Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Żużel

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Żużel

    Witam! Co sądzicie na temat czarnego sportu?Dla nie zaznajomionych z tematem a ciekawych tej dyscypliny zapodaje kilka filmików!
    Nieprawdopodobny pokaz fizycznej wytrzymałości Brytyjczyka Chrisa Harrisa http://www.youtube.com/watch?v=ff1XQE_8WOE
    Wypadek przez który Tomasz Gollob nie zdobył swojego pierwszego tytułu Mistrza Świata w 1999 http://www.youtube.com/watch?v=wCbZdDVWPJg
    SGP Wielkiej Brytanii http://www.youtube.com/watch?v=sBUWmE7C ... re=related
    Gollob vs. Crump http://www.youtube.com/watch?v=rTAprW6p ... re=related

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Żużel

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA... WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA... WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA !!!


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    247
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Żużel

    Pamiętam ten sławetny wypadek Tomka Golloba. Wyglądał makabrycznie, aż żużlowiec wyleciał poza tor - tzn poza bandy okalające. IMHO jakby nie miał tej kraksy, to były BARDZO duże szanse na pierwszy tytuł. A w tym roku, no cóż...Tomek już poza walką o 1 miejsce, a Jarek tez chyba w GP Danii zawalił szanse doścignięcia Grega.
    Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych". Mt 11,25-26.28-29

  4. #4
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Żużel

    bylem pare razy w Gnieznie i w Ostrowie emocje nawet sa, ale wole ten klimat na pilce

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Żużel

    Lepiej poczytajcie o Grigorim Łagucie który jeździ w barwach Włókniarza, jeszcze rok temu żaden nawet 1 ligowy klub go nie chciał, wraz z bratem ale prezes Maślanka ma głowę do takich zawodników i przyjął go do siebie za marną kasę, a teraz jest zarąbisty i wart jest wiele więcej ale i tak Grisza zostaje jeszcze u nas

    Cytat Zamieszczone przez Aquila
    bylem pare razy w Gnieznie i w Ostrowie emocje nawet sa, ale wole ten klimat na pilce
    To weź przyjedź do nas do Częstochowy albo do takiego Torunia czy Zielonej góry gdzie stadiony są większe i jest jeszcze lepszy klimat


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Żużel

    wole nie, bo jeszcze mnie skroicie, albo lusterko przypadkiem odpadnie, bo auto na poznanskich blachach

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Żużel

    Bez przesady Łaguta temu tyle czasu siedział w Daugavpils bo nie dość z tam mieszka to praktycznie tam nauczył się jeździć coś jak Sajfutdinow w Bydgoszczy, ale trzeba przyznać z Maślanka miał nosa angażując go. Mimo to i tak Stal Gorzów górą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •