Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Knights of Honor

  1. #11
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: Knights of Honor

    polecam tę grę:] świetny klimat. Coś pięknego. Gra na mapie to sama przyjemność a bitwy można od biedy rozgrywać automatycznie. Komp daję radę w tej kwestii polecam wszystkim fanom dobrej strategii.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Knights of Honor

    Ja rozgrywam bitwy samemu, żeby przynajmniej poznać wszystkie świetne pomysły twórców na mapy i podziwiać naprawdę ładną grafikę 2D. To, że do bitew z total wara się nie umywają to mniej ważna sprawa
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  3. #13
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Gra na mapie toczy się powoli i żmudnie. A próbowaliście grac tak nazwijmy to Deathmatch?

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  4. #14
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Knights of Honor

    Kampania w tej grze byla niezla, ale bitwy bardzo slabe - zwlaszcza, dlatego ze najmocniejsi w calej grze byli lucznicy :/

  5. #15
    Gość

    Re: Knights of Honor

    Łucznicy w średnioweiczu byli niezli.Zreszta jesli miałes dobrze doswiadoczonych skurczybyków to dawali rade(zresztą na łuki tez jest rada).Cechy generała to b..świetny pomysł i rozwiniecie jego postaci znakomite.W tej grze jest wiecej sredniowiecza niz w MTW2 i innych super produkcjach razem wzietych.To gra strategiczno-ekonomiczna( nastawiona macniej na kampanię ,to taka EU) z elementami bitewnymi.Odnośnie szybkości gry, polecam skorzystać z opcji przyspieszania czasu... a potem zabierać w tej sprawie głos(trzeba oblukać mechanike gry).Wiele osób ktorzy komentują grę ,chyba raczej grało w stare wersje a nawet w demo i ma wiele do powiedzenia.Po komentarzach widze ze króciutko grane....oj oj ...
    PS: ustawcie sobie wyższy poziom ..to pogadamy..

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    A myślisz że na jakim poziomie gram od kilku lat?
    Ale gra się już nudzi, więc wymy slam różne głupie zabawy wraz z tą grą
    Ciągle gram w jedną wersję. A ta wersja ze screenó wiest najnowsza? Bo nie wiem

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  7. #17
    Gość

    Re: Knights of Honor

    To odpocznij od podstawki iii ściagnij moda : http://www.vojska.net/eng/games/knights-of-honor/

  8. #18
    Podczaszy Awatar kretu19955
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    629
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Knights of Honor

    Grałem w tą grę, zanim miałem M2TW. Bitwy łatwiutkie(jedynym jakimś przeciwnikiem była dla mnie straż miejska(chyba pamiętam tylko, że strasznie opancerzona). Nie podobało mi się też ograniczenie liczby agentów. Pamiętam jak kiedyś zaczynałem Normandią z jedną prowincją i szybko cały zachód mój i nowa kampania kimś innym. Ulubionymi jednostkami byli Katafrakci i stepowa kawaleria. Fajna opcja mariaży możliwość posiadania papy lub patriarchy możliwość zmiany religii(nigdy nie używałem, ale można ) Jest jeszcze wiele plusów, ale pisać mi się już nie chce.

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Się grało, się grało . Niestety bitwy nie za specjalne, ale i tak bardzo klimatyczna rozgrywka.
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  10. #20
    Gość

    Re: Knights of Honor

    Skoro temat odświeżony, trzeba napisać ze gra ma juz swoje lata.Jest jednak wyjątkiem w śród gier tego typu.Masa królestw(oraz powstawanie nowych państw podczas gry).Zdrady, szpiedzy,tortury,krucjaty,religie(które można zmieniać-lecz z tym ostrożnie bo może nam się królestwo posypać).Dbałość o takie aspekty jak jadło podczas marszu.To sprawia że gra ,co jak co jest wyjątkowa.Rozgrywka na mapie bitewnej,może nie powala.Jednak komputer nie zagrywa głupkowato.Trzeba też dodać że w KOH wszystko może się zdarzyć.Jeśli twórcy z CA ,choć połowę opcji z KOH wykorzystaliby w MTW2 .TO była by mocna gra.Tak tylko co góruje w Medku nad KOH to bitwy.Moim skromnym zdaniem. Pozdrawiam

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warman's Knights Pack
    By Nezahualcoyotl in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 20:26
  2. Honor, Autorytet, Postrach
    By in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 21:58
  3. Polish Dismounted Feudal Knights
    By in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 18:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •