Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: Faerûn Total War / mod w produkcji

  1. #21
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Cytat Zamieszczone przez nazgool
    Cytat Zamieszczone przez Piter
    Znalazł się psycholog od siedmiu boleści, szczególnie, że na to forum zagląda codziennie kilkadziesiąt osób, a na forum mtw II kilkanaście, za to na twc kilkadziesiąt razy więcej, nie wspomnę już o poradnikach o wszystkim do modwania medievala po angielsku, który nie każdy zna.
    Wow, bardzo inteligentna wypowiedź z Twojej strony, szczególnie ta pierwsza część. Co do ilości osób wchodzących na forum to trochę się mylisz, bo moje obserwacje są zgoła inne. Co do poradników po angielsku to tak jak wspominałem brak chęci, czasu i zdolności. W dzisiejszych czasach bariera językowa nie stanowi już takiego problemu, zważywszy, że istnieje dość sporo narzędzi wspomagających tłumaczenie. Wystarczy tylko chcieć, a podstawy angielskiego dostają już chyba wszyscy, począwszy od podstawówki. Twoje argumenty są trafne tylko w przypadku ilości osób wchodzących na twc.
    A tak poza tym, to nie miejsce i temat do dyskusji na tego typu sprawy. Jak masz jakiś problem z moją osobą, to zapraszam na PW.
    Moderatorów przepraszam za offtopa.

    Dostaje chyba każdy, ale od kilku lat! Każdy 13 latek już chyba je ma, na pewno bardzo Ci pomogą. Twoje argumenty nie są więc w żadnym miejscu trafne A pierwsza część twojej wypowiedzi jest również naprawdę inteligentna, jeżeli tak można nazwać strzelanie fochów o to, że ktoś Cię wyśmiał, a Ty nie potrafisz logicznie się obronić, bo te narzędzia/translatory dają bełkot z którego wiele nie zrozumiesz. Co do ludzi odwiedzających ten dział, to kilkanaście jeżeli chodzi o zarejestrowanych, a gości może i być wielu, ale na twc jest podobnie, tylko wszystko w kilkadziesiąt razy większej skali

    Ja miałem tą "przyjemnosć" uczyć się Niemieckiego, a potem Rosyjskiego.

  2. #22
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Cytat Zamieszczone przez Piter
    Dostaje chyba każdy, ale od kilku lat! Każdy 13 latek już chyba je ma, na pewno bardzo Ci pomogą. Twoje argumenty nie są więc w żadnym miejscu trafne A pierwsza część twojej wypowiedzi jest również naprawdę inteligentna, jeżeli tak można nazwać strzelanie fochów o to, że ktoś Cię wyśmiał, a Ty nie potrafisz logicznie się obronić, bo te narzędzia/translatory dają bełkot z którego wiele nie zrozumiesz. Co do ludzi odwiedzających ten dział, to kilkanaście jeżeli chodzi o zarejestrowanych, a gości może i być wielu, ale na twc jest podobnie, tylko wszystko w kilkadziesiąt razy większej skali
    Nie bądź taki młody gniewny. Żyję trochę dłużej na tym świecie niż Ty i jakoś pamiętam, że cała moja podstawówka miała obowiązkowy język angielski, a było to w 91 roku. Więc nie gadaj farmazonów, o tym, że wprowadzili go kilka lat temu i tylko rzesza 13 latków zna ten język. Po drugie, jak ktoś jest tak leniwy, że nie potrafi z translatora skorzystać i jedyne co robi to ctrl+c ctrl+v to już nie moja wina, że mu głupoty i bełkot wychodzą. Po to mamy mózgownicę, żeby z niej korzystać, a nie bez sensu klepać co komputer na ekranie wyświetli. Słowniki książkowe też się czasami przydają przy tłumaczeniu. Niestety wszystko to wymaga trochę chęci i tu wracamy do lenistwa . A fochów nie strzelam - nie mam takiego zwyczaju.

  3. #23
    Stolnik Awatar Baal-Melkart
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 14 podziękowań w 12 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    @Vladyvid znalezienie ekipy do Twojego moda będzie raczej trudne. Ja pierszy raz słysze o tym świecie, ale pewnie dlatego, że fantazy mnie nigdy nie interesowało. W każdym razie to co zaprezentowałeś wygląda obiecująco.


    Cytat Zamieszczone przez Piter
    Dostaje chyba każdy, ale od kilku lat! Każdy 13 latek już chyba je ma, na pewno bardzo Ci pomogą.
    Co Ty opowiadasz? Angielski pojawił się w szkołach podstawowych w latach 90 ubiegłego wieku.
    A pierwsza część twojej wypowiedzi jest również naprawdę inteligentna, jeżeli tak można nazwać strzelanie fochów o to, że ktoś Cię wyśmiał, a Ty nie potrafisz logicznie się obronić, bo te narzędzia/translatory dają bełkot z którego wiele nie zrozumiesz.
    Kpisz sobie? Co za problem ogarnąć pare czasów i wziąć słownik do ręki?
    Żeś Jeden Święty jest, uznałem ciebie, Mazda-Ahuro,
    Gdy Dobra Myśl zeszła raz ku mnie,
    Bym głośno wyrzekł, co Myśl mówi Cicha, Najlepsza:
    u Kłamców licznych nie szukaj pochwały,
    Bo każdą Cnotę wrogiem ci uczynią.

  4. #24
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    No to widać w między czasie się cofaliśmy w rozwoju, a jeżeli nie wiesz czegoś na jakiś temat to się nie wymądrzaj (angielski), bo jeżeli w twojej szkole był tylko angielski, to nie znaczy, że wszędzie tak było...

    Co do samego modowania to sam od czasu do czasu bawię sie nad swoim AI, ale na możliwości tego forum, to kilka małych polskich projektów jest i więcej po takim małym forum bym nie oczekiwał.

    "Co Ty opowiadasz? Angielski pojawił się w szkołach podstawowych w latach 90 ubiegłego wieku."

    No i co z tego?!
    Nie róbcie sobie jaj... Widzę, że tu wszyscy mądrzejsi od człowieka, który nie tak dawno sam się uczył, w każdym razie na tyle nie dawno, że dobrze pamiętam jak było i co z tego, że był angielski, jak uczyła się go połowa klas, a połowa niemieckiego? Teraz są dwa od 4 kl drugi język i zawsze się uczy angielskiego, tak jest dopiero od paru lat!!

    "Kpisz sobie? Co za problem ogarnąć pare czasów i wziąć słownik do ręki?"

    Dobra poprzednik ma rację, jestem leniwy, bo nie mam aktualnie ochoty uczyć się angielskiego od podstaw.

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    .

  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Dokładnie Vladyvid ma rację. Ty Piter bezpodstawnie zaatakowałeś Nazgula a jego analiza była bardzo trafna moim zdaniem. Temat jest o powstającym modzie o Faerunie a nie o nauczaniu angielskiego w szkołach w Polsce. W tawernie załóż Piter taki temat jak masz takie potrzeby.
    edit: Vladyvid się nie przejmuj i walcz dalej z tym modem. Pozdrawiam. A Nazgoolowi i Baal Melkartowi należy dziękować za to co robią na forum i za ich pracę na rzecz propomowania EB II i tłumaczenia materiałów związanych z tym modem.

  7. #27
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Mod zapowiada się ciekawie

    Ale jak ktoś mi wyskakuje najpierw ze śmieszną psychologiczną analizą polskiego społeczeństwa, a potem z postem, wow, jaka inteligentna wypowiedź, a potem pisze coś, co ma mało wspólnego z rzeczywistością, w której mam okazję żyć, to ja się będę kłócił

    Jedyna analiza jaką mogę stawić o Polakach to wieczne marudzenie, takie jak Nazgula, na to marudzenia każdy chętnie przytakuje mówiąc, że tak to jest... A równocześnie często tacy ludzie nie robią wiele, choć nie wiem jak jest w przypadku samego NAzgula.

    Na to forum zagląda mało ludzi i tyle w tym temacie

  8. #28
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Piter ogarnij się akurat Nazgool i Baal Melkart to jedne z tych nielicznych osób jakie bardzo wiele robią na tym forum, chyba nie zaglądasz do tematu o EB II. I skończ pisanie nie na temat. Czytałeś cos o Faerunie ? Możesz jakos pomóc, to to zrób a nie piszesz jakieś bzdury i atakujesz innych. Ręce opadają. :roll:

  9. #29
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Wyobraź sobie, że nie czytam i nie mam pojęcia co on robi Nie mam na to czasu

    EDIT: Jak znajdziesz czas to przeczytaj Piter co robi Nazgool i Baal Melkart bo herezje wypisujesz.
    I koniec pisania nie na temat. Od teraz wywalę każdego posta nie związanego z pomysłem Vladyvida na mod osadzony w Faerunie - Araven.

  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    .

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •