam o turnieje:
    Klikając na ikonkę jednostki najemników lub innych armii, bywa czasami - b. jednak rzadko, że gra pyta o zgodę na przeprowadzenie turnieju. turniej kosztuje 300 bizanów i w przypadku zwycięstwa naszego rycerza prestiż władcy wzrasta a w przypadku porażki maleje. Od czego zależy porażka lub przegrana i czy istnieje sposób na "podszkolenie" naszego faworyta i kto nim w ogóle jest?
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  7. #7
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Turniej rycerski dotyczy generalów nie najemnikow i w 6.2 kosztuje 3000, wynik walki w turnieju jest chyba losowy na ile sie orientuję.

  8. #8
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    U mnie turniej dostaję też jak klikam na najemników w okienku rekrutacji - rzadko ale kilka razy już miałem, poza tym dostaję turniej jak kliknę na ikonkę jazdy obcej armii ale też bardzo rzadko. Po kliknięciu generałów turnieju jeszcze nie miałem.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  9. #9
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    Mam taki problem że nie mogę uruchomić moda, wogólę nie mogę uruchomić Kingdoms przez ikonkę tylko muszę włączać ikonami kampanii i mam pytanie czy da się coś z tym zrobić ?
    Gra włącza się normalnie ale jak jest ten pierwszy ekran to gdy po nim powinno być intro to mam czarny ekran i ten błąd .


  10. #10
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Pytania dotyczące Bellum Crucis 6.1

    viewtopic.php?f=367&t=8785 najpierw poczytaj czy dobrze zainstalowaleś. Jak wersja moda, jaki system operacyjny?

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bellum Crucis 6.3 dyskusja ogólna!!!
    By Araven in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 2449
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 20:03
  2. Ogólne pytania dotyczące Empire:TW
    By Gaius Julius in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 413
    Ostatni post / autor: 27-08-2021, 12:46
  3. Pytania dotyczące kampanii
    By Niko in forum Napoleonic: Total War III (NTW3)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 14:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •