Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz się za osobę drażliwą?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 68.89%
  • Nie

    14 31.11%
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 141

Wątek: Co nas drażni?

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Lokalizacja
    Śląsk
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Co nas drażni?

    Jako iż jesteśmy przynajmniej większości Polakami, czyli narodem wiecznie rozdrażnionych malkontentów, wydaje mi się, że taki temat znajdzie swoje zastosowanie. Osobiście proszę moderatorów o nieco większą tolerancję na plucie żółcią i brzydkie słowa, jakże istotne w procesie werbalnego wyrażania frustracji i innych negatywnych emocji związanych z rozdrażnieniem.

    Draźni mnie to, że na stacji benzynowej, na jakiej kupuje papierosy od półtorej roku dość regularnie, ekspedientka bezczelnie pyta się mnie czyją jest karta którą płacę i kim ta osoba jest dla mnie. Pyta się mnie sugerując mi, że jestem złodziejem. Przyzwyczaiłem się już do tego, że policja i urzędy stosując stalinowskie domniemanie winności traktują każdego jak bandytę i ogólnie śmiecia. Ale sklepy, punkty usługowe? Co się do diabła dzieje z tym krajem?
    Z jakiej racji mam się zwierzać obcej mi osobie z szczegółów mojego życia osobistego?

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Re: Co nas drażni?

    mnie ostatnio drażniło, jak kolega jadł cukierki i głośno mlackał. Na szczęście wytrzymałem bez zwracania mu uwagi
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  3. #3
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Co nas drażni?

    Mnie drażnią wysokie ceny wódki - państwo złodziei VAT+Akcyza = prawie 75% ceny wódki.
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  4. #4
    Maharbal
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Mnie drażnią wysokie ceny wódki - państwo złodziei VAT+Akcyza = prawie 75% ceny wódki.
    Mistrzostwo świata

    Mnie drażnią rodzice jak się pytają, gdzie wychodzę i o której wrócę 8-)

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Lokalizacja
    Śląsk
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Mnie drażnią wysokie ceny wódki - państwo złodziei VAT+Akcyza = prawie 75% ceny wódki.
    z fajkami jeszcze gorzej. podatki to ok 85%. Bez nich paczka by kosztowała 1.5 - 2 zł.

  6. #6
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Co nas drażni?

    @Bronisław_Wspaniały
    Ja mam podobny problem u siebie w sklepie. Sprzedawczyni o wyglądzie i głosie gremlina za każdym razem gdy idę wybierać produkty idzie i bezczelnie się patrzy czy, aby nie kradnę. No litości, robię tam zakupy od dzieciństwa...

    Drażni mnie też, że ludzie się nie myją i śmierdzą w tramwajach i autobusach :?
    W komunikacji miejskiej można całkiem ładną listę drażniących rzeczy ułożyć, od brudasów, przez czasoumilaczów (muzyka z telefonów) po bezczelnych i pijanych kanarów.

  7. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Kingston Town
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Mnie drażnią zdrobnienia np. pieniążki, ziemniaczki, krzesełko... Wyjątkiem jest moje imię, zwłaszcza zdrobniane przez płeć piękną, Robercik, jak to pięknie brzmi w kobiecych ustach... Drażnią mnie wspomniani wcześniej pseudo-DJ-e z telefonami. Drażni mnie narzekanie. Drażni mnie wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia. Dużo rzeczy mnie drażni, ale zaznaczyłem, że nie jestem drażliwy
    "Jeden waleczny król wymazany został z rzędu panujących"-Tabula regnum Poloniae

  8. #8
    Maharbal
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez eeerobert
    Mnie drażnią zdrobnienia np. pieniążki, ziemniaczki, krzesełko... Wyjątkiem jest moje imię, zwłaszcza zdrobniane przez płeć piękną, Robercik, jak to pięknie brzmi w kobiecych ustach...
    Zupełnie zapomniałem, a przecież mnie to nieziemsko...irytuje. Ja pierniczę, czy nie można powiedzieć normalnie: szynka, bułka, ser, pani tylko trzeba ciągle używać @&Y%#**@ zdrobnień: szyneczka, bułeczka, serek, pańcia... :x Nawet jak moje imię ktoś zdrabnia też mnie to denerwuje, chociaż jak to jest jakaś dziewczyna, no, to jeszcze dozwolone, ale pozostali... :?

  9. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    196
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Bronisław_Wspaniały
    ekspedientka bezczelnie pyta się mnie czyją jest karta którą płacę i kim ta osoba jest dla mnie
    A czy ta karta jest wystawiona na Ciebie? Bo jeśli nie to masz szczęście, że wogóle Ci sprzedaje. Jeśli karta nie jest wystawiona na Ciebie to nie ma obowiązku przeprowadzić operacji.

    A tak z innej beczki to jak się następny raz zapyta "czyja jest karta?" to powiedz, że karta jest banku (bo to bank jest właścicielem )

    Cytat Zamieszczone przez Matisek
    mnie ostatnio drażniło, jak kolega jadł cukierki i głośno mlackał. Na szczęście wytrzymałem bez zwracania mu uwagi
    Hehehe ja mam to samo tylko że w pracy mam dwóch takich. Szlag mnie trafia ale cóż zrobić. Nie będę sobie robił fermentu w robocie.

    Odnośnie takich dźwięków to jeszcze irytuję mnie jak w autobusie lub gdziekolwiek, ktoś siada za mną i nad uchem wysysa sobie coś z zębów. Taki pisk, wsadzanie języka między zęby i wsysanie powietrza.... bleee ochyda.
    Kolejna rzecz, która mnie irytuje to ignorancja. Jak rozmawiam z kimś, a ktoś nagle zmienia temat lub mi przerywa...

  10. #10
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Co nas drażni?

    A mnie szlag trafia jak trafię na jakiegoś [...] admina na serwerze CS'a. Rano wchodzę na mój ulubiony serwer (1 miejsce w top15 ) i trafiłem na admina. Zabijałem go niemiłosiernie i dał mi bana. Co za dziecko

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •