Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Kraśnik
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    jeśli okaże się że umiesz grać to dostaniesz zaproszenie do rodu a może i klanu
    Z tego co wiem to rody są w Shogunie. Również pozdrawiam i bez napinki bo nie jest potrzebna, a jeśli macie wątpliwości co do uczciwości naszych zwycięstw w lidze to wytłumaczcie mi dlaczego nie wygrywamy cały czas skoro mamy jakieś patenty o których mówicie?

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Jeśli chcesz ciągnąć dalej temat, który na waszym miejscu już dawno bym zostawił to już mówię. Mieliście sojusz z AG, największymi podkładaczami i oszustami, z którymi się pokłóciliście bo nie dawaliście im wygrać ligi. Wtedy oni zajmowali najgroźniejsze rody a wy znęcaliście się nad słabymi.Tak w moich oczach wyglądały wasze wygrane.(Wygrana to wygrana, tego nie ujmuje).Potem nastał rozpad sojuszu i wojna między wami, która trwa do tej pory, niszczycie się usilnie, ale gdy ktoś gra nie fair, nie jest się praktycznie w stanie go spuścić z ligi. Konflikt trwa juz od wielu rund i odkąd trwa wy kończycie z 3 prowincjami a nie 15 jak kiedyś.
    Mam też uświadamiać wszystkich w jaki sposób robicie punkty ?

  3. #13
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    To ja może tak pojednawczo. HoE, zabierzcie się za prawdziwe turnieje. Dostaliście zaproszenie CWC, pokażcie się. Weźcie udział w społeczności Total War, w rywalizacjach jakie ono tworzy, w prestiżowych turniejach jak CWB czy CWC. Takich zwycięstw na pewno nikt Wam nie zakwestionuje. Bez tego nie jesteście klanem a rodem Steam. Naprawdę, bo to co robicie teraz to zwykłe granie jako ranking whore. Zraziliście do siebie już niektóre klany, a w dodatku niszczycie szacunek jaki wypracowali sobie polscy gracze przez bodaj 10 lat sceny Total War. Grajcie w turniejach, tak zdobywa się uznanie, a nie napastliwym, nacjonalistycznym, agresywnym tonem i zdobywaniem punktów w bardzo niehonorowy i nieuczciwy sposób. Jesteście tylko nieznacznym epizodem w historii polskiej sceny, macie szanse to zmienić, ale nie tą drogą, którą obraliście.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #14
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Z tym epizodem to nieco przesadziłeś Amrod, jakoś nie widziałem waszych graczy w serii empire, gdzie byliśmy najlepszym polskim reprezentantem i nadal nim jesteśmy ( a to już ponad 2 lata, czyli ponad 20% to już nie epizod).
    To , że akurat to forum jest opanowane przez SC, nie znaczy , że możecie nam we wszystkim umniejszać a skoro tak łatwo jest ta ligę klanowa wygrać i nic to nie znaczy, to dlaczego dotąd Wam się to nigdy nie udało
    Z drugiej strony masz racje ,że nie startujemy w turniejach bo nigdy nie przywiązywalismy do tego żadnej wagi, wkrótce się to zmieni, tak samo jak nasza reklama.
    Teraz proszę o zakończenie opluwania nas na każdym kroku, zawiść do zguby wiedzie.

    Mam prośbę ponowną do Pana administratora o nadanie mi rangi Hussars of Eternity
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  5. #15
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Cytat Zamieszczone przez krezus
    To , że akurat to forum jest opanowane przez SC,
    Oj widać że na arenie międzynarodowej istniejecie krótko. To forum jest opanowane przez wszystkie Polskie klany jak i również przez setki graczy niezrzeszonych

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Weźcie przestancie wydziwać , poprostu nie mianujcie się najlepszym RODEM czy KLANEM(bo to dla zwykłego gracza chcacego pograc w tą gre nie ma znaczenia miedzy rodem a klanem) w Shogunie 2. Mieliśmy zwade z wami SB ale wszystko zostało zarzegnane i mysleliśmy że jako rodacy bedziemy wspólnie grali obok sibie bez jakichkolwiek zwad. A tu co prosze promowanie klanu i odrazu wytykanie i opluwanie HoE ile sie da, oczernic, zwyzywać tak aby nowy gracz uznał że jesteście najlepsi i najwybitniejsi. Prosze reklamujcie się ale nie oczerniajcie nas, którzy zdobyliśmy 5 razy mistrzostwo ligi i zasługujemy na uznanie, a pakty i podstepy jakie nieraz zostały zastosowane to też strategi gry. Ale nie zapominajmy że aby wygrać lige należy grać i wygrywac bitwy a tego nikt nam nie zaprzeczy.
    "Honor i Ojczyzna [PL] " najlepszy 1-ligowy polski ród Shogun 2

  7. #17
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Cytat Zamieszczone przez Ziag
    Weźcie przestancie wydziwać mysleliśmy że jako rodacy bedziemy wspólnie grali obok siebie bez jakichkolwiek zwad.
    Panie Ziag , Shizo , koledzy z HoE chciałbym tylko przypomnieć że to Mój ziomal z Bytomia a Wasz kolega z Rodu-Klanu --Pan Krezus wpiął się w moją odpowiedź z przed 2 tygodni i rozpoczął wczoraj polemikę ze mną że to HoE są najlepsi bo wygraliście ligę 5 razy :shock: --------------------



    Zostawmy już ten temat w spokoju i nie obrzucajmy się na forum i w dodatku nie w swoim temacie błotem. Sprawy dotyczące gry na mapie zostawiam swoim przedstawicielom - wiecie którym , dodam tylko od siebie że Ja nigdy nie byłem zwolennikiem a wręcz byłem zdecydowanym przeciwnikiem jakimkolwiek atakom zarówna na HoE jak i HiO i dalej nim jestem
    Tak więc Panowie spokój

    Prosiłbym zarówno kolegow z SB jak i HoE o nie dopisywanie tu już nic więcej

  8. #18
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    ''.........Panie Ziag , Shizo , koledzy z HoE chciałbym tylko przypomnieć że to Mój ziomal z Bytomia a Wasz kolega z Rodu-Klanu --Pan Krezus wpiął się w moją odpowiedź z przed 2 tygodni i rozpoczął wczoraj polemikę ze mną że to HoE są najlepsi bo wygraliście ligę 5 razy :shock: .....'' --------------------


    Ja chciałem tylko dodać ,że nie bardzo rozumiem na co się wypiąłem..........
    akurat ta wypowiedz zaskoczyła mnie najbardziej)))))))))
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Cytat Zamieszczone przez krezus
    '' wypiąłem.........)
    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    wpiął
    Czytamy ze zrozumieniem (to dwa różne słowa) bądź odwiedzamy okulistę

    Cytat Zamieszczone przez Scooter
    Prosiłbym zarówno kolegow z SB jak i HoE o nie dopisywanie tu już nic więcej
    Prosiłem

  10. #20
    Wujek Imperator Awatar Obi Wan
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    602
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 12 postach

    Re: Klan? Mistrzostwa? Dziwne Pytania...

    Koledzy z HoE problem jest taki,że nikt by nie zawracał Wam głowy gdybyście zdobywali punkty w uczciwej walce... a tak? Następni,którzy daliby sobie ogolić żeby tylko wygrać... Tylko mi nie piszcie że tak nie jest,bo będę musiał coś wkleić i zakończę tą farsę. Co za czasy ja pier...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Takie dziwne coś :)
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 21:33
  2. Ulubiony klan
    By Raku in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 20:05
  3. Dziwne problemy
    By Gaius Julius in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 20:29
  4. Klan (/BoR\) rekrutacja [ETW]
    By imported_T.Kościuszko in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-10-2009, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •